Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

velké poděkování

Pacient: Eva70

Liberec

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Eva70. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Eva70 o: Klinika plastické chirurgie, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

5.0

velké poděkování

31. 1. 2012 · Aktualizováno: 14. 7. 2023

Před týdnem jsem podstoupila operaci zmenšení prsou. Chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat panu doktorovi Horynovi za skvělou práci a úžasný přístup. Díky němu se cítím opět jako žena a ne kojná. Děkuji i všem sestřičkám za péči,která byla příkladná všem zdravotním zařízením u nás. Tak by to mělo vypadat všude.Velmi doporučuji FNKV. S velkou úctou Eva Suchardová

1

Komentář (1)

Podstoupila jsem zmenšení prsou před 14 dny a tímto bych chtěla moc poděkovat panu doktorovi Bayerovi za skvělý přístup a také za moje nová prsa, moje sebevědomí začíná opět stoupat.Poděkování patří i sestřičkám z Jipky a na oddělení.Děkuji Vysoká Helena
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Skvěle odvedená práce při aplikaci nití
Skvěle odvedená práce! Paní doktorka je velmi milá a navíc jedničkou ve svém oboru. Měla jsem velké obavy ze zákroku, ale nakonec byl téměř bezbolestný. Výsledek byl vidět hned po zákroku a byla jsem velmi spokojená.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.