15

MUDr. Jan Bouda

(4.6) 93 % doporučuje
Ohodnotit
Boettingerova 26, Plzeň, Plzeňský kraj
Zobrazit mapu
Zobrazit telefonní číslo

Recenze (26)

4.6
průměrné hodnocení
93 % doporučuje
Napsat recenzi
Katastrofa, bolestivá aplikace - botox u glabely, otoky, 3 dny jsem byla mimo práci nemohla jsem ani mezi lidi. Doktor nezájem - no můžete přijít ale musí se to vsáknout. Alergická nejsem. Výsledek po necelých 14 dnech nulový. Bolí mne stále čelo a je lehce opuchlé. Jinde na klinice byl efekt vidět do 3 dnů, tady nic. Bylo mi řečeno, že je to normální, bude vidět po více aplikacích. Nikdy se mi to nestalo. Navíc při placení neměl zpět tak mne přemlouval že dopíchne čelo, nechtěla jsem po bolestech co jsem měla, nakonec jsem kývla, abych mohla rychle odejít. Rozhodně nedoporučuji. Působí to, že jde jen o peníze a okolní péče nulová. Takže nikdy více.
MUDr. Jan Bouda
MUDr. Jan Bouda · 5. 2. 2021
Dobrý den,
velmi mě mrzí Vaše nespokojenost, bohužel nemohu komentovat co jste pociťovala od aplikace do kontroly. Přišla jste až po deseti dnech s požadavkem na vrácení peněz. V tu chvíli byl nález naprosto v pořádku, proto jsem vrácení peněz odmítl. Cenu zákroku tvoří z 90% cena za materiál, který jste dostala. Vzhledem k tomu, že jste byla na botoxu 6x a z toho 5x na různých pracovištích, usuzuji, že jste nebyla spokojená nikde.
S pozdravem
dr Bouda
57 let operace horních víček
Horní víčka MUDr. Bouda
Vše bylo super
Požádejte: MUDr. Jan Bouda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (7)

Klinika rodinného typu
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

V říjnu 2014 jsem byla na modelaci prsou s augmentací.Pan doktor mi poskytl veškeré informace ohledně průběhu operace ,včetně nákresu . Výsledek velmi dobrý, naprostá spokojenost.Sestřičky ochotné, pan...

číst dál

Obrázky (15)

Lékaři z pracoviště

  • Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

    Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

Požádejte: MUDr. Jan Bouda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Jan Bouda
(4.6) 26 recenze
- Ohodnotit