18

MUDr. Jan Bouda

(4.6) 93 % doporučuje
Ohodnotit
Boettingerova 26, Plzeň, Plzeňský kraj
Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Zobrazit telefonní číslo

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

MUDr. Jan Bouda
(4.6) 93 % doporučuje

Recenze (26)

4.6
průměrné hodnocení
93 % doporučuje
Napsat recenzi
Lidský přístup, příjemní lékaři a sestřičky. A to nejdůležitější … krásná práce😊 Mohu jen doporučit.
Ráda bych se podělila s vlastními zkušenostmi s prací pana doktora J. Boudy v Medinelu v Plzni.U pana doktora jsem podstoupila již řadu různých operací v průběhu šesti let a mohu naprosto upřímně a s nadšením napsat že pan doktor Bouda je opravdu špičkou ve svém oboru!U pana doktora jsem podstoupila 3x augmentaci prsou z vlastního rozmaru (změna typu a velikosti implantátů),2x malou rhinoplastiku špičky nosu (podotýkám že opravoval ☝🏻️ po jedné vyhlášené paní doktorce z vyhlášené kliniky v Praze),celkovou liposukci a odsátí bukálního tuku v tvářích.Nikdy se mi s panem doktorem Boudou nestalo že by jeho přístup, práce nebo výsledek cokoliv postrádal,komplikace žádné!Personál ani prostředí v Medinelu nemá žádnou chybu.Pana doktora Boudu jsem vyhledala na základě doporučení kamarádky D. Mesárošové a zároveň jsem p. Boudu doporučila několika svým kamarádkám které jsou taktéž se všemi výsledky operací spokojené.Tímto moc děkuji panu doktorovi za veškerou jeho práci i péči.Doporučuji všem!
Katastrofa, bolestivá aplikace - botox u glabely, otoky, 3 dny jsem byla mimo práci nemohla jsem ani mezi lidi. Doktor nezájem - no můžete přijít ale musí se to vsáknout. Alergická nejsem. Výsledek po necelých 14 dnech nulový. Bolí mne stále čelo a je lehce opuchlé. Jinde na klinice byl efekt vidět do 3 dnů, tady nic. Bylo mi řečeno, že je to normální, bude vidět po více aplikacích. Nikdy se mi to nestalo. Navíc při placení neměl zpět tak mne přemlouval že dopíchne čelo, nechtěla jsem po bolestech co jsem měla, nakonec jsem kývla, abych mohla rychle odejít. Rozhodně nedoporučuji. Působí to, že jde jen o peníze a okolní péče nulová. Takže nikdy více.
MUDr. Jan Bouda
MUDr. Jan Bouda · 5. 2. 2021
Dobrý den,
velmi mě mrzí Vaše nespokojenost, bohužel nemohu komentovat co jste pociťovala od aplikace do kontroly. Přišla jste až po deseti dnech s požadavkem na vrácení peněz. V tu chvíli byl nález naprosto v pořádku, proto jsem vrácení peněz odmítl. Cenu zákroku tvoří z 90% cena za materiál, který jste dostala. Vzhledem k tomu, že jste byla na botoxu 6x a z toho 5x na různých pracovištích, usuzuji, že jste nebyla spokojená nikde.
S pozdravem
dr Bouda
57 let operace horních víček
Požádejte: MUDr. Jan Bouda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (8)

Obrázky (18)

Lékaři z pracoviště

  • Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

    Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

Požádejte: MUDr. Jan Bouda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Jan Bouda
(4.6) 26 recenze
- Ohodnotit