Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. Premium

(27 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Zámecká 252, Chotoviny, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 63249677
Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. Premium
(27 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

Sanatorium plastické a estetické chirurgie nacházející se v obci Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které již od roku 1995 poskytuje nadstandardní zákroky v oboru estetické plastické chirurgie, dermatologie a estetické dermatologie, cévní chirurgie a ORL.

Na klinice působí tým erudovaných lékařů, kteří jsou atestovanými specialisty ve svých oborech a využívají nejmodernější metody léčby a operační postupy. Společně s nimi o pacienty pečují zkušení anesteziologové, zdravotní sestry i asistentky. Tento sehraný, více než 20členný tým, má na klinice k dispozici špičkové technické zázemí.

V Sanatoriu plastické a estetické chirurgie je každým rokem provedeno přes tisíc odborných zákroků, přičemž významnou část pacientů tvoří zahraniční klientela.

Klinika je umístěna v klidném a uzavřeném areálu obklopeném malebnou jihočeskou krajinou. Poloha pracoviště v kombinaci s profesionalitou a vlídným přístupem veškerého personálu garantují pacientům vysokou kvalitu služeb, maximální pohodlí a také naprosté soukromí a diskrétnost.

Pacientům jsou k dispozici pohodlné nadstandardně vybavené pokoje s vlastní koupelnou. Parkování pro klienty je zajištěno v uzavřeném areálu s elektronickou ostrahou.

Sanatorium nabízí široké spektrum estetických zákroků - chirurgických, laserových i miniinvazivních.

Mezi nejžádanější estetické operace patří: zvětšení, modelace, ale také zmenšení prsů, dále pak plastika horních a dolních očních víček, facelift obličeje, ale též lifting čela či krku. Dále jmenujme i plastické operace břicha (abdominoplastika), liposukce (břicha, boků, stehen, ale i podbradku), omlazení a úpravu intimních partií (labioplastika, vaginoplastika) a též redukci prsní žlázy u mužů (gynekomastie).

Věnujeme se i problematice chirurgie ruky, a to konkrétně odstranění syndromu karpálního tunelu.

Dále v nabídce figuruje i řada omlazujících ošetření, jako např. redukce vrásek pomocí injekční aplikace fillerů na bázi kyseliny hyaluronové či botulotoxinu, intenzivní hydratace pleti, plazmaterapie (omlazení pleti pomocí aplikace vlastní plazmy), niťový lifting či nechirurgická korekce nosu pomocí kyseliny hyaluronové.

Oblíbené je také odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu, který je injekčně aplikován do podpaží, ale i dlaní rukou či plosek nohou.

Spektrum služeb doplňují výkony laserové dermatologie (laserová epilace, vyrovnání jizviček po akné, redukce rozšířených žilek, odstranění kožních znamének a výrůstků) společně s výkony z oboru cévní chirurgie - odstranění křečových žil (varixů), sklerotizace cév a metličkových žilek a v neposlední řadě také odstranění hemoroidů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (27)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nad zakrokem jsem přemýšlela dlouho, avšak samotné odhodlání ke zvětšení prsou bylo ze dne na den a nelituji, jsem velmi spokojená s výsledkem i s přístupem personálu v sanatoriu v Chotovinách.

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace prsou, Mudr. Sviták

Sanatorium Chotoviny jsem si vybrala na základě doporučení a že je blízko mému bydlišti. Od první konzultace jsem byla rozhodnutá podstoupit operaci zde. Přístup personálu je skvělý, profesionální a zároveň lidský a přátelský. Vybavení kliniky poskyt...Číst dál

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):
Zmenšení a modelace prsou

Vždy jsem byla nespokojená se svým poprsím a tak jsem se rozhodla pro zvětšení. Vybrala jsem si pana doktora Paroulka a můj sen mi splnil. Na konzultaci mi vše podrobně vysvětlil a domluvili jsme se na kulaté implantáty o velikosti 315 ml. S výsledke...Číst dál

Jsem nadsena okamzitym nadhernym vysledkem, ktery mi vratil dobry pocit a vse probehlo ve velmi profesionalni a zaroven lidsky prijemne atmosfere💛

Zobrazit další recenze
Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (23)

Zvětšení prsou, MUDr. Jiří Paroulek

Před mnoha lety jsem v Sanatoriu Chotoviny podstoupila zvětšení prsou a nyní již bylo nezbytně nutné implantáty vyměnit. Vzhledem k tomu, že již po prvním zákroku nebylo nic, co bych mohla lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu vytknout,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (55)

Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

otoplastika v lokální anestezii
Odpověď odborníka · 8. 11. 2022
Dobrý den, naše klinika provádí operace odstálých boltců v lokální anestezii, cena operace je 12.500,-Kč, více najdete zde: https://www.sanatoriumchotoviny.cz/cz/zakroky/plasticka-chirurgie/odstale-boltce S pozdravem H. Křemenová
Barevné zatvrdliny po sklerotizaci
Odpověď odborníka · 11. 3. 2008

V některých případech neprobíhá léčba úplně bezproblémově.Ve Vašem případě bude vhodné navštívit pracoviště, které provádělo zákrok a po vyšetření bude možno Vám přesně odpovědět na Vaše další otázky a eventuelně odstranit Vaše nepříjemné pocity....

Číst dál

Nabídky (1)

Speciální podzimní nabídka
PROMO
Speciální podzimní nabídka Platí do 31. 12. 2022
Speciální podzimní nabídka Platí do 31. 12. 2022
Sanatorium plastické a estetické chirurgie v Chotovinách nabízí zvětšovací operaci prsou za kompletní cenu 63.500,-Kč, objednejte se na našich telef. číslech 381 284 335-6.
Číst dál

Články (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Jan Benda

MUDr. Jan Benda

MUDr. Jiří Paroulek

MUDr. Jiří Paroulek

Spolupracuje s

MUDr. Michal Sviták

MUDr. Michal Sviták

Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!