Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. Premium

(45 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Zámecká 252, Chotoviny, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 9 hodin
IČP nebo IČO 63249677
Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. Premium
(45 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7264 návštěv profilu

Sanatorium plastické a estetické chirurgie nacházející se v obci Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které již od roku 1995 poskytuje nadstandardní zákroky v oboru estetické plastické chirurgie, dermatologie a estetické dermatologie, cévní chirurgie a ORL.

Na klinice působí tým erudovaných lékařů, kteří jsou atestovanými specialisty ve svých oborech a využívají nejmodernější metody léčby a operační postupy. Společně s nimi o pacienty pečují zkušení anesteziologové, zdravotní sestry i asistentky. Tento sehraný, více než 20členný tým, má na klinice k dispozici špičkové technické zázemí.

V Sanatoriu plastické a estetické chirurgie je každým rokem provedeno přes tisíc odborných zákroků, přičemž významnou část pacientů tvoří zahraniční klientela.

Klinika je umístěna v klidném a uzavřeném areálu obklopeném malebnou jihočeskou krajinou. Poloha pracoviště v kombinaci s profesionalitou a vlídným přístupem veškerého personálu garantují pacientům vysokou kvalitu služeb, maximální pohodlí a také naprosté soukromí a diskrétnost.

Pacientům jsou k dispozici pohodlné nadstandardně vybavené pokoje s vlastní koupelnou. Parkování pro klienty je zajištěno v uzavřeném areálu s elektronickou ostrahou.

Sanatorium nabízí široké spektrum estetických zákroků - chirurgických, laserových i miniinvazivních.

Mezi nejžádanější estetické operace patří: zvětšení, modelace, ale také zmenšení prsů, dále pak plastika horních a dolních očních víček, facelift obličeje, ale též lifting čela či krku. Dále jmenujme i plastické operace břicha (abdominoplastika), liposukce (břicha, boků, stehen, ale i podbradku), omlazení a úpravu intimních partií (labioplastika, vaginoplastika) a též redukci prsní žlázy u mužů (gynekomastie).

Věnujeme se i problematice chirurgie ruky, a to konkrétně odstranění syndromu karpálního tunelu.

Dále v nabídce figuruje i řada omlazujících ošetření, jako např. redukce vrásek pomocí injekční aplikace fillerů na bázi kyseliny hyaluronové či botulotoxinu, intenzivní hydratace pleti, plazmaterapie (omlazení pleti pomocí aplikace vlastní plazmy), niťový lifting či nechirurgická korekce nosu pomocí kyseliny hyaluronové.

Oblíbené je také odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu, který je injekčně aplikován do podpaží, ale i dlaní rukou či plosek nohou.

Spektrum služeb doplňují výkony laserové dermatologie (laserová epilace, vyrovnání jizviček po akné, redukce rozšířených žilek, odstranění kožních znamének a výrůstků) společně s výkony z oboru cévní chirurgie - odstranění křečových žil (varixů), sklerotizace cév a metličkových žilek a v neposlední řadě také odstranění hemoroidů.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 29 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem
 • Jiné

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (45)

5.0
45 Recenzí · 100 % doporučuje
Zmenšení prsou

Byla jsem na zmenšení a modelaci prsou v Chotovinách. Tým je Velice příjemný a ochotný zodpovědět jakékoli otázky Všem doporučuji

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. · 2. 4. 2024

děkujeme :-)

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):
MUDr. Paroulek Jiří
Operace horních víček

Pracuji na počítači a v poslední době jsem začala mít obrovské bolesti očí. Zvažovala jsem plastiku horních víček a zákrok jsem podstoupila v Sanatoriu plastické a estetické chirurgie v Chotovinách u Tábora. Pan doktor Jiří Paroulek mi při operaci od...Číst dál

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. · 20. 3. 2024

Mnohokráte děkujeme, to nás moc těší :-)

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Plastika horních víček , pan doktor Jiří Paroulek
Operace horních víček

Sanatorium plasticke chirurgie v Chotovinach Mohu vsem Jen vrele doporucit . Vynikajici Personal, pratelska a vrela atmosfera . Operace a jeji prubeh pote byl absolutne bezbolestny.Mela jsem Jen primerene otoky, ale jiz po tydnu byl videt neskutecny...Číst dál

Facelift

Jsem ráda, že jsem si pro výkon vybrala vaši kliniku. Měla jsem od začátku dobrý pocit a celkový příjemný a milý přístup mi moc pomáhal odstraňovat záporné emoce, strach. Vážený pan doktor Víšek odvedl precizní výkon. Díky němu se cítím lépe a to ješ...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (46)

MUDr. Paroulek Jiří

podstoupila jsem zákrok zmenšení a modelace prsou, z důvodu nespokojenosti vzhledu mých prsou. Zákrok je bezbolestný. Druhý den po operaci bylo propuštění domů a následující den jsem šla do práce (kancelář). Tým v Chotovinách je velice příjemný...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (78)

Videa (2)

Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

otoplastika v lokální anestezii
Odpověď odborníka · 8. 11. 2022
Dobrý den, naše klinika provádí operace odstálých boltců v lokální anestezii, cena operace je 12.500,-Kč, více najdete zde: https://www.sanatoriumchotoviny.cz/cz/zakroky/plasticka-chirurgie/odstale-boltce S pozdravem H. Křemenová
Barevné zatvrdliny po sklerotizaci
Odpověď odborníka · 11. 3. 2008

V některých případech neprobíhá léčba úplně bezproblémově.Ve Vašem případě bude vhodné navštívit pracoviště, které provádělo zákrok a po vyšetření bude možno Vám přesně odpovědět na Vaše další otázky a eventuelně odstranit Vaše nepříjemné pocity....

Číst dál

Nabídky (2)

Konzultace s plastickým chirurgem ZDARMA 15. 5. 2024 v Chotovinách!
PROMO
Platí do 15. 5. 2024
Chotoviny
Konzultace s plastickým chirurgem ZDARMA 15. 5. 2024 v Chotovinách!
Platí do 15. 5. 2024
Chotoviny
Uvažujete o zvětšení prsou nebo o jiném zákroku plastické chirurgie? V Sanatoriu Chotoviny vám v rámci květnové akce nabízíme jedinečnou možnost bezplatné konzultace s plastickým chirurgem! Zúčastněte se našeho workshopu "Proč nebýt krásná, když můžeme" ve STŘEDU 15. 5. 2024 v hotelu GOLD v Chotovinách! Napište nám a domluvte si účast!
Číst dál
Kontrola znamének ZDARMA 15. 5. 2024 - Sanatorium Chotoviny!
PROMO
Platí do 15. 5. 2024
Chotoviny
Kontrola znamének ZDARMA 15. 5. 2024 - Sanatorium Chotoviny!
Platí do 15. 5. 2024
Chotoviny
Kontrola znamének je nejlepší prevencí a tím nejlepším, co můžete udělat pro své zdraví! Chcete si nechat zdarma zkontrolovat svá mateřská znaménka? Zúčastněte se našeho semináře "Proč nebýt krásná, když můžeme" ve STŘEDU 15. 5. 2024 v hotelu GOLD v Chotovině! Napište nám a domluvte si schůzku!
Číst dál

Články (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Jan Benda

MUDr. Jan Benda

MUDr. Jiří Paroulek

MUDr. Jiří Paroulek

Spolupracuje s

Požádejte: Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!