AVE LASER CENTRUM s.r.o. - MUDr. Eva Remlová, PhD., MBA

AVE LASER CENTRUM s.r.o. - MUDr. Eva Remlová, PhD., MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Ibsenova 17, Olomouc, Olomoucký kraj
AVE LASER CENTRUM s.r.o. - MUDr. Eva Remlová, PhD., MBA
AVE LASER CENTRUM s.r.o. - MUDr. Eva Remlová, PhD., MBA
Žádné recenze

Informace

Profil centra

AVE laser centrum s.r.o. Olomouc MUDr. Evy Remlové je nestátní zařízení se zaměřením na zdravotnictví, které působí v Olomouci již sedmnáctým rokem. V centru je možnost vybrat si z velkého množství kosmetických a léčebných zákroků, které posilují a udržují zdraví a zlepšují váš vzhled.

Využíváme ty nejmodernější laserové technologie, a díky tomu vám můžeme nabídnout tu nejlepší péči.

Konference, kongresy a publikace

Díky našim zkušenostem jsme zváni na celou řadu přednášek a kongresů, kde se tak můžeme podělit o výsledky a techniky práce s těmi nejlepšími lasery. Během otevření našeho zařízení jsme skutečně procestovali celou řádku přednášek a konferencí. Zúčastnili jsme se kongresů ve Florencii, v Monte Carlo, v New Yorku, Bostonu, v Paříži, na Slovensku, ve Španělsku, ale také i v Praze.

Kromě kongresů nechybí ani pravidelná publikační činnost do odborných periodik světového věhlasu. Také jsem se staly spoluautory učebnic o estetické a plastické chirurgii a korektivní dermatologii.

Jedním z našich hlavních kritérií je individuální přístup k pacientovi. Při konzultaci vás seznámíme a informujeme o všech možnostech léčby. Každému pacientovi vysvětlíme výhody a nevýhody jednotlivých řešení a společně najdeme nejlepší cestu pro vás. Nabízíme široké spektrum zákroků a jsme v kontaktu s řadou různých oborů (ORL, stomatologie, plastická chirurgie, kožní lékařství).

Při práci používáme ty nejmodernější poznatky, a to nejen při laserové medicíně, ale i v jiných oborech. Spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky v laserové medicíně. Specialisté, kteří u nás pracují, mají zkušenosti v zahraničí a navštěvují mezinárodní kongresy, na které se sjíždějí špičky z oboru z celého světa. Spolupracujeme i s lasercenter Asklepion - nejnavštěvovanějsím komplexem lasercenter vůbec.

K naší práci využíváme lasery VBEAM PERFECTA. Patří k těm nejnovějším a nejmodernějším laserům od firmy Candela USA. Nejdůležitější je, abyste byli maximálně spokojení, garantujeme diskrétnost a ty nejlepší výsledky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (29)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.