MUDr. Miroslava Průchová

MUDr. Miroslava Průchová

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Alej Svobody 923, Plzeň, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Miroslava Průchová
MUDr. Miroslava Průchová
(15 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Miroslava Průchová je doktorka estetické a plastické chirurgie. V roce 1986 promovala na LF UK v Plzni z oboru stomatologie. O čtyři roky později promovala na lékařské fakultě z oboru všeobecného lékařství. Od roku 1992 je držitelkou atestace I. stupně z chirurgie, ke které přidala v roce 2002 atestaci z plastické chirurgie.

Od roku 1990-1999 pracovala na chirurgickém oddělení nemocnice v Rokycanech. Od roku 1999 působí na oddělení plastické chirurgie FN v Plzni. Je držitelkou licence české lékařské komory.

MUDr. Průchová se specializuje na zvětšení prsou, na plastické operace břicha (abdominoplastiky), na plastiky uší (otoplastiky) a na labioplastiku (operace stydkých pysků). Dále se MUDr. Průchová specializuje na tumescentní liposukci. Jedná se o zákrok, kterým se odsaje tuk s trvalým efektem. Nejčastěji se liposukcí ošetřují boky, stehna a břicho. Odsávaná plocha se vyplňuje liposukčním roztokem a následně se tuk odstraní speciálními kanylami, které jsou napojené na podtlakový přístroj.

Liposukcí je možná korekce i zad, hýždí, pasu, kolen i podbradku. Touto operací získáte sebevědomí, konturovanou postavu a štíhlejší partie, které nejdou cvičením ani úpravou jídelníčku zmenšit. Tumescentní liposukce patří mezi velmi často prováděné zákroky oddělení plastické chirurgie.

Dále na oddělení provádí zmenšení prsů, korekci ptózy, liposukce, redukci kožních valů, plastiku dolních i horních víček.

MUDr. Miroslava Průchová pracuje ve Fakultní nemocnici v Plzni na oddělení plastické chirurgie. Lze se k ní objednat na konzultace, které poskytuje bezplatně každou středu od 15:30 do 17:30. Na svém webu poskytuje i on-line konzultace a je možné se MUDr. Průchové zeptat na vše kolem plastické a estetické chirurgie.

Všechny konzultace jsou zdarma, co se týče ceny zákroků, dozvíte se ji vždy na konzultaci. Odvíjí se od složitosti výkonu, zvolených materiálů, velikosti zákroků, výběru implantátů a celé řady dalších věcí.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2002

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (15)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Byla jsem u MUDr. Průchové na operaci horních očních víček 28. 7. 2022 . Na konzultaci mi vysvětlila, jak vše bude probíhat, co si mám dopředu zajistit (borová voda, kosmetické tampony, gely na chlazení, sluneční brýle ...). Původně jsem chtěla opera...Číst dál

Velká spokojenost s operací víček

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Gynekomastie nebo nadbytek tuku?
Odpověď odborníka · 9. 5. 2013

Dobrý den,

musíte navštívit nějakého endokrinologa a ten napíše zda se jedná o gynekomastii nebo ne. Pokud Vám to napíše a doporučí operaci, tak jí hradí pojišťovna. Pokud toto nenapíše, tak operaci si musíte hradit sám.

S pozdravem MUDr....

Číst dál
Pooperační bolesti
Odpověď odborníka · 3. 6. 2008

Dobrý den,asi máte prsa i pokleslá,proto lékař uvažuje i o modelaci.Já nejdříve dělám modelaci a po zhojení augmentaci,lze však oba výkony dělat současně. Bolest po operaci je vždy. Po augmentaci bývá větší než po modelaci.Největší bolest je...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.