Na operácii som bola v listopadu 2011, za 5 mesiacov mám odhodených vyše 30kg. Som maximálne spokojná. Všetko sa to začalo operáciou vo skvelej nemocnici, so skvelým personálom. Pán doktor Hrubý je správny človek, profesionál, ktorému može človek plne doverovať. Som vďačná, že ma k nemu priviedli cesty osudu, pretože moj život sa zmenil k nepoznaniu. Celý personál chirurgického oddelenia je veľmi milý, priateľský a ľudský. S takýmto prístupom som sa v žiadnej nemocnici doteraz nestretla.

Byla jsem na operaci u MUDr. Čierneho před 9 měsíci. Měla jsem silnou cukrovku, píchala jsem si inzulín 4x denně, mám 55 let, a měla jsem 106 kg. Moje Diabetoložka MUDr. Viceníková mi doporučila zmenšení žaludku a šla jsem do toho. Pan doktor mi doporučil bypass žaludku, který odoperoval 31.1.2012, dnes jsem tedy 9 měsíců po operaci, po 2 měsících jsem odevzdala inzulínová pera a všechen inzulín a jsem na 2 tabletkách denně. Váha 76 kg, cítím se výborně. Samozřejmě se hodně upravil způsob přijímání potravy, málo a častěji, pít mezi jídlem, cvičit a nyní posilovat. A teď k operaci, vše proběhlo tak nějak okolo mně, hadičky mi vyndali hned na druhý den ráno, za další 3 dny jsem šla bez komplikací domů, dodržovala jsem vše doporučení od MUDr. Čierneho a vyplatilo se. Operace proběhla laparoskopicky, sestřičky v nemocnici byly jak andělé, všichni příjemní a ochotní. Moc děkuji. PS:Vše hradila pojišťovna.

Dobrý den Jsem po Baypasu žaludku Y.Operace 7.8.2013.Jsem moc spokojená,že jsem to podstoupila,mám 22kg dole ,dobře se cítím.Panu doktorovi Čiernému moc děkuji,je skvělý supr jednání,vždy se u něj cítím strašně moc dobře.Taky děkuji celému kolektivu v nemocnici Břeclav všichni,byli úžasní a skvělý,smekám před nimi.Ten kdo se toho bojí radím at hodí strach za hlavu a jde,život se vám změní jen v to dobré.Moc všem kdo se o mě starali děkuji byli jste vážně skvělý...E.B.