MUDr. Alica Hokynková

MUDr. Alica Hokynková

(8 Recenzí)·88% doporučuje
Ohodnotit
Jihlavská 340/20, Brno, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 73795/53
MUDr. Alica Hokynková
MUDr. Alica Hokynková
(8 Recenzí)·88% doporučuje

Informace

MUDr. Alica Hokynková se specializuje na obor estetické plastické chirurgie. Zajímá se o nejnovější trendy z oboru, důraz klade na preciznost odvedených operací. Je vedoucí lékařkou plastické chirurgie ve FN BRNO a součástí chirurgického týmu brněnské pobočky soukromé CBP KLINIKY.

Studium na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci dokončila v roce 2005. Poté působila do roku 2008 jako lékařka v Area Medica (chirurgickém sanatoriu) ve Valašském Meziříčí. Následně začala pracovat na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici v Brně, od roku 2012 jako vedoucí lékařka oddělení rekonstrukční chirurgie. V roce 2012 úspěšně složila specializační atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie. Pracovala pro kliniku Cellthera a kliniku plastické chirurgie Arte.

Absolvovala studijní stáž v Paříži se zaměřením na metodu FUE (robotickou transplantaci vlasů), stáž v Madridu, účastnila se např. lékařského sympozia ISAPS v Brně.

Je členkou České lékařské komory (ČLK) a autorkou či spoluautorkou několika vědeckých publikací odborné literatury.

V současné době je vedoucí lékařkou na plastice ve FN BRNO a je součástí týmu CBP KLINIKY PLASTICKÉ CHIRURGIE s.r.o. v Brně. Soukromou kliniku vede primář plastické chirurgie FN Brno Bohunice MUDr. Filip Černoch. Standardem je tu nejmodernější vybavení, špičkové materiály a diskrétní péče – ať už jde o operaci víček, uší, modelaci prsou, abdominoplastiku nebo další plastické a estetické operace.

MUDr. Hokynková je atestovaným lékařem plastické chirurgie. Specializuje se proto na výkony v plastické a také estetické chirurgii a estetické medicíně. Zaměřuje se například na operace rukou, kožních nádorů, na operace břicha, vrozených vad, na liposukce nebo plazmaterapie, rejuvenace či odstranění mateřských znamének pomocí laseru, aplikace výplňových materiálů, je odbornicí na transplantace vlasů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (8)

4.5
8 Recenzí · 88 % doporučuje
Transplantace vlasů

Paní doktorka mi provedla transplantaci vlasů, které zasadila naprosto kolmo k pokožce a vlasy mi potom rostly jako antény. Tenkrát to pro mě bylo hrozné. Následně mi vlasy opravili na klinice Dr. Seykana Aygina v Turecku a co mohli, to po ní opravil...Číst dál

Nejpreciznejší a nejlepší lékařka, jakou jsem poznala. U pani doktorky jsem byla na více výkonech a vše vždy provedeno na jedničku! Moc děkuji za vaši nádhernou práci. ❤️

U paní doktorky Hokynkové jsem byla na botoxu a modelaci rtů. Se vším jsem naprosto spokojená. Jak s profesionálním přístupem, tak i špičkovým výkonem. Těším se na další návštěvu a všem doporučuji. :)

Liposukce

Moc milá, šikovná. Liposukce vnitřní stehen. Jsem moc spokojená. Za mě TOP

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Liposukce břicha a boků - 3,5l tuků

Dne 24.4.2018 jsem podstoupil na Arte Clinic liposukci břicha a boků. Z výběrem kliniky jsem neváhal i přesto, že jsem měl cestu vlakem do krásné jihomoravské metropole - Brna 460km. Vůbec jsem neporovnával s jinými klinikami a to jak cenově,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.