Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Bypass žaludku

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Anonymní
Vytvořeno: 13. 11. 2012 · Aktualizace: 28. 3. 2013

O lékaři

MUDr. Michal Čierny CSc.
MUDr. Michal Čierny CSc. 2 adresy v Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Bypass žaludku

Příběh

Byla jsem na operaci u MUDr. Čierneho před 9 měsíci. Měla jsem silnou cukrovku, píchala jsem si inzulín 4x denně, mám 55 let, a měla jsem 106 kg. Moje Diabetoložka MUDr. Viceníková mi doporučila zmenšení žaludku a šla jsem do toho. Pan doktor mi doporučil bypass žaludku, který odoperoval 31.1.2012, dnes jsem tedy 9 měsíců po operaci, po 2 měsících jsem odevzdala inzulínová pera a všechen inzulín a jsem na 2 tabletkách denně. Váha 76 kg, cítím se výborně. Samozřejmě se hodně upravil způsob přijímání potravy, málo a častěji, pít mezi jídlem, cvičit a nyní posilovat. A teď k operaci, vše proběhlo tak nějak okolo mně, hadičky mi vyndali hned na druhý den ráno, za další 3 dny jsem šla bez komplikací domů, dodržovala jsem vše doporučení od MUDr. Čierneho a vyplatilo se. Operace proběhla laparoskopicky, sestřičky v nemocnici byly jak andělé, všichni příjemní a ochotní. Moc děkuji. PS:Vše hradila pojišťovna.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

tereza98476

·

· 28. 3. 2013

Dobrý den, já jsem ve stejné situaci jako vy. Věkem, váhou i inzulínem. Na operaci jdu za měsíc. Jen mi pořád není jasné, jak se užívají léky, když jsem četla, že u této metody to prý nefunguje? A neměla jste po operaci problém s hypogl. když jste nejedla?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.