LASER PRAKTIK.CZ

LASER PRAKTIK.CZ

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Okružní 591/10, Mohelnice, Olomoucký kraj
LASER PRAKTIK.CZ
LASER PRAKTIK.CZ
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Sídlíme ve městě Mohelnice v okrese Šumperk, jen 15 minut od Olomouce.

Vítejte na profilu Laser Praktik! Jsme centrum estetické medicíny, které pečuje o vaše zdraví a krásu. Provádíme estetická ošetření nejnovějšími technologiemi a poskytujeme také kompletní poradenství v oblasti péče o pleť.

Zaměřujeme se na odstranění tuku, odstranění vrásek, celkové omlazení pleti, kosmetickou péči, trvalé odstranění chloupků (epilaci), neinvazivní liposukci, léčbu akné, odstranění rozšířených žilek atd.

Dále se věnujeme aplikaci výplňových materiálů, například botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, diamantové mikrodermabrazi, faceliftingu, mezoterapii, nebo plazmaterapii, biostimulační laser atd,

Pracujeme s profesionální francouzskou kosmetikou Sothys Paris.

Zakládáme si na příjemném rodinném prostředí a osobním přístupu ke klientovi. Celkově jsme moderním pracovištěm estetické medicíny, jedním z nejmodernějších v okolí s útulnou čekárnou a nejnovějšími přístroji. Fotogalerii si můžete prohlédnout na našem webu, kde najdete také kompletní nabídku včetně ceníku jednotlivých zákroků.

Lékařem a odborným garantem centra Laser Praktik je MUDr. Leoš Russitzki, který obdržel již řadu certifikací pro práci s laserem v medicíně a má mnoho let zkušeností v oboru. Kromě toho je také atestovaným praktickým lékařem a atestovaným ORL specialistou, v obou oborech se pyšní dlouholetou praxí.

Jako zdravotní sestra u nás pracuje Bc. Emanuela Russitzki, DiS., která absolvovala školení pro přáci s lasery nebo kurz kosmetických služeb.

Na nezávaznou konzultaci zdarma se prosím předem objednejte, a to telefonicky nebo pomocí našeho objednávkového formuláře na webových stránkách. Otevřeno máme od pondělí do pátku.

Našimi partnerskými pracovišti jsou ordinace praktického lékaře MUDr. Leoše Russitzki nebo fitness centrum a výživová poradna Bc. Aleny Chromé, obě se nacházejí v Mohelnici a pomáhají nám zajišťovat komplexní péči o vaše zdraví a krásu.

Aktuality z našeho centra najdete na našem webu i facebookových stránkách.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Mezonitě

Mé omlazující výkony obličeje a rukou

Kompletní příběh (Mezonitě):

Pana doktora navštěvuji tak dvakrát do roka..Je velký profesionál ve svém oboru. Vzdělaný,příjemný a komunikativní.Po omlazovacích kůrách,které mně provádí se cítím velice dobře a spokojeně.Všem ženám,jež se chtějí cítit krásně a sebevědomě,jej vřele...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (11)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.