Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 9. 2021 · Aktualizováno: 13. 9. 2021

Endolift u MUDr. Kotlářové - již žádná trojitá brada a povislé tváře

Stojí to za to
123729
123730
123728

O lékaři

Hodnocení:
Na klinice L-centrum v Pardubicích jsem u paní doktorky Kotlářové podstoupila Endolift dolní části obličeje a podbradku a jsem velmi spokojená s výsledkem. Po měsíci vypadám o několik let mladší, již žádná povislá kůže na tvářích, žádná trojitá brada. Vřele doporučuji paní doktorku i její sestřičku. Ošetření bylo komfortní, nebolestivé a vše proběhlo profesionálně, v příjemné atmosféře a s úsměvem. Paní doktorka má zlaté ruce! Děkuji a přeji oběma mnoho dalších spokojených pacientů. Iva E.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před měsícem jsem podstoupila zákrok Endolift provedený paní doktorkou Kotlářovou. Již po měsíci jsou viditelné výsledky, vypadám o několik let mladší. Žádná trojitá brada, povislá kůže na tvářích. Endolift opravdu pomohl. Doporučuji!

Paní doktorka mi předem vysvětlila, jak bude zákrok probíhat, co bude dělat. Ošetření Endolift je s povrchovou anestezii bezbolestný. Lifting se provádí laserem tenoučkým optickým vláknem pod kůží. Ošetření není nepříjemné, ani bolestivé a již druhý den je možné jít do práce, nejsou žádné modřiny, ani žádné jizvy.

Zákrok byl komfortní neboť i prostředí kliniky L-centra je velice dobře vybavené, příjemné. Sama paní doktorka Kotlářová je velice milá, přátelská, usměvavá, klidná, ochotná, lidská a má profesionální přístup k pacientovi.

Vřele doporučuji jak paní doktorku Kotlářovou, tak i její sestřičku. Moc jim oběma děkuji za jejich přístup, snahu a obětavost a přeji jim mnoho úspěchů a dalších spokojených pacientů. Iva E.

3

Komentáře (3)

Dobrý den, mám stejnou zkušenost s Endoliftem a paní doktorkou Kotlářovou v L-centru v Pardubicích. Výsledek je vynikající. Endolift mohu všem doporučit. Paní doktorka má zlaté ruce. Je velice milá a ochotná. Prostředí kliniky je na vysoké úrovni. Děkuji paní doktorce za její přístup k pacientům. Květa V.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.