Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 9. 2021 · Aktualizováno: 13. 9. 2021

Endolift u MUDr. Kotlářové - již žádná trojitá brada a povislé tváře

Stojí to za to
123729
123730
123728

O lékaři

Hodnocení:
Na klinice L-centrum v Pardubicích jsem u paní doktorky Kotlářové podstoupila Endolift dolní části obličeje a podbradku a jsem velmi spokojená s výsledkem. Po měsíci vypadám o několik let mladší, již žádná povislá kůže na tvářích, žádná trojitá brada. Vřele doporučuji paní doktorku i její sestřičku. Ošetření bylo komfortní, nebolestivé a vše proběhlo profesionálně, v příjemné atmosféře a s úsměvem. Paní doktorka má zlaté ruce! Děkuji a přeji oběma mnoho dalších spokojených pacientů. Iva E.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před měsícem jsem podstoupila zákrok Endolift provedený paní doktorkou Kotlářovou. Již po měsíci jsou viditelné výsledky, vypadám o několik let mladší. Žádná trojitá brada, povislá kůže na tvářích. Endolift opravdu pomohl. Doporučuji!

Paní doktorka mi předem vysvětlila, jak bude zákrok probíhat, co bude dělat. Ošetření Endolift je s povrchovou anestezii bezbolestný. Lifting se provádí laserem tenoučkým optickým vláknem pod kůží. Ošetření není nepříjemné, ani bolestivé a již druhý den je možné jít do práce, nejsou žádné modřiny, ani žádné jizvy.

Zákrok byl komfortní neboť i prostředí kliniky L-centra je velice dobře vybavené, příjemné. Sama paní doktorka Kotlářová je velice milá, přátelská, usměvavá, klidná, ochotná, lidská a má profesionální přístup k pacientovi.

Vřele doporučuji jak paní doktorku Kotlářovou, tak i její sestřičku. Moc jim oběma děkuji za jejich přístup, snahu a obětavost a přeji jim mnoho úspěchů a dalších spokojených pacientů. Iva E.

3

Komentáře (3)

Dobrý den Ivo, moc Vám děkuji, že jste sdílela Vaši zkušenost. Výsledek je ohromující!!! Můžu se prosím zeptat kolik jste za zákrok zaplatila? Děkuji
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den,
zákrok stál 32500,-Kč. Za takový výsledek to určitě stálo.
Přeji pěkný den.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, mám stejnou zkušenost s Endoliftem a paní doktorkou Kotlářovou v L-centru v Pardubicích. Výsledek je vynikající. Endolift mohu všem doporučit. Paní doktorka má zlaté ruce. Je velice milá a ochotná. Prostředí kliniky je na vysoké úrovni. Děkuji paní doktorce za její přístup k pacientům. Květa V.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.