MUDr. Kateřina Adamcová

MUDr. Kateřina Adamcová

(22 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Dušní 16, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Kateřina Adamcová
MUDr. Kateřina Adamcová
(22 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Špičkové prostředí a nejmodernější technologie....Těšíme se na Vás.

MUDr. Kateřina Adamcová vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, což byl ovšem jen začátek její cesty. Od té chvíle se totiž neustále vzdělává, aby svým klientům poskytla jen tu nejlepší péči. Prošla mnoha školeními, díky kterým získala řadu certifikátů. V současnosti ji lze považovat za špičkového lékaře, který se specializuje především na estetickou medicínu. Maximální spokojenost klientů a klientek je cílem nejenom této lékařky, ale celého týmu ARTMEDICA CLINIC, kde v současnosti MUDr. Adamcová působí.

Regenerativní, estetická a anti-aging medicína – to vše jsou oblasti, na které se tato lékařka zaměřuje. Věnuje se však i chirurgii v oblasti krku a hlavy či liftingovým metodám. Jejím denním chlebem je také práce s frakčním CO2 laserem, odstraňování tetování či aplikace permanentního make-upu. Obrátit se na ni však můžete i v případě, že sníte o perfektní postavě – kromě ultrazvukové mikrolipokavitační liposukce LESC poskytuje totiž i služby z oblasti dietologie. Zkrátka dobře, ať sníte o mladistvém vzhledu, perfektní postavě či byste se rádi zbavili nechtěného tetování, tato lékařka a s ní i ARTMEDICA CLINIC jsou zde pro vás!

MUDr. Kateřina Adamcová je součástí profesionálního týmu, který působí na ARTMEDICA CLINIC. Pobočky této kliniky najdeme ve dvou městech České republiky: v Praze a Karviné. Nutno zmínit, že obě jsou velmi moderní a špičkově vybavené. Můžete si tak být jisti, že se vám zde dostane jen té nejlepší péče. O tom svědčí mimo jiné i fakt, že kliniky na svém kontě mají již stovky spokojených klientek.

Máte obavy z toho, jak se do některé z ordinací dostanete? Pak můžete být v naprostém klidu! Obě z nich jsou totiž dobře dostupné veřejnou dopravou.

Certifikáty

  • Certifikát Happy lift Boca - školitel Dr. Ciro Accardo
  • Cerifikát Medical Aeshetics Academy Allergan– pro aplikaci botulotoxinu a Juvederm ULTRA

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1997

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 200

Recenze (22)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nejlepší klinika v Praze, doktorka super. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Pravidelně chodím na výplně KH do rtů a na kruhy pod očima. Výsledek vždy bez chybný.:) Navíc paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, to je takový příjemný bonus. Ráda se vracím.

Pravidelné ošetření botulotoxinem a kyselinou hyaluronovou: Paní doktorka je skvělá profesionálka, vždy dobře poradí, ošetření je bezbolestné a výsledek vždy úžasný. Také je třeba zmínit příjemné prostředí a přístup jak sestřičky, tak recepční.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Tenké nosoretní vrásky
Odpověď odborníka · 28. 4. 2019
Dobrý den, osobní konzultace a zhlédnutí vrásky by bylo rozumější,ale teoreticky, podle Vašeho popisu by aplikace výplně kyselinou hyaluronovou byla efektní a splnila Vaše přání. Hezký den Dr.Kateřina Adamcová

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.