Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 8. 2021 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Augmentace prsou v Ostravě s 315 ml Polytech Replicon

Stojí to za to
Průměrná cena: 75.000 Kč
29194
29190
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...

Po porodu a kojení dvou dcer se mi doslova prsa ztratila. Mnoho let jsem nosila double push up podprsenky a tím to maskovala. Horší byl pobyt v sauně, kdy jsem se styděla a různě se zahalovala. Přitom postavu mám, i po dětech, 23 let po druhém porodu, celkem hezkou, vysportovanou. Asi 2 roky jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych si nechala prsy zvětšit, ale stále jsem váhala a řešila to s dcerami, kamarádkami, finančně a nakonec jsem se rozhodla...a kde mám zákrok absolvovat? Přečetla jsem si recenze a poradila se s kamarádkami, které tento zákrok již absolvovaly. Oslovila jsem přes Estheticon dva lékaře. Za dva dny mi přišla odpověď od MUDr. Poláka s návrhem přibližné ceny zákroku a s návrhem termínu konzultace za 2 dny. Neváhala jsem a přišla na konzultaci. Pan doktor mi navrhl velikost B max.C, vzhledem k mé postavě. Tím si mě získal, neboť jsem nechtěla mít prsa nepřirozeně velká. I termín operace mi našel celkem brzy, kdy jsem i já mohla vše sladit s pracovními povinnostmi. Vše mi podrobně popsal a vysvětlil, navíc navrhl, že pokud bych měla jakékoliv dotazy, mám klidně ještě zavolat. V den operace opět vše proběhlo hladce - příjem, vysvětlení, potom samotná operace a druhý den, propuštění do domácí péče. Celý personál byl příjemný, hlavně sestřičky, které byly moc hodné a empatické a obdivuji jejich laskavý přístup a vlídnost. Chtěla bych celému týmu moc poděkovat. Doporučuji kliniku a pana doktora všem ženám, které se právě rozhodují a váhají s tím, na koho se obrátit, aby si i ony splnily svůj sen a vrátily si zpět své sebevědomí:

5

Komentářů (5)

Dobrý den Jani, jak dlouho po posledním porodu jste se tedy na zákrok odhodlala? Já jsem na pana doktora také četla samou chválu, jsem ráda, že se k nim přidáváte i Vy. Chtěla jsem se, ale zeptat na výběr implantátu. Měla jste dopředu vybráno nebo Vám je pan doktor doporučil? Děkuji a budu se těšit na odpověď 🙂
Odpovědět
Dobrý den, po druhém porodu už jsem celkem dlouho (23 let). Zpočátku jsem ta prsa tolik neřešila, protože jsem to celkem dobře ,,kamuflovala" double push up podprsenkami. Manželovi ani nynějšímu příteli to nevadilo. Ale v posledních dvou letech jsem o tom začala uvažovat. Probírala jsem to i s dcerami, které mě znaly takovou ,jaká jsem skutečně byla, protože okolí ( díky podprsenkám ) to vidělo jinak. Nicméně, já jsem se cítila méněcenná..., takže jsem se rozhodla.
K panu doktorovi jsem přišla více méně na konzultaci a myslela jsem, že si pak doma vše proberu, srovnám a uvidím. Ale pan doktor mě přesvědčil velmi rychle. Nechtěla jsem příliš velká prsa, protože jsem hubená a zbytečně velká prsa já vnímám jako dost nepřirozená...
Pan doktor se zeptal na mou představu a když jsem se zeptala , jak to vidí on, aby to nebylo ,,moc", řekl sám, že by to viděl na B až C. Ukazoval mi různé druhy implantátů a přikládal mi je k tělu, abych se mohla sama podívat, vyhodnotit a rozhodnout se. Vybrala jsem anatomický a i pan doktor se k tomu přiklonil. Vysvětlil mi rozdíl a vše kolem toho. Tento přístup mi neskutečně seděl, a proto jsem se ihned rozhodla a ihned si zarezervovala termín operace. Velmi důležité pro mě bylo, že mě pan doktor nepřemlouval a netlačil do ničeho, co bych nechtěla.
Jsem opravdu moc spokojená a pana doktora Poláka vřele doporučuji.
Odpovědět
Vybrali jste super!! Perfektně k Vám sednou.
Odpovědět
Dobrý den, od druhého porodu je to 23 let , ale zpočátku jsem ta prsa tolik neřešila. Nevadilo to ani mému bývalému manželovi ani současnému příteli, ale v posledních dvou letech jsem to řešila já...šlo o mé sebevědomí. Probírala jsem to se svými dcerami a nakonec jsem se rozhodla a hledala jsem kam jít.
Když jsem se objednala na konzultaci, tak jsem si řekla, že si vše poslechnu a doma vše zvážím a uvidím. Pan doktor mě přesvědčil velmi rychle. Zeptal se mě na mou představu a já jsem měla jen jednu podmínku, že nechci příliš velká prsa , vzhledem k tomu, že jsem celkem hubená a nechtěla jsem, aby prsa vypadala hodně nepřirozeně.
Pan doktor sám navrhl velikost B až C. Implantáty jsme vybírali společně s panem doktorem. Postupně mi přikládal jednotlivé druhy k prsu a já jsem se rozhodla pro anatomické. Chtěla jsem znát jeho názor a i on se přiklonil k této variantě. Navíc mi vše podrobně vysvětlil, rozdíly atd., a hlavně mě do ničeho netlačil.
Jsem moc spokojená.
Odpovědět
Dobrý den, jménem komumity bych Vás ráda požádala o pomoc. V našem diskuzním fóru se Radka ptá na tipy jak co nejpohodlněji spát na zádech. Obracím se na vás, protože jste již zkušené a určitě máte nějakou osvědčenou metodu jak tyto první dny/týdny co nejkomfortněji vydržet.

Diskuzi naleznete zde: https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/jak-spat-po-augmentaci-64502

Budeme se těšit a děkuji
M.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze dva týdny po zvětšení prsou

Přibližně před dvěma týdny jsem u pana doktora Remeše podstoupila zvětšení prsou a už teď můžu konstatovat, že z výsledku jsem nadšená, ikdyž jsem ještě v procesu hojení. Určitě si od pana doktora nechte poradit, je to opravdový odborník a výsledek...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.