Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

3. 3. 2023

Abdominoplastika, Mudr. Roman Kufa

Stojí to za to
137676
137677
137674
137675

O lékaři

Hodnocení:
Podstoupila abdominoplastiku se suturou diastazy přímých svalu břišních s liposukci břicha a boku dne 2.1.2023 udělali mě předoperační vyšetření, protože tak jsme spolu byli domluveni a následně ten samý den mě udělali operaci. Personal velmi skvělý, milý, nápomocen mě vždy pomoci, vše mě vysvětlily, uklidnily mě protože jsem měla strach. Od samého začátku až po mé propuštění domu, byl personál moc fajn a pan doktor Kufa také. Perfekt Clinic a pana doktora Kufu jsem si vybrala s toho důvodu, že mám od něj nádherná prsa a teď mě dělal abdominoplastikuPersonál i pan dokror Kufa jsou profesionálové, své práci rozumí, dělali ji luxusně na velmi velké úrovni a já se díky nim cítila jako doma. Od samého začátku po domácí peči vše bez komplikací. Držím se pokynu personálu a lékaře. Jak se citim ted 9 tydnu po operaci, Skvele a den a den je to lepsi Chválím celou Perfektclinic co se o me skvele od zacatku do konce starali, mají mé velké díky a já se díky nim cítím skvěle, doporučuji je :-)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pro zakrok jsem se rozhodla kvuli zlepseni meho zdravotnimu stavu a take, ze uz jsem od pana doktora mela jinou operaci a velka spokojenost. Pred operaci jsem se citila spatne, byla jsem omezena pohybem,nemohla jsem vykonavat urcite sporty. Musela jsem den co den cvicit posilujici rehab. cviky, abych mohla vykonavat mou praci. Vadilo me, ze jsem omezena a jedina moznost jak opet kvalitne zit, sportovat byla operace pro zlepseni meho zdravotniho stavu. Tak nebyl duvod vahat. Podstoupila jsem na Perfekt Clinic abdominoplastiku se suturou diastazy přímých svalu břišních s liposukci břicha a boku dne 2.1.2023 mě přijali, udělali mě předoperační vyšetření, protože tak jsme spolu byli domluveni a následně ten samý den mě udělali operaci. Personal velmi skvělý, milý, nápomocen mě vždy pomoci, vše mě vysvětlily, uklidnily mě protože jsem měla strach. Od samého začátku až po mé propuštění domu, byl personál moc fajn a pan doktor Kufa také. Perfekt Clinic a pana doktora Kufu jsem si vybrala s toho důvodu, že mám od něj nádherná prsa a teď mě dělal i operaci abdominoplastiku. Personál i pan dokror Kufa jsou profesionálové, své práci rozumí, dělali ji luxusně na velmi velké úrovni a já se díky nim cítila jako doma. Od samého začátku po domácí peči vše bez komplikací. Držím se pokynu personálu a lékaře. Jak se citim ted 9 tydnu po operaci, Skvele a den a den je to lepsi :-) jeste me cekaji rehab. cviky a posilovaci pro znovu zapojeni svalu :-) uz se moc tesim, protoze uz ted citim zlepseni :-) Chválím celou Perfektclinic co se o me skvele od zacatku do konce starali, mají mé velké díky a já se díky nim cítím skvěle, doporučuji je :-)

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.