MUDr. Karel Urban

MUDr. Karel Urban

(47 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 1047/17, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Karel Urban
MUDr. Karel Urban
(47 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Přečtěte si rozhovor „Pět minut s MUDr. Karlem Urbanem".

MUDr. Karel Urban kromě soukromé Kliniky Esthé pracuje od roku 1998 na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce. Od roku 2006 jako primář. Dále je ve funkci odborného asistenta na 1. lékařské fakultě UK v Praze. Pracuje současně v laserovém centru Kliniky Esthé s možností kombinace nabízených výkonů.

Vzdělání

MUDr. Karel Urban je absolventem I. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Může se pochlubit atestacemi ze všeobecné chirurgie a z plastické chirurgie. Také je držitelem certifikátů pro práce s lasery, aplikací injekčních implantátů a botulotoxinu.

Své vzdělání rozšířil o studium v zahraničí. Má za sebou studijní pobyty v Anglii, Itálii a ve Švýcarsku.

Členství

MUDr. Karel Urban je členem ICAPS. Dále je členem Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a Mezinárodní společnosti plastické a rekonstrukční chirurgie.

MUDr. Karel Urban má mnohaleté zkušenosti s estetickými operacemi, jako je liposukce, abdominoplastika, zmenšení a zvětšení prsou, face-lift, operace nosu, uší, očních víček, apod.

Je zastáncem toho, že by jako chirurg nešel do ničeho, s čím si on sám není jistý. Své největší zkušenosti získal na stážích v Itálii, USA, Velké Británii a Švýcarsku. Svou praxi získal i při spolupráci s jedním z nejlepších estetických chirurgů MUDr. Janem Měšťákem CSc.

Pokud bychom měli mluvit v číslech, má za sebou více než 1000 plastických operací poprsí, 900 liposukcí, 250 abdominoplastik, 200 faceliftů či operací nosu. Kromě toho patří mezi odborníky na „jemnou" estetiku, tedy na zvětšování rtů, kdy je nesmírně důležité držet přirozený výsledek.

Kromě plastické a estetické chirurgie se věnuje publikaci do odborných knih a časopisů a se svými kolegy se potkává na mezinárodních seminářích, kongresech a přednáškách.

Klinika Esthé již 20 let nabízí certifikované lékaře z oboru plastické chirurgie. Jedním z nich je i MUDr. Karel Urban, který zde pracuje od roku 1998. Klinika využívá nejmodernější metody a přístroje. Svým pacientům zajišťuje kvalitní a maximální pooperační péči. v roce 2019 měla klinika více než 50 tisíc spokojených klientů.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • Od 500Kč (pouze při první návštěvě)

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Platební možnosti:

 • Záloha

Recenze (47)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Profesionální a zároveň lidský přístup, milé jednání, perfektní práce, pan doktor a všichni na klinice velice příjemní. Mohu jen vřele doporučit!

Pan doktor má zlaté ruce!!! Podstoupila jsem reoperaci prsou a rovnou si nechala i upravit horní víčka. Už po první konzultaci jsem jsem věděla, že jsme na "stejné vlně" a všechno nechala na něm. Je opravdu důležité, aby jste si s operatérem tzv. se...Číst dál

Byla jsem maximalně spokojená s přístupem a prací pana MUDr.Karla Urbana. Pan doktor má zájem o pacienta, je vstřícný a ochotný a velmi mi cestu zákrokem usnadnil a z výsledku jsem nadšená. Ted jen lituji, že jsem se neodhodlala ho podstoupit dří...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Rhinoplastika u MUDr. Káni - zkušenosti?
Odpověď odborníka · 13. 5. 2014
Dobrý den, poúrazové nosy operují renomovaní plastičtí chirurgové na pojišťovnu na klinice plastické chirurgie ve FN Bulovka. S pozdravem, MUDr. Karel Urban Esthé klinika plastické chirurgie

Články (4)

Přirozená prsa – základ krásy

Přirozená prsa – základ krásy

Snad každá žena si přeje mít přirozeně krásné poprsí. Brzy však zjistíme, že definovat, jak mají přirozená prsa vypadat, není snadné. A dopracovat...
28. 10. 2022
Jaká liposukce je ta nejlepší?

Jaká liposukce je ta nejlepší?

Existují různé druhy liposukčních technik, které mohou odstranit náš nadbytečný tuk a my jsme často postaveni před otázku, která liposukce je...
27. 10. 2022
Zobrazit další články

Kliniky

Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Esthé a. s. - klinika plastické chirurgie

Spolupracuje s

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.