Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 1. 2019 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Kombinace abdominoplastiky a modelace prsou

Stojí to za to

Hodnocení od kama15:

Kombinace abdominoplastiky a modelace prsou

U pana doktora Hyži jsem podstoupila kombinovanou operaci - abdominoplastiku spojenou s modelací a augmentací prsou. Operaci jsem plánovala delší dobu, ač jsem velmi štíhlá, sportuji a posiluji, po kojeních a těhotenstvích se mi bohužel nevyhla diastáza, která už nešla více více vycvičit, nadbytek kůže a vykojená prsa. Již od konzultace jsem mu plně důvěřovala, věřila jsem, že i přes náročnost zákroku vše dobře dopadne a bude to stát za to. Nyní již mohu říci, že výsledek je úžasný a naprosto předčil mé očekávání. Stále jsem v procesu hojení, ale už nyní jde krásně vidět, jak jsou jizvy jemné, precizní a jizva po abdomino je úplně v linii jizvy po sekci. Nemám díkybohu absolutně žádné otoky ani modřiny, z drenů lehce teklo pouze den po operaci. V prsou jsem neměla drény žádné. Pan doktor je neskutečný profík, z toho důvodu jsem zvolila i když jsem zdaleka právě jeho. Přístup jeho i zaměstnanců kliniky Leticia je naprosto nadstandardní a já z celého srdce děkuji za vše. Přes mou dřinu a cvičení jsem v létě neodložila tričko, které jsem nosila přes plavky, a jsem šťastná, že už se konečně nebudu muset stydět se svléknout do plavek. Děkuji.

2

Komentáře (2)

Ahoj, já skrz cvičení taky ztratila prsa. Mohla bys mi poslat fotky před a po a dát třeba bližší info o tom, zda to bylo pod sval, a tak.?
Odpovědět
Můžu poprosit o info jak vyl implantát ukožen? Mám už termín na listopad, ale aktivně a opravdu hodně sportuju a hledám někoho kdo by řekl vladtní zkušenost. Děkuju. Lenka
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Abdominoplastika - pan doktor Hošek

Pan doktor Hošek je opravdový božan a sympaťák se zlatýma rukama. Bříško úžasné... :) Celkově jsem byla v Sanusu velmi spokojena, milý přístup ošetřujícího personálu, na sále neskutečně hodní, po operaci perfektní péče, později kafíčko a zákusek...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.