Kombinace abdominoplastiky a modelace prsou

kama15

U pana doktora Hyži jsem podstoupila kombinovanou operaci - abdominoplastiku spojenou s modelací a augmentací prsou. Operaci jsem plánovala delší dobu, ač jsem velmi štíhlá, sportuji a posiluji, po kojeních a těhotenstvích se mi bohužel nevyhla diastáza, která už nešla více více vycvičit, nadbytek kůže a vykojená prsa. Již od konzultace jsem mu plně důvěřovala, věřila jsem, že i přes náročnost zákroku vše dobře dopadne a bude to stát za to. Nyní již mohu říci, že výsledek je úžasný a naprosto předčil mé očekávání. Stále jsem v procesu hojení, ale už nyní jde krásně vidět, jak jsou jizvy jemné, precizní a jizva po abdomino je úplně v linii jizvy po sekci. Nemám díkybohu absolutně žádné otoky ani modřiny, z drenů lehce teklo pouze den po operaci. V prsou jsem neměla drény žádné. Pan doktor je neskutečný profík, z toho důvodu jsem zvolila i když jsem zdaleka právě jeho. Přístup jeho i zaměstnanců kliniky Leticia je naprosto nadstandardní a já z celého srdce děkuji za vše. Přes mou dřinu a cvičení jsem v létě neodložila tričko, které jsem nosila přes plavky, a jsem šťastná, že už se konečně nebudu muset stydět se svléknout do plavek. Děkuji.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Luu

Ahoj, já skrz cvičení taky ztratila prsa. Mohla bys mi poslat fotky před a po a dát třeba bližší info o tom, zda to bylo pod sval, a tak.?

LenkaB.

Můžu poprosit o info jak vyl implantát ukožen? Mám už termín na listopad, ale aktivně a opravdu hodně sportuju a hledám někoho kdo by řekl vladtní zkušenost. Děkuju. Lenka

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí