Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

27. 4. 2021 · Aktualizováno: 20. 7. 2021

Augmentace kdy se sen stal skutečností

Stojí to za to
Průměrná cena: 76.000 Kč
119568
119569

O lékaři

Hodnocení:
Krásná, čistá klinika, personál špičkový! Od recepce, po sestry a doktory, jen doporučuji!!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Vždy jsem chtěla mít plná prsa, ani před dítětem jsem je totiž neměla. Pro augmentaci jsem byla plně rozhodnuta. Rozhodnutí přišlo po první dítěti, ale čekala jsem až dcerka bude větší, nyní dceři je 2,5 let a já jsem na konci rekonvalescence. Lepší načasování být nemohlo, do práce nemusím jelikož jsem na mateřské a dcera plně chápala, že ji nemohu zvedat. Prvních 14 dnů bylo utrpení, byla jsem vděčná, že muž měl homeoffice. Teď už se cítím skvěle jako kdybych na žádném zákroku nikdy nebyla 🤩 Takze ženy, jestli je to váš sen, běžte do toho, vyberte si skvělého operatéra a jdete si za svým, stojí to za to!!

5

Komentářů (5)

Ahojky...jak dloho jsi od konzultace čekala na operaci ? Jinak prsa úplná krása 🤩
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Mé vysněné zvětšení prsou

Před třemi týdny jsem v Sanatorium Chotoviny podstoupila zvětšení prsou. Moc děkuji MUDr. Paroulkovi za upřímný lidský přístup a pomoc při rozhodování ohledně velikosti, úžasným sestřičkám za neuvěřitelnou péči a celému týmu za perfektní přístup....

Číst dál
Vyjmutí prsních implantátů

Tímto bych chtěla poslat velké díky MUDr. Zimovčákové a MUDr. Koudelkovi, kteří byli skvělí a hlavně profesionální svým citlivým a hlavně uklidňujícím přístupem před operací. Samozřejmě dík patří i zdravotnickému personálu, všem je doporučuji.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.