Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Operace blány mezi prostředníčkem a prsteníčkem

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Operace blány mezi prostředníčkem a prsteníčkem
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Včera jsem podstoupila operaci ruky konkrétně blána mezi prostředníčkem a prsteníčkem. Co si budem, měla jsem šílený strach ale ten personál úplná bomba. Dokonale mě uklidnili, byli strašně hodní a tak. Na zákrok jsem šla o půl dvanácté bez jakýchkoliv oblbováků. Dostala jsem jen 2 tabletky na uklidnění ale jinak jsem byla krásně při smyslech. Potom pro mě přišly sestřičky a s postelí mě odvezly na sál. Byla jsem trochu furt vynervovaná ale jak jsem přijela na ten sál a viděla jsem tam pana Antuše a jeho tým tak ze mě opadl strach. Ty lidi tam byli strašně milí. Bohužel mi nemohli ze začátku napíchnout kanilu protože se mi stáhly žíly strachem :D ale nakonec jedna žíla povolila. Na tom sále jsme si povídali, vtipkovali a prostě to bylo takový veselý. Všichni se na mě usmívali takže to mi dodalo odvahu no a pak už do mě tou kanilou proudil oblbovák a začla se mi točit hlava, bylo mi špatně ale tak to je logický. Paní anestezioložka mi dala masku přes kterou jsem dýchala a po chvíli jsem usnula. Ve tři odpoledne jsem se vzbudila na dospávací jednotce kde byli opět hodní lidé a pak mě odvezli na pokoj kde čekala moje mamka takže jsem byla uvolněná. Tu operaci jsem si vykreslila jako horror ale doopravdy to je super. Dneska jsem byla na převazovaní a viděla jsem výsledek. Je to pecka. Pan Antuš je strašně šikovnej a ten jeho tým taky. Už mě operoval v roce 2010 když mi bylo 5 let. Taky nádhera. No a prostě ty sestřičky jsou úplný zlatíčka. Největší spokojenost a doporučuju.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Velmi spokojená, doporučuji
Byla jsem na operaci ramena a jsem velmi spokojena příjemný personál,lékaři,sestřičky a to nejen na operačním oddělení,ale i na ambulancích,vše ochotně vysvětlí,poradí,vřele doporučuji. 

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.