U paní doktorky Bedřichové jsem byla podruhé a jsem opět spokojena. Tentokrát se jednalo o odstranění bradavice na ruce mého syna. Paní doktorka ochotně zodpověděla všechny mé dotazy; sdělila mi, že ošetření laserem je zpravidla nutné několikrát zopakovat, a že je bolestivé. Jednalo se o dva rychlé, bolestivé výboje - přesně, jak mi paní doktorka popsala. Vysvětlila mi, že ve velmi malém procentu případů se stane, že bradavice zčerná a sama odpadne. Usmálo se na nás štěstí a po několika týdnech se bradavice začala vysouvat z ruky ven - vytvořila takovou houbu s cca 1cm vysokou nožičkou, která nakonec sama vypadla. V rámci sezení mi paní doktorka doporučila i antibiotický zásyp. Celkově tedy opět spokojenost s přístupem, otevřeností i přivítáním na recepci.

Předevčírem jsem byla v Ostravě na ošetření přístrojem YES Care. S ošetřením jsem velice nespokojena!Po ošetření i následující den jsem měla úplně vysušenou pleť ( i přesto, že jsem si ještě u Vás zakoupila a následně dle doporučení sestřičky aplikovala 2x hydratační masku ) Přístroj mi také nějakým způsobem lehce poranil kůži, mám na čele po tomto zákroku drobné oděrky/ranky, které jsem před tímto ošetřením neměla. Ošetření nedoporučuji, byly to vyhozené peníze, nyní bych za něj nedala ani 500kč natož skoro 5.000Kč. Velice ale chválím celkový přístup sestřičky, která mi tento zákrok prováděla, byla velice milá a sympatická :-)

Za mně jedno veliké neeeee. Podstoupila jsem LASER V-BEAM. Jsem 3 týden po laseru a jsem neustále natekla, zarudla, že nemůžu ani ven. Musela jsem vyhledat pomoc v nemocnici, kde se zhrozili co to mám. Žádala jsem, aby to konzultovala se mnou doktorka, která zákrok dělala. Rusky hovořící slečna z recepce můj vzkaz doktorce ani nevyřídila. Prosím této klinice se vyvarujte!

Zdravím, od mala mám dost viditelné žílky pod očima. Nenašla jsem doposud kdo by byl schopny žíly odstranit, pouze v Americe a to blue g done laserem. Je někdo, kdo dokáže žilky odstranit ? Take jsem slyšela, že v Londýně je možná možnost odstranění YAG laserem. Děkuji za info.

Minulý týden jsem vyzkoušela na klinice Esthetic Medical resurfacing obličeje. Zákrok sám o sobě není zase tak nepříjemný, jak jsem čekala a po 3 dnech doma jsem již vyrazila bez problémů ven. Chtěla bych ale moc pochválit personál kliniky a to ať sestřičky(asistentky), které mě na zákrok připravovaly, tak paní doktorku Alexandrovou (naprostý profík s úžasně lidským přístupem), tak paní majitelku Valanskou, která mi byla a je podporou na telefonu (kontrola po zákroku díky fotkám z domova a možnost konzultace). Určitě se na tuto kliniku budu vracet.

Byla jsem naprosto spokojená s přístupem personálu, a především s přístupem paní doktorky (MUDr. Třísková), který byl profesionální a současně lidský. Výsledek ošetření naplnil má očekávání.

Skvělá paní doktorka, milá, vše vysvětlí. Jsem po popálenině třetího stupně na ruce. Laserové ošetření téměř bezbolestné. Spokojenost s přístupem paní doktorky.Moc děkuji

Nejlepší doktorka v oblasti dermatologie a estetiky. Vždy s úsměvem a dobrou náladou, úžasný přístup, poradenství a skvěle provedené zákroky. Je to moje nejoblíbenější lékařka na této klinice! Děkuji a těším se zas na příště. M.J.

Jeden z nejlepších lékařů, kterého jsem v Praze navštívil. Děkuji Dr.alberto, byl jsem vždy spokojený po každém našem sezení, je snadné s ním mluvit o některých doporučeních. Dá vám dostatek podrobností o tom, co potřebujete. není těžké se domluvit, stačí zavolat pár dní dopředu.