barb6188864

U paní doktorky Bedřichové jsem byla podruhé a jsem opět spokojena. Tentokrát se jednalo o odstranění bradavice na ruce mého syna. Paní doktorka ochotně zodpověděla všechny mé dotazy; sdělila mi, že ošetření laserem je zpravidla nutné několikrát zopakovat, a že je bolestivé. Jednalo se o dva rychlé, bolestivé výboje - přesně, jak mi paní doktorka popsala. Vysvětlila mi, že ve velmi malém procentu případů se stane, že bradavice zčerná a sama odpadne. Usmálo se na nás štěstí a po několika týdnech se bradavice začala vysouvat z ruky ven - vytvořila takovou houbu s cca 1cm vysokou nožičkou, která nakonec sama vypadla. V rámci sezení mi paní doktorka doporučila i antibiotický zásyp. Celkově tedy opět spokojenost s přístupem, otevřeností i přivítáním na recepci.

nusika12

Za mně jedno veliké neeeee. Podstoupila jsem LASER V-BEAM. Jsem 3 týden po laseru a jsem neustále natekla, zarudla, že nemůžu ani ven. Musela jsem vyhledat pomoc v nemocnici, kde se zhrozili co to mám. Žádala jsem, aby to konzultovala se mnou doktorka, která zákrok dělala. Rusky hovořící slečna z recepce můj vzkaz doktorce ani nevyřídila. Prosím této klinice se vyvarujte!

magd6168404

Předevčírem jsem byla v Ostravě na ošetření přístrojem YES Care. S ošetřením jsem velice nespokojena!Po ošetření i následující den jsem měla úplně vysušenou pleť ( i přesto, že jsem si ještě u Vás zakoupila a následně dle doporučení sestřičky aplikovala 2x hydratační masku ) Přístroj mi také nějakým způsobem lehce poranil kůži, mám na čele po tomto zákroku drobné oděrky/ranky, které jsem před tímto ošetřením neměla. Ošetření nedoporučuji, byly to vyhozené peníze, nyní bych za něj nedala ani 500kč natož skoro 5.000Kč. Velice ale chválím celkový přístup sestřičky, která mi tento zákrok prováděla, byla velice milá a sympatická :-)

kacka186844381

Zdravím, od mala mám dost viditelné žílky pod očima. Nenašla jsem doposud kdo by byl schopny žíly odstranit, pouze v Americe a to blue g done laserem. Je někdo, kdo dokáže žilky odstranit ? Take jsem slyšela, že v Londýně je možná možnost odstranění YAG laserem. Děkuji za info.

gail6159323

Google translator: Dr. Tereza Rytirová je profesionální v léčbě pacientů. Určitě bych doporučil její odborné znalosti pro každého, kdo potřebuje. Původní hodnocení: Dr. Tereza Rytirova is professional in handling her patients. I would definitely recommend her expertise for any one who is in need.

kordas

Jednoduše skvělé. Na klinice jsem podstoupil ošetření laserem na vyrovnání jizviček po akné. Výsledek předčil má očekávání. Ke všemu je klinika na výborné adrese v centru Prahy a má skvělý a profesionální personál. Mohu jen doporučit.

shradc

Sestra i pani doktorka byly velice prijemne, empaticke a profesionalni. Po konzultaci mi byly nabidnuty 2 varianty reseni mych potizi. Rozhodla jsem se pro neinvazivni, zakrok mi byl vysvetlen a hned proveden. V lekarne jsem zakoupila doporucenou peci. Po mesici muzu videt zlepseni a jeste mam 2 mesice do plneho projeveni zakroku. Pani doktorce Gabrysove i sestre velice dekuji a obe velice srdecne pozdravuju.

Je fajn, že vaše klinika je ve středu Prahy a lehce dostupná i pro mimopražáka. Byla jsem vlastně vyslaná z kolektivu bab, abych takříkajíc okoukla situaci a hlavně ceny zákroků. Vybrala jsem si akci v estetické medicíně a byla jsem mile překvapená jak jednáním, tak příjemným prostředím a hlavně cenou zákroku. Když se řekne estetická medicína, tak se představí tisíce korun, ale stačí si vyhledat akce. Také mi byla nabídnuta stomatologická prohlídka zdarma, kterou ráda využiju. Pěkný den přeje Severová

maji6187244

Při mojí návštěvě kliniky v Brně jsem byla mile překvapená příjemným prostředím kliniky a neuvěřitelně milým personálem. Po dobu strávenou na klinice jsem měla celou dobu pocit klidu, bez jakékoliv nervozity nebo stresu. Paní lékařka MUDr. Sabina Sellner je úžasná, milá, vstřícná a to platí i pro její sestřičku. Byla jsem velice spokojená. Děkuji.

Byla jsem velmi překvapená profesionálním přístupem pana doktora,laskavým chováním sestřičky.Pana doktora mohu jen doporučit.Vrátil mi sebevědomí ženy,během pěti minut,přitom jiní lékaři mě bud odmítli zákrok vykonat nebo tvrdili že bude potřeba několik návštěv.

mildren

Spokojennost veliká,jezdím k paní doktorce již mnoho let,ještě když pracovala po studiu v pardubické nemocnici.Ona jediná tenkráte mě poslala na rentgen pro zjištění ucpávání lymf.cest.Všem pacientkám paní doktorku doporučuji! Personál školený,ochotný,paní doktorka vše vysvětlí ,děkuji vám za vaší práci. Miluše K.