Laserové zákroky estetické dermatologie - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Laserové zákroky estetické dermatologie podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Laserové zákroky estetické dermatologie, vkládají před a po fotky Laserové zákroky estetické dermatologie a u 29 recenzí uvádí cenu Laserové zákroky estetické dermatologie . Estheticon pro vás nabízí 204 recenzí. Pod recenzemi Laserové zákroky estetické dermatologie můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Laserové zákroky estetické dermatologie sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojený/á     

U paní doktorky Bedřichové jsem byla podruhé a jsem opět spokojena. Tentokrát se jednalo o odstranění bradavice na ruce mého syna. Paní doktorka ochotně zodpověděla všechny mé dotazy; sdělila mi, že ošetření laserem je z... Více 

Spokojený/á     

Při mojí návštěvě kliniky v Brně jsem byla mile překvapená příjemným prostředím kliniky a neuvěřitelně milým personálem. Po dobu strávenou na klinice jsem měla celou dobu pocit klidu, bez jakékoliv nervozity nebo stresu.... Více 

Spokojený/á     

Je mi 25 let a téměř jsem se zbavila akné, ale zbyly mi po něm jizvy a hyperpigmentace v obličeji (především nad horním rtem a nad obočím). Šla jsem do ordinace s tím, že bych chtěla mikrojehličkování, 3 sessions aby to ... Více 

4D laserový lifting - recenze

Spokojený/á     

Jsem velmi spokojená s přátelským přístupem paní doktorky. Zákrok byl bezbolestný a celkem jsem jej dobře snášela. Vřele všem doporučuji návštěvu u paní doktorky.

Spokojenost s klinikou Mediestetik

Spokojený/á     

S Vaší klinikou jsem naprosto spokojená. Docházím k paní doktorce Reisingerové, její přístup je na profesionální úrovni a je velmi milá. Ráda se vracím.

Dermatologické ošetření v Medicomu

Spokojený/á     

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)

Recenze ošetření laserem

Spokojený/á     

Musím znovu poděkovat a pochválit tým opravdových profesionálů z kliniky Esteticusti v Ústí nad Labem. Příjemné jednání, lidský přístup a odborně odvedená práce. Moc děkuji!

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní