Laserové zákroky estetické dermatologie - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Laserové zákroky estetické dermatologie podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Laserové zákroky estetické dermatologie, vkládají před a po fotky Laserové zákroky estetické dermatologie a u 26 recenzí uvádí cenu Laserové zákroky estetické dermatologie . Estheticon pro vás nabízí 171 recenzí. Pod recenzemi Laserové zákroky estetické dermatologie můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Laserové zákroky estetické dermatologie sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojenost s klinikou Mediestetik

Spokojený/á     

S Vaší klinikou jsem naprosto spokojená. Docházím k paní doktorce Reisingerové, její přístup je na profesionální úrovni a je velmi milá. Ráda se vracím.

Dermatologické ošetření v Medicomu

Spokojený/á     

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)

Recenze ošetření laserem

Spokojený/á     

Musím znovu poděkovat a pochválit tým opravdových profesionálů z kliniky Esteticusti v Ústí nad Labem. Příjemné jednání, lidský přístup a odborně odvedená práce. Moc děkuji!

Nadstandardní péče, MUDr. Sellner

Registrovaný uživatel MUDr. Sabina Sellner Ph.D. - MEDICOM Clinic MEDICOM Clinic Brno 15.7.2019
Spokojený/á     

Velké poděkování paní doktorce Sellner. Příjemná dáma, skvělý zájem o pacienta, nadstandardní péče. Rád se k ní budu vracet.

Jsem pravidelnou klientkou laserových zákroků

Spokojený/á     

Jsem pravidelnou klientkou. Na kliniku dojíždím z Ostravy, ale vůbec to nevidím jako překážku když mám tak super servis od paní doktorky Gabryšové.

Spokojený/á     

Jestli byl zákrok na 100% úspěšný se ještě nedá s přesností tvrdit. Ale celkový personál na této klinice od sestřiček až po samotné lékaře opravdu super. Paní doktorka je profesionálka s milým přístupem k lidem.

Spokojený/á     

Paní Dr.Urbánková je velmi milá a příjemné, vše vysvětlí a zákrok je odborně provedený. Moje zkušenost s touto klinikou je pozitivní. Paní doktorka je ještě velmi citlivá což bylo pro mě příjemné jelikož to byl můj první... Více 

Dermatologie v Medicom Brno

Spokojený/á     

Opravdu profesionální přístup. Vše bylo srozumitelně vysvětleno. Už od prvního kontaktu při objednávání na zákrok tak po samotný zákrok na klinice vše proběhlo příjemně.

Spokojený/á     

U paní doktorky jsem podstoupila zatím svůj první laserový zákrok. Jednalo se o menší kožní defekty a odstranění chloupků. Paní doktorka je moc příjemná. Povídala si semnou během zákroku a vše co jsem chtěla vědět mi log... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Laserové zákroky estetické dermatologie

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní