Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

FN - Dermatovenerologická klinika

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN - Dermatovenerologická klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - FN - Dermatovenerologická klinika

Naše klinika

Dermatovenerologická klinika Fakultní nemocnice Plzeň vznikla již v roce 1946. Od této doby zajišťuje svým pacientům bežnou i specializovanou zdravotní péči v oblasti kožních a pohlavně přenosných chorob

V současnosti se klinika skládá z části lůžkové a části ambulantní.

Co se týká lůžkové části, tak ta disponuje 22 standardními lůžky a 50 pracovníky, z toho 19 lékaři.

Ambulantní část se skládá z ambulance pro děti, pro dospělé a pro pacienty s pohlavně přenosnými chorobami. Mimo tyto ambulance se zde nachází také ambulance specializované, kam spadá například andrologická poradna, která se zaměřuje na poruchy mužské plodnosti. Další součástí kliniky je poradna pro pacienty s chronickou kopřivkou, vlasová poradna, poradna pro biologickou léčbu závažných kožních onemocnění (autoimunitní choroby, lupénka apod.) a imunodermatologická poradna. Pacienty s nádory na kůži, především pak s melanomem, sleduje poradna melanomová. Sklerotizací žil, nemocemi cév na dolních končetinách a jejich komplikacemi se zabývá flebologická poradna. Nechybí zde ani poradna pro korektivní dermatologii a pro alergická kožní onemocnění, jako jsou například kožní choroby z povolání a ekzémy aj.

Další pracovní náplní kliniky je léčba lymfedémů (lymfatických otoků) a realizace chirurgických výkonů na kůži (ošetření keloidů, odstranění bradavic, pigmentových projevů, kožních nádorů atd.)

Dermatovenerologická klinika je vybavena moderními špičkovými přístroji, například přístroji pro světloléčbu (léčba lupénky, ekzému) či vysokovýkonnými cévními a erbiovými lasery (léčba kožních nádorů a vrozených vývojových vad týkajících se cév).

Pracoviště se rovněž zaměřuje na výuku mediků lékařské fakulty, také studentů ze zahraničí či lékařů a sester v rámci studia postgraduálního.

Dermatovenerologická klinika FN Plzeň v rámci věděckého výzkumu úzce kooperuje s dalšími pracovišti v zahraničí. Zajímá se především o kultivaci kožních buněk, výzkum autoimunitních onemocnění, kožní nádory či vliv životního prostřední na kůži

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
E.Beneše 13
30599 Plzeň
Plzeň - Bory
Česká republika

Jste FN - Dermatovenerologická klinika? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com