ilon6158311

S léčbou pooperačních jizev tímto způsobem jsem byla spokojená. Byla jsem 3x, nejvýraznější efekt byl znát po prvním sezení. Je tu však otázka finanční vzhlede k velikosti jizev, jinak bych chodila dál. Přístup personálu byl vynikající, myslím, že jsem zde nebyla naposledy, mají co nabídnout.

Využil jsem akční nabídku na biostimulační laser na svoji problémovou pokožku. Klinika Altos se nachází hned za rohem, což mi dovoluje častější návštěvy a plně se starat o svůj vzhled.Chci vyjádřit vděčnost všem zaměstnancům kliniky a zejména Irině Zvadeové. Profesionalita a kvalita práce nejvyššího stupně.

Již po prvním ošetření pleti biostimulačním laserem byly odstraněny drobné růžové jizvičky po akné, které vznikly před cca 3 měsíci. Druhý den byla plet´ Vypnutá a hladká. Dále doporučuji odstraněni znamének laserem. Absolvovala jsem to u MUDr. Svobodové, která je velmi pečlivá a odstranění bylo nebolestivé.

Po porodu se mi díky hormonálním změnám šíleně zhoršila pleť. Na internetu jsem hledala, studio, salon, POOOMOOC. Vyzkoušela jsem několik kosmetiček na doporučení kamarádek, ale nic moc nepomohlo. Pátrala jsem dál. Byla jsem zoufalá. Doktorka mi doporučila, ať vyzkouším přístroj s názvem biostimulační laser. Na internetu jsem našla kontakt na ForeverYoung na Harfě. Absolvovala jsem několik laserových procedur a pleť se mi postupně zlepšovala. Nakonec jsem vyzkoušela kombinaci s kosmetikou v jejich salonu a efekt super. Jen ještě bojujeme s jizvami po zánětech, ale ty taky vypadají líp. Laser i salon můžu určitě doporučit. Je to tam příjemné a hezky jednají i s lidmi. Petra z Prahy