Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 11. 2017 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Zodpovědný výběr lékaře

Stojí to za to
Průměrná cena: 86.000 Kč
20006
20007
19585
19584
85746

Hodnocení od mokal:

Zodpovědný výběr lékaře

Dobrý den, tak konečně vyhráno a vyhrál mi pan MUDr. Payer. pozn. sedmá konzultace!!!!! A hlavně bez řezu od dvorce k podprsní rýze. Zaplacená záloha a 22.1. jdu na operaci. Budu mít Polytechy ,365 ml( z nabídnutých 420ml jsem to stáhla u pana doktora na 365 ml.) Níže nechtěl jít, protože prý mám hmotu, kterou potřebuje vyplnit a budu mít implantát s podlouhlou bází, aby mi ty psí uši vytáhl nahoru. Chtěla jsem mít do 300 ml, ale to mi pan doktor nedoporučuje, tam by byla prý nutná ta vertikace řezu k podprsní rýze, kterou nechci.Budu mít "C" Chtěla jsem přirozený vzhled, kvůli tomu mám anatomy a vyptávala jsem se lékařů rozdíl mezi anatomy a ergonomy a tam je i rozdíl u toho, když si lehneš , tak s anatomy je budeš mít pevný a ergonomy se ti přelijí. V tom mi pan doktor udělá i zmenšení a lift dvorce. Cena 86 tis. Jinak, jak jsem napsala, že tohle je moje sedmá konzultace a sláva bohu POSLEDNÍ. Já za mě píšu, udělej si opravdu více konzultací a závěr si uděláš sama. a to z toho důvodu: 1. návštěva pan MUDr. Ondra Měšťák, 270 ml, anatomy, modelace, cena 90 tis., řez přes dvorce 2.návštěva pan MUDr. Martin Molitor, 380 ml, anatomy, modelace, cena 95 tis., řez přes dvorce 3.návštěva pan MUDr. Josef Hrbaty, 410 ml, anatomy, bez modelace, cena 76 tis., řez v podpaží 4. návštěva pan MUDr. Ján Pilka, do 300 ml, kulaté, modelace 80- 85 tis. jedny byly Motiva a druhé Polytech, řez přes dvorce 5. návštěva pan MUDr. Miroslav Krejča, do 300 ml, anatomy, bez modelace, cena 75 tis. řez přes dvorce Návštěva 3D simulace- tam bohužel udělají jen na scanneru zvětšení bez modelace, ale představa o velikosti pomůže 6. návštěva pan MUDR. Josef Němeček, do 300 ml, anatomy, modelace, cena 85 tis., řez vertikálně od dvorce k podprsní rýze 7. návštěva pan MUDr. Juraj Payer, 365 ml, anatomy, modelace, cena 86 tis,, řez v podpsní rýze Tak jsem Vám to vypsala, že u každého lékaře byla vždy jedna odpověď, která se neshodovala s předešlým vyjádření lékaře a proto jsem se vydala hledat další konzultace.Tak jsem si udělala představu, kterou mi vzal pan doktor Payer z úst, když jsem u něho byla na konzultaci. V některých klinikách jsem si myslela, že jsem se ocitla ve vesmíru, jak byli asistentky usměvavé a vymodelované, vždy byla moderní, čistá klinika, ochotní, usměvavý a nápomocní lékaři až na jednoho, který mi dluží dodnes jeho práci a nedal mi vyzkoušet sizéry. Tak to by bylo nějak shrnuto, co mě čekalo než jsem vyslovila hlasité ANO, SOUHLASÍM. Chci poděkovat všem lékařům, asistentkám a taky děvčatům z Prahy v Čestlicích, které mi udělaly 3D scanner Držím Vám palce na správný výběr a samozřejmě pošlu fotku po akci!

12

Komentářů (12)

Tak si ještě užijte Vánoce a do Nového roku s novými prsy, to je super :-). Budete na to mít dovolenou?
Odpovědět
Zdravím Lucie, toto neřeším, jsem kancelářská, účetní, provozačka, nějak to zvládnu, už, aby to bylo! moc se těším a žádné obavy, strach nemám. Myslím, že porod dítěte je daleko horší, tak toto mě opravdu nerozhodí. Držím všem palce, aby provedená operace byla u každé jak si přála. Vám taky děkuji za skvělý web, kdy opravdu pomůže si udělat představu, vizi a koho navštívit. Přeji krásné Vánoce a v lednu se ozvu, Monika
Odpovědět
Budu se těšit!
Odpovědět
Dobrý večer pane doktore, cením si také Vaší odpovědi a budu doufat, že to dobře dopadne bez vertikály. Je jasné, že fotka moc nenapoví, ale soudím i podle předešlých lékařů, kteří mě viděli a u většiny z nich nebyla vertiákala taky potřebná. No uvidíme, když tak vyberu časem dětem prasátko a půjdu hledat štěstí někam jinam. Pane doktore, jakákoliv operace bude ku prospěchu toho, co teď vyrostlo na mé hrudi. Mějte se pěkně, přeji hodně zdárných operací a určitě se Vám taky ozvu v lednu.
Odpovědět
Tak hlásím vše za sebou a to včetně bolestí, které čekaly po operaci! Po odhalení mé hrudi jsem se nemohla nadechnout, vytřeštěné oči co mi vyrostlo a zkouším si zvykat na moje nová prsa! Je pravda, ze je ještě vše natekle, ale co na to říkáte vy?
Odpovědět
Obrovska zmena! Vypada to super :)
Odpovědět
Jaky je to pocit? Pripadate si hned, ze je to super, mit je velike, nebo jsou to rozporuplne pocity?<br />
<br />
Pořád nad tím po detech uvazuji, ale na jednu stranu mi vyhovuji moje mensi a na dtranu druhou me lakaji vetsi a pevnejsi :)
Odpovědět
Zdravím verco, ano ze začátek byl pro mě obrovský šok, ze nejsem už plocha dráha a najednou mi vyrostli prsa a už nemusím závidět nactiletym , co jim příroda nadělila! teď po týdnu mužů rict, ze jsem strašně spokojena a vůbec ničeho nelituji! Prsa se krásně splaskavaji a jdou ke mne! Ty musíš se rozhodnout sama co chceš a nenech si do toho někým mluvit! Jestli jsi spokojena s tím co mas, tak není co řešit, ale na druhou stranu mít je zvedly a pevný, to stojí za úvahu jít na operaci! Jak se rozhodnes je na tobě! Měj se monika
Odpovědět
Zdravím, jak vypadají prsa nyní?
Odpovědět
Zdravím, není co dodat co se týče velikosti, jsou měkká, ale ty jizvy u dvorců se mi moc nelíbí, jsou viditelný po operaci a nevím, jestli to je konečná verze nebo se trochu vpijí.
Odpovědět
dobry den, nevlozite fotku dvorcov? bez fotky je tazko vyjadrit sa k jazvam.
Odpovědět
Tak tady posílám. Dnes jsem si koupila contractubex a mazu. Předtim jsem mazala jen pletovym mlékem, což prý stačilo, aby byly jen promastene! Da se s tím prosím něco dělat? Laser?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.