Zvětšení malých špičatých a asymetrických prsou

e.smarina

Dobrý den, i já bych se ráda bych se podělila o moji zkušenost. O plastice jsem uvažovala již několik let. Od doby, kdy jsem věděla, že už mi prsa asi nenarostou. Kromě velikosti mě trápila i asymetrie a špičatý tvar. Avšak jako studentce mi finance nedovolovaly s tím cokoli dělat. Svoje prsa jsem nenáviděla, styděla se za ně a už vůbec si nepřipadala jako žena.
V prosinci 2018 se můj sen začal pomale stávat skutečností. Ve výběru kliniky jsem měla jasno hned od začátku. Hodně času jsem strávila čtením recenzí a prohlížením vylepšených dekoltů. Medicom clinic byla pro mě jasná volba. Navíc mě zaujmula i jejich vánoční akce se spoustou dárků jako např. poukaz na odběr kosmetiky Bioderma, poukaz na laserovou epilaci nebo LPG lipomasáž či ošetření rázovou vlnou. Přes jejich webové stránky jsem se objednala na konzultaci na brněnskou pobočku k MUDr. Pachmanovi. Pan doktor je velice sympatický, příjemný, všechno mi vysvětlil. Domluvili jsme se na anatomických implantátech značky Mentor. Co se týče velikosti, pan doktor mi nastínil nějaké rozmezí mililitrů s tím, že se rozhodne až na sále, neboť mám úzký hrudník a bude limitován místem. Termín zákroku byl za měsíc od konzultace, 25. února.
Operace trvala 1,5 hodiny. Byly použity implantáty o velikosti 345 ml vlevo a 300 ml vpravo, což bylo nejvíc z toho rozmezí, jak jsme se domlouvali a za co jsem moc ráda. Implantáty byly vložený pod sval podprsni ryhou.
S péčí a přístupem jsem byla naprosto spokojená, všichni na klinice byli naprosto úžasní a milí. Pan dokror je vážně kouzelník. Konečně se cítím žensky a přitažlivě a taky si připadám mnohem symetričtější. Díky celému týmu Medicom clinic. S pozdravem Vaše spokojená klientka E. Š.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Dulcinella

Ahoj, tak to je krásný dekolt, opravdu :) mám velmi podobný, též z Medicomu. ;)

Zobrazit odpovědi 4
e.smarina

Děkuji😊

Reakce na e.smarina
Dulcinella

Můžu se zeptat ještě, odkud ta podprsenka? Sháním takovou starorůžovou už dlouho.

Reakce na Dulcinella
e.smarina

Z Gate za 250,-😉

Reakce na e.smarina
Dulcinella

Skvělá zpráva, díky :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí