Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 12. 2020 · Aktualizováno: 30. 12. 2020

Liposukce podbradku - Šla bych do toho znovu

Stojí to za to
Průměrná cena: 14.450 Kč

O lékaři

2 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
U pana doktora jsem podstopila liposukci podbradku a pana doktora mohu vřele doporučit. Je velmi příjemný, lidský, nesliboval zázraky (dvojta brada u mě nebyla moc velká, přesto mi hodně vadila). Jsem skoro měsíc po zákroku, neměla jsem žádné potíže, vše se krásně zahojilo a už teď jsem s výsledkem spokojená (celkově má být výsledek vidět do 3 měsíců).
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Podstoupila jsem liposukci podbradku. Jsem trochu nervák, tak jsem dostala prášek na uklidnění a bylo to v pohodě. Samotná operace byla nepříjemná, ale ne bolestivá. Po operaci jsem musela nosit 24h 7dni v týdnu ohlavnik, to bylo na tom nejhorší. Myslela jsem, ze to nevydržím, ale dala jsem to!! A i kdyz mi říkali, ze mi z rany bude vytekat tekutina, tak mi vubec nic nevyteklo, neměla jsem po tom týdnu (co jsem se poprvé viděla bez náplasti a toho ohlavniku) ani žádnou modřinu. Jen v místě vpichu. Ani jednou jsem si nemusela vzit nic na bolest, to bylo v pohodě.

3

Komentáře (3)

Dobrý den. Je mi dobře, měla jsem zaplacené taxi a mohla jsem normálně fungovat. S výsledkem jsem spokojená už ted. Fotili mě na kontrole po měsíci a už to znát určitě bylo. I ted to vidím na fotkách, že už nemám dvě brady jako dřív. Jinak počkám na ty tři měsíce (pak už se to měnit nemá) a zkusím se sem vyfotit :-D
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Liposukce - paže

Liposukce tumescentní(Olomouc): Vzhledem k tomu, že jsem i po ročním cvičení ve fitness s profesionálně sestaveným cvičebním plánem zaměřeným na paže, nebyla schopna zbavit se přebytečného (neestetického)tuku na pažích, rozhodla jsem se pro...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.