Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jaroslav Dobrovolný

  • 100% do 1 dne
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jaroslav Dobrovolný a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Jaroslav Dobrovolný již získal/a tuto recenzi

Operace karpálu

Spokojený/á     

Je to profesionál, víc není potřeba psát

Nadšená už po 7 dnech od operace horních víček

Macik18 23.4.2018
Spokojený/á     

Velice hodný a profesionální pan doktor .Ze zákroku jsem nadšená a to je teprve 7 den po operaci :) Moc děkuji a doporučuji

Profil - MUDr. Jaroslav Dobrovolný

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jaroslav Dobrovolný je lékař estetické medicíny a chirurgie a má zkušenosti v oboru proktologie. Promoval na Lékařské fakultě University Palackého v Olomouci v oboru všeobecné lékařství. V oboru všeobecná chirurgie získal v roce 1989 atestaci I. stupně, a v roce 1995 II. stupně. Působil jako sekundární lékař na chirurgickém oddělení Nemocnice Havířov a nyní je sekundárním lékařem Nemocnice Svitavy, kde je také vedoucím lékařem jednotky intenzívní péče. Ve Svitavách působí také v jeho vlastní privátní chirurgické ambulanci. Má za sebou dlouholetou praxi v oboru estetické chirurgie na mnoha pracovištích v zahraničí i v ČR. Tyto zkušenosti získává již od roku 1986. Ze skupiny kurzů, které po dobu svého půžsobení absolvoval, lze zmínit Intenzívní péči v chirurgii, lalokové plastiky, transplantace kůže a jiné techniky, základy plastické chirurgie a výplňové materiály v obličeji . Absolvoval roční stáż v oboru všeobecné chirurgii na traumatologickém oddělení nemocnice ve městě Thun ve Švýcarsku a odbornou stáž se zaměřením na břišní chirurgii a endoskopii GIT v nemocnici v Naardenu v Holandsku.

MUDr. Jaroslav Dobrovolný je certifikovaným lékařem pro aplikaci Botulotoxinu a výplňových materialů. Zaměřuje se na operaci očních víček. Z výkonů v celkové anestezii se orientuje na operace a plastiky břišní stěny za použití zpevňovacího materiálu. Tyto svá zaměření provozuje ve své specializované chirurgické ambulanci.

Naše ordinace

MUDr. Jaroslav Dobrovolný je hlavním chirurgem a majitelem privátního chirurgického centra Chircentrum ve Svitavách. Jako vedoucí sestra zde působí Bc. Božena Vávrová, jako odborné chirurgické sestry Daniela Karpíšková a Lucie Vránová. Tento tým provádí v lékařské zákroky v oborech chirurgie, estetika a proktologie. Dále poskytují sportovní vyšetření a poradenskou činnost.

Klinika Chircentrum nabízí všem svým pacientům široké spectrum specializované a osobní péče. Jejím posláním je nabízet vysoké standarty kvality. Příjemné prostředí a vybavení zajistí ty nejlepší výsledky.

MUDr. Jaroslav Dobrovolný je členem České lékařské komory. Rovněž patří mezi členy České chirurgické a lékaŕské společnosti JEP, dále je členem Proktologické sekce ČCHS JEP. Také působí ve Sdružení privátních ambulantních chirurgů ČR a je členem České společnosti tělovýchovného lékařství.

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů
Injekční výplně Od 1 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 4 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Léčba biostimulačním laserem Od 100 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie)
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 1 000 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 300 Kč Do 800 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 5 000 Kč
   Operace dolních víček Od 6 000 Kč
   Operace horních víček Od 5 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) Od 4 000 Kč
Syndrom karpálního tunelu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Kollárova 986/28
568 02 Svitavy
Česká republika