Recenze klinika Leticia Brno zvětšení prsou s malou jizvou

Adysek

V listopadu 2018 jsem podstoupila zvětšení prsou na klinice Leticia v Brně . Dostala jsem to, jako takový dárek k vánocům od přítele. Byl to můj celoživotní sen.
V Leticii super přístup, skvělý pan doktor Hýža. Implantáty mám Motiva ergonomix 340ml malou jizvou. Jizvy jsou krásné maličké. Vše proběhlo bez komplikací a péče je TOP.
Jen mě moc mrzí, že se mi do prsou nevešlo těch 380 ale jen 340ml...😪 Když už to stalo tolik a já mám teď jen velikost B.
Musím ale vychválit děvčata z Motivy. Jste úžasné a moc díky. Dostala jsem totiž pooperační prádlo jiné značky a na to jsem měla alergii. Popraskaly mi bradavky a všude vyskakaly pupínky, které se v podprsence dřely. Byla i chybně zvolena velikost. Napsala jsem o radu do Motivy a ty mi obratem poslaly jinou podprsenkupd nich, která je příjemná, z jiného materiálu a perfektně sedí. Moc, moc děkuji... 😊😍

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Lucie

Adysku, zeptám se jaké prádlo Vám nevyhovovalo?

Zobrazit odpověď

Lipoelastic

Dulcinella

Dobrý den, mně se tedy vešly implantáty 375ml, což nyní odpovídá 75D, ale z fotek bych řekla, že máme podobnou velikost. Změřila jste se určitě správně? Pooperační podprsenku jsem měla taky B, ale ta má být menší, aby vytvořila kompresi.

Zobrazit odpovědi 4
Adysek

Podprsenka je mi už teď velká mam5 týdnu po operaci a obvod mám teď okolo prsou 90cm měřila jsem už 3x.pod prsy 77cm Podprsenka velikosti 80C je mi velka5

Jako pooperační podprsenka tu mám 80BC

Dulcinella

Ano, ty kompresní od Lipoelastic jsem taky měla 80B,C ale to je něco jiného, než klasická podprsenka s kosticemi.

Dulcinella

Asi jsem se špatně vyjádřila, omlouvám se. Věřím, že se měříte správně, ale myslím si, že velikost podprsenky správnou nemáte. S Vašimi mírami 90/77 cm byste mohla mít velikost 75C nebo by mohla sedět 70D. Zkuste zajít do obchodu, kde Vám poradí vybrat tu správnou pro Váš nový hrudník :-) mám dobrou zkušenost v Intimissimi a Etam.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba