MUDr. Jiří Bayer

MUDr. Jiří Bayer Premium

(67 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1153653181
MUDr. Jiří Bayer Premium
(67 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 12954 návštěv profilu

MUDr. Jiří Bayer je absolventem 3. Lékařské fakulty všeobecného lékařství UK v Praze. Chirurgickou erudici získal v Nemocnici Na Františku, oddělení chirurgie (2008-2009) a na Chirurgické klinice 3. LF UK a FNKV (2009 - 2010).

Své chirurgické vzdělání úspěšně zakončil absolvováním společného chirurgického kmene (2011). Poté se stal členem týmu Kliniky plastické chirurgie 3. LF UK a FNKV, která je největším pracovištěm plastické chirurgie v ČR. Po získání atestace z plastické chirurgie (2014) byl jmenován vedoucím lékařem oddělení na této klinice, kde působí dosud.

Několik let byl členem týmu plastických chirurgů na Klinice GHC Praha a aktuálně působí jako plastický a estetický chirurg na moderní pražské klinice FORMÉ Clinic.

Své zkušenosti z mikrochirurgie čerpal i na stáži v Division of Reconstructive Microsurgery Department of Plastic & Reconstructive Surgery v Chang Gung Memorial Hospital, Linkou, Taiwan. Toto pracoviště patří mezi nejprestižnější svého druhu na světě.

Členství

MUDr. Jiří Bayer je členem České společnosti plastické chirurgie ČLS JEP , Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, České společnosti chirurgie ruky ČLS JEP, České společnosti terapie ruky ČLS JEP.

Přednášky

Účastnil se celé řady přednášek v České republice i v zahraničí na téma Tvar a reliéf obličeje, Klinické využití kmenových buněk, Rekonstrukce defektů měkkých tkání Lipofilling jako alternativa doplnění objemu prsu a mnoho dalších.

Publikační činnost

Kromě praxe v oboru plastické chirurgie se věnuje publikaci článků do odborných časopisů. Také píše odborné učebnice pro studenty medicíny, na kterých se podílí jako spoluautor s kapacitami z oboru jako je např. prof. M. Dušková.

MUDr. Jiří Bayer je specialistou na rekonstrukční a estetickou plastickou chirurgii a na mikrochirurgii.

V oblasti rekonstrukční plastické chirurgie se věnuje hlavně nádorovým onemocněním a léčbou poranění měkkých tkání obličeje a ruky. V léčbě následků po rakovině prsu využívá nejen prsní implantáty, ale i aplikaci vlastního tuku nebo mikrochirurgické přenosy tkání z oblasti břicha. V oboru estetické plastické chirurgie nabízí pacientkám široké spektrum operací prsou (zvětšení, zmenšení, modelace, řešení asymetrie a vrozených vad).

Dále ze svého širokého spektra plastických výkonů provádí liposukce, plastiky břicha, obličeje (facelift) nebo plastiky očních víček.

FORMÉ Clinic je renomovaným soukromým pracovištěm plastické chirurgie a estetické medicíny. Klinika si zakládá na novém pojetí péče o klienty, kterým nabízí perfektní a nadstandardní služby, a to vč. zajištění servisu i pro jejich doprovázející partnery či rodinu.

O klienty pečuje tým erudovaných zkušených specialistů a odborný zdravotnický personál. Společně poskytují kompletní spektrum estetických výkonů a metod, od neinvazivních až po chirurgické, a to v komfortním bezpečném prostředí.

MUDr. Bayer je, jako odborník ve svém oboru, také žádán o rozhovory v médiích k tématům plastické a estetické chirurgie. Byl opakovaně hostem v České televizi v pořadu Sama doma k tématu použití tuku v plastické chirurgii, o plastických operacích prováděných ze zdravotních důvodů (zejména pak redukce prsů), o abdominoplastice a indikaci k plastice břicha s úhradou ze ZP a k rekonstrukčním operacím v plastické chirurgii. Byl hostem Českého rozhlasu, pořadu Radiožurnál, kde hovořil o svých zkušenostech plastického chirurga.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (67)

4.9
67 Recenzí · 100 % doporučuje
Modelace prsou

8.1.2024 jsem podstoupila redukci prsou. Pan doktor Bayer odvedl neuvěřitelně nádhernou práci. Celý tým FormeClinic je naprosto úžasný. Pobyt na klinice bych přirovnala k pobytu v ráji.Doporučuji všem.

Modelace prsou

Byla jsem u pana doktora Bayera na extrakci implantátů s následnou modelací. Hned při konzultaci mi bylo jasné, že se svěřím do rukou právě panu doktorovi.Jeho přístup, celkové vysvětlení a rady, které jako špičkový chirurg má, byly k nezaplacení. Po...Číst dál

Modelace prsou

Operace proběhla v pořádku jsem velice spokojena .Pan doktor a jeho tým odvedl skvělou práci . Doporučuji

Modelace prsou

Velice chválím pana doktora Bayera za jeho milý a absolutně profesionální přístup. Je to neuvěřitelný sympaťák a má zlaté ruce. Podstoupila jsem u něho modelaci prsou a když jsem je poprvé po operaci viděla, byla nadšená a dojatá zároveň. Precizní pr...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (40)

Plastika šlach na ruce

Operoval mě MUDr. Jiří Bayer - naprosto skvělý lékař. Před zákrokem mě podrobně informoval o postupu operace i možných rizikách. Zákrok provedl excelentně, ruku mám půl roku po operaci plně funkční. Moc bych mu chtěla touto cestou poděkovat....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (11)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (6)

Modelace prsou při špatné hojivosti
Odpověď odborníka · 18. 1. 2018

Dobrý den, to, že jste měla problémy s hojením jizvy po epiziotomii ještě zdaleka neznamená, že máte špatnou hojivost tkání. Šití epiziotomie patří k mezi jedny z nejrizikovějších ve smyslu zhoršeného hojení a to hned z několika důvodů. Jednak...

Číst dál
Informace k abdominoplastice
Odpověď odborníka · 13. 9. 2017

Dobrý den. Převis v podbřišku je důvodem k operačnímu řešení buď formou abdominoplastiky nebo miniabdominoplastiky, závisí na rozsahu. Vypoulené bříško může být dáno buď rozestupem břišních svalů (tzv. diastázou) nebo větším množstvím tuku uvnitř...

Číst dál

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!