MUDr. Jiří Bayer

MUDr. Jiří Bayer Premium

(61 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 42 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1153653181
MUDr. Jiří Bayer Premium
(61 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 8782 návštěv profilu

MUDr. Jiří Bayer je absolventem 3. Lékařské fakulty všeobecného lékařství UK v Praze. Chirurgickou erudici získal v Nemocnici Na Františku, oddělení chirurgie (2008-2009) a na Chirurgické klinice 3. LF UK a FNKV (2009 - 2010).

Své chirurgické vzdělání úspěšně zakončil absolvováním společného chirurgického kmene (2011). Poté se stal členem týmu Kliniky plastické chirurgie 3. LF UK a FNKV, která je největším pracovištěm plastické chirurgie v ČR. Po získání atestace z plastické chirurgie (2014) byl jmenován vedoucím lékařem oddělení na této klinice, kde působí dosud.

Několik let byl členem týmu plastických chirurgů na Klinice GHC Praha a aktuálně působí jako plastický a estetický chirurg na moderní pražské klinice FORMÉ Clinic.

Své zkušenosti z mikrochirurgie čerpal i na stáži v Division of Reconstructive Microsurgery Department of Plastic & Reconstructive Surgery v Chang Gung Memorial Hospital, Linkou, Taiwan. Toto pracoviště patří mezi nejprestižnější svého druhu na světě.

Členství

MUDr. Jiří Bayer je členem České společnosti plastické chirurgie ČLS JEP , Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, České společnosti chirurgie ruky ČLS JEP, České společnosti terapie ruky ČLS JEP.

Přednášky

Účastnil se celé řady přednášek v České republice i v zahraničí na téma Tvar a reliéf obličeje, Klinické využití kmenových buněk, Rekonstrukce defektů měkkých tkání Lipofilling jako alternativa doplnění objemu prsu a mnoho dalších.

Publikační činnost

Kromě praxe v oboru plastické chirurgie se věnuje publikaci článků do odborných časopisů. Také píše odborné učebnice pro studenty medicíny, na kterých se podílí jako spoluautor s kapacitami z oboru jako je např. prof. M. Dušková.

MUDr. Jiří Bayer je specialistou na rekonstrukční a estetickou plastickou chirurgii a na mikrochirurgii.

V oblasti rekonstrukční plastické chirurgie se věnuje hlavně nádorovým onemocněním a léčbou poranění měkkých tkání obličeje a ruky. V léčbě následků po rakovině prsu využívá nejen prsní implantáty, ale i aplikaci vlastního tuku nebo mikrochirurgické přenosy tkání z oblasti břicha. V oboru estetické plastické chirurgie nabízí pacientkám široké spektrum operací prsou (zvětšení, zmenšení, modelace, řešení asymetrie a vrozených vad).

Dále ze svého širokého spektra plastických výkonů provádí liposukce, plastiky břicha, obličeje (facelift) nebo plastiky očních víček.

FORMÉ Clinic je renomovaným soukromým pracovištěm plastické chirurgie a estetické medicíny. Klinika si zakládá na novém pojetí péče o klienty, kterým nabízí perfektní a nadstandardní služby, a to vč. zajištění servisu i pro jejich doprovázející partnery či rodinu.

O klienty pečuje tým erudovaných zkušených specialistů a odborný zdravotnický personál. Společně poskytují kompletní spektrum estetických výkonů a metod, od neinvazivních až po chirurgické, a to v komfortním bezpečném prostředí.

MUDr. Bayer je, jako odborník ve svém oboru, také žádán o rozhovory v médiích k tématům plastické a estetické chirurgie. Byl opakovaně hostem v České televizi v pořadu Sama doma k tématu použití tuku v plastické chirurgii, o plastických operacích prováděných ze zdravotních důvodů (zejména pak redukce prsů), o abdominoplastice a indikaci k plastice břicha s úhradou ze ZP a k rekonstrukčním operacím v plastické chirurgii. Byl hostem Českého rozhlasu, pořadu Radiožurnál, kde hovořil o svých zkušenostech plastického chirurga.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2014

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (61)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor Bayer je odborníkem na svém místě. Aktuálně jsem 3 měsíce po augmentaci s modelací prsou a výsledek si nemůžu vynachválit. Na konzultaci jsem šla s přáním přirozených a plných prsou. Vzhledem k aktivnímu životu mi bylo navrženo umístění p...Číst dál

Pán doktor je úžasný odborník udělal moji dceři Marii dvě plastické operace nohy ( nártu). První plastickou operaci pan doktor udělal když Maruška měla jenom 2 dny na světě, druhá byla když měla 3 měsíce. Obě operace dopadli skvěle a výsledek je úža...Číst dál

Od nízkého věku mě trápila nadměrná velikost mých prsů, po letech trápení jsem vyhledala pomoc odborníka a musím uznat, že lépe než pana doktora Bayera jsem si vybrat nemohla. Po nepříjemných zážitcích s mamologem v mém městě byl přístup pana doktora...Číst dál

Jsem tři týdny od augmentace s modelací a práce MUDr. Bayera vypadá skvěle už teď. Operace byla rychlá, pan doktor mi dal dreny a taky díky nim se vše krásně rychle hojí. Od začátku měl skvělý přístup, už když mi na konzultaci rychle a věcně vysvětl...Číst dál

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace s modelací u MUDr. Bayera
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (38)

Augmentace s modelací u MUDr. Bayera

Před zákrokem jsem obešla několik klinik a doktorů a nejvíc se mi líbil přístup a argumenty MUDr. Bayera ve Formé clinic. Rozhodně nešlo o nejlevnější nabídku, ale poskytnutá péče byla perfektní. Od zajištění všech předoperačních vyšetření,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (11)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (6)

Modelace prsou při špatné hojivosti
Odpověď odborníka · 18. 1. 2018

Dobrý den, to, že jste měla problémy s hojením jizvy po epiziotomii ještě zdaleka neznamená, že máte špatnou hojivost tkání. Šití epiziotomie patří k mezi jedny z nejrizikovějších ve smyslu zhoršeného hojení a to hned z několika důvodů. Jednak...

Číst dál
Informace k abdominoplastice
Odpověď odborníka · 13. 9. 2017

Dobrý den. Převis v podbřišku je důvodem k operačnímu řešení buď formou abdominoplastiky nebo miniabdominoplastiky, závisí na rozsahu. Vypoulené bříško může být dáno buď rozestupem břišních svalů (tzv. diastázou) nebo větším množstvím tuku uvnitř...

Číst dál

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Jiří Bayer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!