Recenze 340ml prsní implantát

Papulka

Moje váha 55kg, výška 168cm, pod prsy 70cm. Výběr motiva ergonomix demi 340ml,částečně pod sval. Před dětmi přes prsa 82cm, po dětech 77 cm, po operaci foto 2 týdny, přes prsa 85 cm. Na fotkách vypadají větší než se mi zdá ve skutečnosti. Levé prso nafouklejší než pravé. Snad tak nezůstane. Taky 14 dni jsem měla nafouknuté břicho, zřejmě v důsledku narkózy. Vloženo z podprsni rýhy malou jizvou. Doufám, že se už moc nezmenší, snesla bych i větší, druhá možnost byla ergonomix 400ml vysoky profil.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Dulcinella

Dobrý den, myslím že k Vám velmi dobře pasují a vypadají přirozeně :)

Zobrazit odpovědi 4
Papulka

Díky, asi jo, ono si to ještě sedá, ale myslím, že i tak C budou. :-D

Reakce na Papulka
Dulcinella

Určitě budete spokojená, vypadají super :) mně se líbí, jak je naznačený okrouhlý tvar v dekoltu/horní části prsou. To anatomický implantát neudělá a teď mě to mrzí :-/

Reakce na Dulcinella
Papulka

Je to čerstvá fotografie, vložím příští týden po měsíci. Ono si to ještě sedá. Koukla jsem na vaše fota a za mě teda moc hezké, ani bych nepoznala, že je to anatom. Ony ty ergonomy jsou takový hybrid, kulatý základ, ale anatomické přelévání.

Reakce na Papulka
Dulcinella

Já se přiznám, že před operací jsem to zdaleka tolik nestudovala, o existenci ergonomických jsem neměla ani tušení. Chtěla jsem co nejpřirozenější výsledek a proto mi doktor vybral anatomy. Tak se těším na Vaše nové foto.

Sesi

Dobrý den, taky se chystám na augunentaci částečně pod sval, můžu se zeptat jaká byla bolest po operaci? Děkuji

3 týdny od operace a sákra přes prsa už…

Papulka

3 týdny od operace a sákra přes prsa už jen 83 cm, snad už to nebude víc splaskávat! :-D

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba