19. 3. 2019 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Recenze 340ml prsní implantát

Recenze 340ml prsní implantát

Moje váha 55kg, výška 168cm, pod prsy 70cm. Výběr motiva ergonomix demi 340ml,částečně pod sval. Před dětmi přes prsa 82cm, po dětech 77 cm, po operaci foto 2 týdny, přes prsa 85 cm. Na fotkách vypadají větší než se mi zdá ve skutečnosti. Levé prso nafouklejší než pravé. Snad tak nezůstane. Taky 14 dni jsem měla nafouknuté břicho, zřejmě v důsledku narkózy. Vloženo z podprsni rýhy malou jizvou. Doufám, že se už moc nezmenší, snesla bych i větší, druhá možnost byla ergonomix 400ml vysoky profil.

3 týdny od operace a sákra přes prsa už jen 83 cm, snad už to nebude víc splaskávat! :-D
Dobrý den, myslím že k Vám velmi dobře pasují a vypadají přirozeně :)
Díky, asi jo, ono si to ještě sedá, ale myslím, že i tak C budou. :-D
Určitě budete spokojená, vypadají super :) mně se líbí, jak je naznačený okrouhlý tvar v dekoltu/horní části prsou. To anatomický implantát neudělá a teď mě to mrzí :-/
Je to čerstvá fotografie, vložím příští týden po měsíci. Ono si to ještě sedá. Koukla jsem na vaše fota a za mě teda moc hezké, ani bych nepoznala, že je to anatom. Ony ty ergonomy jsou takový hybrid, kulatý základ, ale anatomické přelévání.
Já se přiznám, že před operací jsem to zdaleka tolik nestudovala, o existenci ergonomických jsem neměla ani tušení. Chtěla jsem co nejpřirozenější výsledek a proto mi doktor vybral anatomy. Tak se těším na Vaše nové foto.
Dobrý den, taky se chystám na augunentaci částečně pod sval, můžu se zeptat jaká byla bolest po operaci? Děkuji
Do motivy uz nepůjdu. Tim, že maji jemný povrch a prelevaji se, tak se skarede rozjíždí do stran. Vypada to děsně. Od středu hrudni kosti 4cm, mezere 8cm. Uplna přistávací dráha.
Papulko, ale zase vypadají velmi přirozeně - v leže se prsa takto rozjíždí. Chtěla byste aby držely nahoru?
Já bych řekla, že to je způsobeno spíš uložením implantátu, respektive pozicí prsou před zvětšením. Kdyby je operatér dal blíž k sobě, zase by nemohly být bradavky uprostřed prsou, byly by víc do stran. Nebo by musel použít implantát se širší základnou.
Je to zajímavé. To ,co jedna žena ocení jako přednost, jiná vnímá jako nevýhodu...<br />
Motiva skutečně tento jev - kdy se implantáty vleže "rozlijí" vnímá jako benefit,, kdy jejich implantáty kopírují chování pravých prsou.<br />
<br />
Když píšeš do Motivy už nepůjde, přemýšlíš o reoperaci?
Vadí mi, že tem není přirozený přechod, nevím, možná kdyby to byly čistě anatomy, no netuším. Prostě se rozjedou dva kopce do stran, rovina a najednou pravý úhel. :-). Ono to na těch fotkách není tak dobře vidět. Jako mohly být více u sebe, možná ta širší základna by byla lepší. Teď těžko říct, no i ve stoje se mi zdají taky rozjeté. Operatér řekl, že tohle je jev, který u motivy je, právě díky tomu přelévání a jemné struktuře povrchu implantátu, že by se ten přechod musel vyplnit tukem. To nechci. Že je to věc, o které se nikde nemluví.
Mně se líbí vypadají více přirozeně
Také mám motivy ergonomy a jsem na tom stejně . Rozjíždí se . Já jdu v září na konzultaci do Prahy k Mudr payerovi, tak pevně verim, že se do třetice dockam konečně krásných prsou ☺️?
Já u pana doktora Payera byla a na můj dotaz, ohledně teto problematiky mi sdělil, ze mám pevná prsa, tak u mě ten problém nebude. Což mě přijde hloupost, pevná jsou teď, ale co bude za cca dva roky atd spolu s implantáty, které mají měkký gel. Byla jsem docela zklamana. Operaci podstupuji jinde.
Aha . No já nejsem celkové spokojená se svým výsledkem ,?takže chodím zatím konzultacky ?
Já našla svého operatéra hned na podruhé. Za mě doporučuji pana doktora Martina Chorváta. Pan doktor je opravdu úžasný člověk a profesionál. Věnoval se mi intenzivně a pozorně, vše mi krásně vysvětlil, poradil, pomohl s výběrem a opravdu se zajímal. Cítila jsem opravdu zájem a snahu pro mě vybrat to nejlepší, strávil se mnou tolik času, kolik jsem potřebovala, nikam nepospíchal. Okamžitě jsem si byla jistá, že můj výběr je u konce a během konzultace se to jen utvrdilo. <br />
Myslím, že výběr operatéra je první krok k vysněnému poprsí. Musíte mu plně věřit. A to já našla, takže doporučuji, kdyby Vám konzultace v záři z nějakého důvodu nedopadla, ale samozřejmě Vám přeji, abyste byla spokojená. :-)<br />
A mohu se zeptat, kde jste již byla a kde jste podstoupila operaci?
Moc děkuju ?snad to vyjde uvidím no ?jinak sem byla v Pardubicích dvakrát u stejného teďka po 14 letech na výměně . <br />
Jako neříkám pro nikoho kdo chce prsa fakt přirozený ,tak by šly ?ale já měla požadavek prostě plný kulatý poprsí a hlavně od shora . Byla jsem na dvou konzultackach a ty by nechali tak jak jsou. Třetí by udělal modelaci ?tak ještě chci zkusit payera , a uvidím co řekne ?
Pan doktor Payer je odborník a má samé úžasné rezence, tak Vám budu držet palce, aby to dopadlo dobře. Dle fotografie ty prsa neodpovídají Vaši představě, ale fotka muže zkreslovat, ale řekla bych, ze plné nejsou vůbec. Přijdou mi hodne dolu. Vyplněna spodní část. Alespoň dle fotecky.
Ano přesně tak , jsou padla dole ? mě se prostě líbí efekt silikonového plneho pevného poprsí ? přirozený sem mohla mít bez imposu ??moc děkuju a jak sem psala pevně věřím že to dopadne dobře ? už v cetu na mě působil dobře a navrhoval širší kulatý impos a určitě pod sval , tak myslím že by to konečně mohlo vyjít a moc se těším i když mám e další opky už hrůzu , i kvůli tomu spaní na zádech ,sem bechterevik a to je pak náročnější ?ale jestli to vyjde tak to zmaknu ?
A můžu se zeptat jaké implantáty jste si dala? Také jdu k panu doktorovi Chorvátovi. Na konzultaci jsem byla spokojená,jen teď po tom co tady čtu přemýšlím o druhé konzultaci ohledně změny implantátů.
Jednoznačně mi doporučil anatomicky Mentor... je to proste ?TOP na trhu. Pan doktor je fakt skvělý. Věřím mu!<br />
Jaký jste si vybrala Vy?
Motiva ergonomix...ale co čtu komentáře,tak začínám pochybovat. Možná si domluvím ještě jednu konzultaci. Mohla bych poprosit fotku?
Já jsem původně taky chtěla Motivu, ale pak jsem zjistovala více a více informaci, tak už než jsem šla na konzultaci, tak jsem si myslela na Mentor a při konzultaci se mi to potvrdilo. Já od začátku, co jsem premyslela nad augmentaci, jsem věděla, ze chci Mentor...mají ji všechny holky v mem okolí...pak jsem se nechala zlákat Motivou, ale nakonec jsem se vrátila k původnímu plánu. Na augmentaci teprve půjdu, na konci sprna. Ale jsem klidnější, když jdu do let ověřené kvality. Kdy mate jít na operaci Vy? Určitě bych pana doktora kontaktovala, jestli si nejste jistá.
Dobrý den, píšete, že do třetice se dočkáte krásných prsou, to znamená, ze jste byla 2x nespokojena? Já totiž byla během 3let už 2x na operaci, 1 zvětšení - kde se mi udělala kapsule a spadlo mi prso a při druhé jsem si (když už) nechala i vyměnit implantaty z pollytech na mentor a nastal problém vrásnění . Byla jsem u stejného operatera a to bylo špatně. Objednala jsem se teď k jinymu a snad to vyjde a poradně si oddechnu , netušila jsem, ze budou takové komplikace , v okolí jsou všechny na poprvé spokojené, tak de modlím
Já mám polytech 350ml a sesunul se mi na levém prsu taky implantát.Nejspis větší kapsou a vypadá to stejně, akorát nemám takovou mezeru mezi prsy...Ale nemůžu vůbec podprsenku s kosticemi,rve mi ji to k té ujeté straně a bolí to...nikdo mi s tím nechce nic udělat,fakt hrůza!
14 měsíců od operace, jedno prso níž než druhé. Prvně, že to prso výš má zatuhlou jizvu, masážovala jsem, trochu se vykulatilo, nicméně pořád je výš. To pokleslejsi podle doktora je vizuálně super a to výš by mělo klesnout na jeho úroveň. Bohužel s nižším prsem mám problém, nemohu zůstat bez podprsenky, cítím jako bych tam něco měla a lepidlo se to uvnitř. Při každém pohybu to cítíte a vadí to. V podprsence to je bez problémů. Po konzultaci se doktor přiklání k tomu,že ve spadlém prsu prisije podprsni rýhu, tvrdí však, že toho lepivého pocitu se nezbavím.
Papulku, když prsa poklesnou, tak pocit, že lepší kůže na kůži je asi normální bych řekla. I u prsou bez implantátů. Kór když je člověk třeba trošku zpocený...předtím jste měla menší prsa bez poklesu, ale myslím, že stejný pocit by se Vám stal s jakýmkoliv implantátem - je to tím jak jsou prsa větší...kdo má větší prsa, jistě ten pocit zná...doufám, že jsem Vás třeba trošku uklidnila. Myslím, že si na to zvyknete a nebudete to vnímat za čas. Hlavně, že je s Vámi pan doktor v kontaktu a vše společně řešíte :-). Nahoře se Vás Michaela ptala, zda přemýšlíte nad reoperací - přemýšlíte?
Zdravím, rok a něco po augmentaci. Nejsem moc spokojená. Koukněte jak vypadají ergonomické implantáty motiva v lehu, to vám nikdo neřekne. Navíc asymetrie - na fotce stojím rovně. Jak jste na tom vy? Také máte na hrudníku letiště?
Zajímali by mě jaké jsou zkušenosti s ostatnimi implantáty. Tohle vám na 3D modelu neukažou.
Dobrý den, já s Vámi úplně souhlasím...vypadá to divne. Motivu každý chválí, jak je měkká a já se přesně tohohle bála a raději jsem zvolila ověřenou TOP kvalitu implantátů Mentor. <br />
Když nejste spokojena, budete to nějak řešit? A co asymetrie? Mě přijde dost výrazná...jak k tomu přistupuje Váš operater?
asymetrii řeším, zkusí se přišít podprsní rýha, protože ji zřejmě přeřízl. Takže vy máte mentor a tento problém nemáte? Tak moc se vám to nerozjíždí?
Já zatím nemám, jdu koncem sprna, ale všechny moje kamarádky a i mamka mají anatomicky mentor a prsa jsou úžasný...mentor má pevnější gel, takže drží tvar, ale nevýhodou toho je, ze jsou prsa tvrdší na pohmat. Proto jsem premyslela nad ergometrickou motivou, protože všichni chválí měkkost. Ale říkala jsem si, ze pak bude určitě sjizdet dolu a rozjede se do stran...a co tak čtu a hledám, tak je to pravda a i na konzultacích mi to bylo řečeno. <br />
Tak budu držet palce, ať Vám to dobře dopadne a budete spokojena ??
Dobrý den, můžu potvrdit, že anatom Mentor je na dotyk tužší, tím spíš, pokud je daný ještě pod sval. Vleže se ale taky trochu posune do stran, rozhodně netrčí pořád dopředu.
Ale zase vypadají velmi přirozeně :), přirozená prsa, se také rozjedou do stran. Chtěl jste spíš přirozenější tvar nebo aby bylo poznat, že jsou prsa umělá?
A řešila jste svojí nespokojenost s panem doktorem? Přemýšlíte o dalším zvětšení?
teď je to tak, že to spadlejší prso mi dole vevnitř něco jakoby lepí, vadí při pohybu, cítím takové bublinky, možná implantát a nemohu být vůbec bez podprsenky, protože pořád při každém pohybu cítím dole takový tlak. Je naplánovano podšití prsní rýhy toho spadlejšího prsa. Operatér však tvrdí, že toho nepříjemného pocitu se zřejmě nezbavím. Podšití znamená jít znovu do narkózy. Takže přemýšlím, jestli jiný typ implantátu by nevyřešil i to extrémní rozjíždění. Když už musím do celonarkózy, tak jestli nezvážit ještě jiná řešení. Větší nepotřebuji, spíš bych je chtěla blíž k sobě :-). Vím, že i přirozená prsa se rozjíždí.
Luci, já mám představu o přirozených prsách takovou, že jsou pevná, plná a co nejblíž u sebe, rozhodně ne pokleslá. Proto jsem chtěla kulaté implantáty a zároveň, aby nebyl vidět horní okraj implantátu, z toho jsem měla strach, proto motiva ergonom. Bohužel jsem ale netušila, že toto přání je vykoupeno takovým velkým rozjetím. Samozřejmě máte pravdu, že všechna prsa se rozjíždí do stran. Jen mě zajímá, jak moc je to u jiných značek implantátů a doufám, že pod příspěvek ještě někdo jiný napíše svou zkušenost. Já bych to asi neřešila, jsem ráda, že mám konečně co do prsenky, ale bohužel jedno prso kleslo, a navíc se mi tam asi zvlnil implantát, bo tam cítím malé bulečky a nemohu být bez prsenky, páč co krok, to cítím lepivý tlak v prsu. Takže co s tím, vydržet tak dalších 10 let? Nebo zkusit podšít podprsní rýhu (podle doktora se toho pocitu asi nezbavím), a pokud do toho půjdete, jdete do celonarkózy.? Nebo zvážit výměnu za jiný typ? Musím to promyslet. Jsem teprve rok a něco po augumentaci. O zvětšení určitě neuvažuji. Stačilo by odstranit tu nepříjemnost v pokleslém prsu a upravit teda tvar, aby nebylo jedno níž a druhé výš.
Jasně, to chápu a co radí pan doktor? Měnil by implantát nebo jenom podšil rýhu?
Možná se zkus zeptat v diskuzi, tam Ti třeba napíše nějaká jiná uživatelka svojí zkušenost :-), držím palce
Pěkný vecer, <br />
četla jsem Vás příspěvek. Mrzi mě, ze nejste spokojena, dlouho jsem též uvažovala nad Ergonomixy od Motivy, ale dr mě přesvědčil, ze vzhledem k moji anatomii NE, též mam 172cm/51kg a pod prsy cca 72. Nakonec mam Anatomicky Mentor. No každopádně, sice jsem teprve 2mesice po, ale ujišťuji Vás, ze prsa pevne drzi na miste a pod paži nesjizdi skoro vůbec. Mohu do zprávy poslat foto v leze. K mému údivu vytvořily i prave plnejsi dekolt a užší mezeru mezi prsy, což bylo moje prani. Tezko radit, ale chtela jsem Vám napsat moji zkušenost a třeba Vám pomuze v rozhodovani.
To byste byla hodná, pošlete do soukromé zprávy. Teď jsem byla na první konzultaci, doporučen mentor anatom, ale už prý nutná i modelace díky poklesu a prý by zkusili sešit boční kapsy, aby to nedjizdelo, takže ale větší jizvy. A 100 tis. Kde jste byla vy?
Hezký den. Já jsem devátý den po operaci ( foto pořízené 6 den). Mám motiv round a s výsledkem jsem moc spokojená. Uvidíme časem až si prsa “sednou” jak budou vypadat
Vypadají parádně!
Moc děkuji?
Dobrý den, mám implantáty anatomické zn.mentor 330ml střední profil pod sval. Operace proběhla 6.11.2019 dnes jsem tedy přes 7.měsíců po operaci. Za mě, jsou prsa čím dál hezčí, s měkostí jsem tež spokojena. Ač všude slyším a čtu, že jsou tužšší, já tento fakt nepociťuji. Tvar v leže se nijak rapidně nezmění - tedy, žádná velká dráha. Má kritéria byla , mít přirozená prsa úměrná postavě a aby vyplňila co chybí - před operací (49kg a 165cm) a to bylo splněno.
Dobrý den, mohla bych Vás požádat o fotku před a po operaci? Klidně do soukromé zprávy. Prosím. Já se totiž nemohu rozhodnout, mám 154 cm a 48 kg a byl mi doporučen anatomicky implantát o velikosti 295 ml, střední profil. Ale pak doktor říkal, ze by mohlo byt i 330 ml. Neumím si to představit. Bojím se, aby 295 ml nebylo malé a zároveň, aby 330 ml nebylo veliké. Pod prsa mám 70 cm a nosím podprsenku push up B, ale není plna. Moc děkuji.
Dobrý den, zašlu :)
Asi to bude tou značkou. Ta mezera je fakt děs. Jdu na konzultace, uvidím co řeknou doktoři.

Plná prsa a můj splněný sen

Pro zvetseni prsou jsem se rozhodovala uz asi 6let. Nedavno me kamaradka tak hezky postouchla a sen se stal skutecnosti. Rozhodla jsem se pro pana doktora Velikeho z Mediestetik a chybu jsem neudelala. Pan doktor je velice mily, profesionalni...