Recenze 340ml prsní implantát

Papulka

Moje váha 55kg, výška 168cm, pod prsy 70cm. Výběr motiva ergonomix demi 340ml,částečně pod sval. Před dětmi přes prsa 82cm, po dětech 77 cm, po operaci foto 2 týdny, přes prsa 85 cm. Na fotkách vypadají větší než se mi zdá ve skutečnosti. Levé prso nafouklejší než pravé. Snad tak nezůstane. Taky 14 dni jsem měla nafouknuté břicho, zřejmě v důsledku narkózy. Vloženo z podprsni rýhy malou jizvou. Doufám, že se už moc nezmenší, snesla bych i větší, druhá možnost byla ergonomix 400ml vysoky profil.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Dulcinella

Dobrý den, myslím že k Vám velmi dobře pasují a vypadají přirozeně :)

Zobrazit odpovědi 4
Papulka

Díky, asi jo, ono si to ještě sedá, ale myslím, že i tak C budou. :-D

Reakce na Papulka
Dulcinella

Určitě budete spokojená, vypadají super :) mně se líbí, jak je naznačený okrouhlý tvar v dekoltu/horní části prsou. To anatomický implantát neudělá a teď mě to mrzí :-/

Reakce na Dulcinella
Papulka

Je to čerstvá fotografie, vložím příští týden po měsíci. Ono si to ještě sedá. Koukla jsem na vaše fota a za mě teda moc hezké, ani bych nepoznala, že je to anatom. Ony ty ergonomy jsou takový hybrid, kulatý základ, ale anatomické přelévání.

Reakce na Papulka
Dulcinella

Já se přiznám, že před operací jsem to zdaleka tolik nestudovala, o existenci ergonomických jsem neměla ani tušení. Chtěla jsem co nejpřirozenější výsledek a proto mi doktor vybral anatomy. Tak se těším na Vaše nové foto.

Sesi

Dobrý den, taky se chystám na augunentaci částečně pod sval, můžu se zeptat jaká byla bolest po operaci? Děkuji

Marci

Já mám polytech 350ml a sesunul se mi na levém prsu taky implantát.Nejspis větší kapsou a vypadá to stejně, akorát nemám takovou mezeru mezi prsy...Ale nemůžu vůbec podprsenku s kosticemi,rve mi ji to k té ujeté straně a bolí to...nikdo mi s tím nechce nic udělat,fakt hrůza!

3 týdny od operace a sákra přes prsa už…

Papulka

3 týdny od operace a sákra přes prsa už jen 83 cm, snad už to nebude víc splaskávat! :-D

Do motivy uz nepůjdu. Tim, že maji jemný…

Papulka

Do motivy uz nepůjdu. Tim, že maji jemný povrch a prelevaji se, tak se skarede rozjíždí do stran. Vypada to děsně. Od středu hrudni kosti 4cm, mezere 8cm. Uplna přistávací dráha.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Lucie

Papulko, ale zase vypadají velmi přirozeně - v leže se prsa takto rozjíždí. Chtěla byste aby držely nahoru?

Dulcinella

Já bych řekla, že to je způsobeno spíš uložením implantátu, respektive pozicí prsou před zvětšením. Kdyby je operatér dal blíž k sobě, zase by nemohly být bradavky uprostřed prsou, byly by víc do stran. Nebo by musel použít implantát se širší základnou.

Michaela

Je to zajímavé. To ,co jedna žena ocení jako přednost, jiná vnímá jako nevýhodu...
Motiva skutečně tento jev - kdy se implantáty vleže "rozlijí" vnímá jako benefit,, kdy jejich implantáty kopírují chování pravých prsou.

Když píšeš do Motivy už nepůjde, přemýšlíš o reoperaci?

Papulka

Vadí mi, že tem není přirozený přechod, nevím, možná kdyby to byly čistě anatomy, no netuším. Prostě se rozjedou dva kopce do stran, rovina a najednou pravý úhel. :-). Ono to na těch fotkách není tak dobře vidět. Jako mohly být více u sebe, možná ta širší základna by byla lepší. Teď těžko říct, no i ve stoje se mi zdají taky rozjeté. Operatér řekl, že tohle je jev, který u motivy je, právě díky tomu přelévání a jemné struktuře povrchu implantátu, že by se ten přechod musel vyplnit tukem. To nechci. Že je to věc, o které se nikde nemluví.

Jarda

Mně se líbí vypadají více přirozeně

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba