Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

28. 8. 2021 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Stojí to za to
Průměrná cena: 94.000 Kč
29885
29882
29881
123650

Hodnocení od PetraTv:

Pan doktor Veliký mi splnil sen. Jsem velice spokojena. Prostě TOP.

Zákrok jsem podstoupila z důvodu malých prsou. Splnila jsem si svůj sen. Prsa jsou nádherná, pan doktor má zlaté ruce. Perfektní přístup všech zaměstnanců, se kterými jsem se od začátku až do konce potkala. Mohu jedině doporučit. Nemám jedinou věc, kterou bych mohla vytknout. Dnes jen lituji, že jsem zákrok nepodstoupila již dříve.

9

Komentářů (9)

Ahoj Péťo, docela často tady čtu, že jediné čeho ženy po augmentaci litují je, že zákrok nepodstoupily již dříve. 😃 Na fotkách jsi chvilku po operaci je to tak? Jakou velikost a profil jsi si vybrala? Perfektně padnou k Tvojí postavě. Díky
Odpovědět
Moc zdravím. Mám kapky Mentor 375 ml. Na fotce je to týden po operaci. Zítra to bude 5 týdnů. Nádhera, žádná modřiny, jizvy už teď skoro nejsou vidět. Nic nebolí, netlačí. Obrovská spokojenost :-).
Odpovědět
Super!! Takže si již prsa začínají sedat a krásně měknou? Vybrala jste skvěle, navíc Mentor má vysokou míru spokojenosti i po 10ti letech po augmentaci. 😉
Odpovědět
Určitě jsou měkčí. :-)
Odpovědět
Dobrý den, jménem komumity bych Vás ráda požádala o pomoc. V našem diskuzním fóru se Radka ptá na tipy jak co nejpohodlněji spát na zádech. Obracím se na vás, protože jste již zkušené a určitě máte nějakou osvědčenou metodu jak tyto první dny/týdny co nejkomfortněji vydržet.

Diskuzi naleznete zde: https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/jak-spat-po-augmentaci-64502

Budeme se těšit a děkuji
M.
Odpovědět
Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem na zádech zvyklá spát i normálně, tak to nebylo zase až tak hrozné. První tři dny jsem se docela budila, chvílemi jsem si i sedla a usnula v sedě. Po třech dnech mi pak stačilo jít se třeba projít a trochu se protáhnout. Další dny se vše stále a stále lepšilo a spánek byl den ode dne příjemnější :-)
Odpovědět
Dobrý den Péťo, jak prsa vypadají teď?? Už se nemění je to tak?? Zrovna se rozhoduji nad značkou implantátu a mentor je zatím pro mě favoritem. Jsi spokojená? Všechno v pohodě?
Díky
Odpovědět
Dobrý den Luci, značku mohu doporučit, jsem moc spokojená. Prsa se mění jedině k lepšímu.. přijdou mi, že jsou čím déle tím více přirozenější.. kdyby jste chtěla mohu zaslat aktuální fotku.
Zatím se mějte krásně. Petra
Odpovědět
Určitě budu ráda, když pošlete, klidně sem. V Hradci jsem na žádnou pořádnou kliniku nenarazila a do Poděbrad to mám kousek a navíc ty Vaše prsa jsou dokonalý.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.