Krásná prsa 375 ml

V roce 2014 jsem podstoupila augmentaci (zvětšení) prsou. Z recenzí jsem si vybrala pana dr. Ondrejku, ke kterému jsem na první konzultaci šla hned 2 dny po zavolání do kliniky, takže se mi velice líbil rychlý přístup. Na doporučení pana doktora jsem zvolila kulaté implantáty a velikost 375ml.
Za tři týdny po vstupní konzultaci jsem šla na zákrok.
Ráno před zákrokem bylo velice pohodové, sestřička s panem doktorem byli milí a vstřícní, dostala jsem stahovací punčochy, oblékli mě do bílého hábitu a šlo se na sál. Během pár vteřin mě uspali a operace trvala přibližně 30-45 minut. Po probuzení z narkózy (asi 1,5 hodinu po tom co mě uspali) jsem měla pocit tupé bolesti na hrudníku. Pokud bych to k něčemu měla přirovnat, je to jako když Vám někdo sedne na hrudník, není to přímá bolest, jen takový velký tlak. Personál byl super, sestřička mě chodila každou chvilku kontrolovat, popřípadě nabízela prášky na bolest, které jsem si preventivně vzala. V prsou jsem měla zavedené dreny kvůli srážlivosti krve a přes hrudník stahovací podprsenku a hrudní pás. Pod dohledem jsem byla až do rána druhého dne, kdy přišel pan doktor zkontrolovat, zda je vše v pořádku a vytáhnout dreny. Poté mě pustili domů.

Doma se vše krásně hojilo, pravidelně jsem si musela vyměňovat obvazy a náplasti a cca za týden po zákroku jsem byla samostatná a téměř fungovala jako normální člověk.
Během dvou měsíců poté jsem musela prsa pravidelně krouživými pohyby masírovat a byla mi zakázána jakákoliv zvýšená fyzická aktivita.

S výsledkem jsem moc spokojená, prsa vypadají přirozeně, nijak mě v pohybu neomezují a já mám pocit jako bych ani na žádné operaci nebyla.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3

Ty jo, super zkušenost! A prsa vypadají úžasně! Koukám, že cvičíš - jaký byl návrat ke cvičení a po jaké době? Nepřekáží Ti implantáty? A také by mě moc zajímala značka...:-)

Reakce na Lucie

Moc děkuju :) Z počátku jsem cvičila jen spodek těla + břicho, lehce záda, postupně jsem přidávala horní polovinu a teď už úplně v pohodě cvičím i prsa a vůbec mi nepřekáží :)
A mám Eurosilicone :)

Reakce na Kamila.fitness

Ahoj muzu se zeptat, kdy jsi s cvicenim -bricho/nohy/zada zacala? Od ktereho tydne po augmentaci?

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

3 týdny po zvětšení prsou perfektní

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jsem týdny po operaci prsou u doktora Hyzi. Všechno jsem nechala na něm, věřila jsem mu. Moje přání splnil perfektně. Vybral po me implantáty Motiva, 275 ml. Moc děkuji za péči na klinice Více 

Augmentace s modelací, 31 let

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jedna konzultace a měla jsem jasno, že není třeba nikam jinam chodit. Po 20 minutách, které jsem strávila v ordinaci doktora Hýžy(mimochodem velice charizmatický člověk), jsem se rozhodla nechat... Více 
Doktor ve Vašem okolí