V září 2018 jsem absolvovala vaginoplastiku a jsem velice spokojená . Upřímně řečeno a po pravdě sex je teď lepší než před dětmi a to mám 2. Právě po druhém dítěti jsem měla velké problémy ze sexu jsem neměla nic . A jsem moc ráda ,že jsem našla pana Mudr. Tomáše K. , který mě pomohl . Moc ,moc mu děkuju za jeho přístup a že se zase cítím jako žena . Rekonvalescence po operaci je jako po porodu 6 týdnů a to známe všechny co máme děti , tak se toho není třeba bát . Stojí to za to . Doporučuju . Za mě nejlepší rozhodnutí co jsem udělala . Děkuju pane doktore .

Jsem velmi spokojená s výsledkem. Je to osm týdnů od operace. Dnes jsem byla na kontrole u pana doktora Ventruby a vše je v pořádku. Mám po komplikovaném porodu a manžela jsem při sexu vůbec necítila. Zkusila jsem opakovaně výplň i vaginální laser a výsledek nebyl žádný. Byla jsem na klinice na doporučení a jsem za to velmi vděčná. I já budu V-clinic doporučovat. Děkuji.

Dnes jsem 2 měsíce po vaginoplastice a labioplastice. Byla jsem na kontrole po "šestinedělí" a prvním sexu. Já i můj manžel jsem nadšení, je to opravdu velký rozdíl. Tímto bych chtěla poděkovat doktorům Ventrubům :-) Panu profesorovi Ventrubovi, který mi prováděl zúžení vaginy i se svalem a úpravu poševního vchodu, protože po dvou porodech jsem "to" měla ve vnitř dosti velké. A také díky patří doktorovi Ventrubovi mladšímu, který mi upravil malé stydké pysky a dal i tuk do velkých pysků. Zároveň velké díky patří celému týmu Vclinic. Vřele doporučuji, jsem moc spokojená.

Pana Asistenta si hned oblíbite. Je hrozně milý a má normální lidský přístup a dokáže člověka pochopit. Není to jenom doktor, ale i člověk. Je opravdu hrozně šikovný. Moje operace byla, velice náročná a zvládnul to skvěle. Můžu jenom doporučit. D.B.

Na tyto sezení docházím pravidelně po týdnu a nyní mi zbývá ještě jedno poslední.Musím říct, že jsem neuvěřitelně nadšená z pofesionálního přístupu sestřičky a celého týmu.Příjemné prostředí se kloubí s milým a absolutně komfortním zacházením.Ošetření přístrojem je bezbolestné, příjemné s nulovým omezením po jednotlivém sezení.Už po první návštěvě jsem cítila pozitivní změnu a teď po třetím vidím rozdíl i na první pohled. Jako maminka po porodu velice doporučuji.

Pán doktor ma milo prekvapil, moje počiatočné rozpaky boli v minúte preč. Veľmi milá sestrička, pán doktor empatický a profesionálny prístup.Krásne všetko vysvetlí a poradí. Plánujem v dohľadnej dobe zrealizovať konzultovaný zákrok. Za mňa velikánska pochvala!

Na základě mé poptávky (poporodní poranění) jsem se objednala na konzultaci k MUDr. Tomáškovi. Konzultace proběhla příjemně, lidsky jsme si popovídali. Nicméně z mého pohledu pan doktor řešil (a vyšetřil) vnější drobnosti, zatímco mne trápil tvar pochvy uvnitř, takže jsem si zpětně uvědomila, že jsem odešla sice s dojmem, že patřím do skupiny těch šťastných rodiček, které nemají po porodu zohyzděny pohlavní orgány a že můj porodník vše zvládl na jedničku, protože jizva není téměř vidět, ale bez řešení mého problému. Vzhled jsem prakticky řešit vůbec nechtěla a v tomto smyslu jsem dala MUDr. Tomáškovi následně zpětnou vazbu. Ten promptně reagoval, uvedl, že tvar pochvy je relativní a subjektivní pojem, a uznal, že jiný lékař by mohl být schopen provést důkladnější vyšetření, a doporučil mi specialistu MUDr. Otčenáška na Vinohradech, a jsem přesvědčená, že v jeho ordinaci by mi pomohli, pokud by můj problém trval.. Čas nicméně plynul, a řešila jsem jiné záležitosti, a nakonec jsem za to ráda, protože po cca 1 a 1/4 roce od porodu mám subjektivní pocit, že se vše vrátilo téměř "do normálu" zcela přirozeně. Takže pokud by to mělo pomoci jiné ženě, má rada je vydržet tu dobu a najít pochopení u svého partnera. Na internetu jsem se dočetla, že gynekologové radí být i v případě poporodních poranění hlavně sexuálně aktivní, a že to je cesta nápravy. Já za sebe naopak musím říct, že nemá smysl se do něčeho nutit, protože se může stát, že aktivita, která Vám dříve přinášela uspokojení, Vás může frustrovat, pokud věc uspěcháte, a dokonce se Vám může znechutit i partner (naštěstí nejde o můj případ:) ) a navíc milování lze praktikovat i jinak než spojením pohlavních orgánů. Takže milé dámy, i když si dočasně budete připadat jako mrzák, vydržte a dejte si načas. V mém případě se vše výrazně zlepšilo po první poporodní menstruaci.

Velká spokojenost s dokonalým výsledkem, měla jsem se odhodlat již dávno. Naprosto profesionální přístup, MUDr. Svoboda velmi příjemný člověk, diskrétní a přátelské prostředí kliniky v Kolíně. Velmi mě překvapila minimální bolestivost po zákroku. Velké díky všem zaměstnancům sanatoria, především paní ředitelce Vaňkové. V uváděné ceně zohledňuji všechna předoperační vyšetření a cestovné (vstupní konzultace, pooperační kontroly), jelikož Praha a Kolín je poměrně dost vzdálen od místa bydliště. Považuji ji za naprosto adekvátní výsledku a výběru operatéra.

Dnes jsem 40 dní po zákroku zúžení vaginy a posevniho vchodu, byla jsem na kontrole po prvním sexu. Manžel i já jsem nadšeni, hlavně manžel :-). Po letech jsme jako puberťáci a tímto bych chtěla nejen poděkovat panu profesorovi,ale podpořit vás všechny kdo o tomto zákroku uvažujete....jít na tento zákrok bylo moje nejlepší rozhodnutí a našemu manželství to dodalo šťávu,touhu a neskutečné zážitky....

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost u pana profesora. Na operaci jsem byla přesně před 25 hodinami. Už ležím doma, bolesti jsou v podstatě minimální. Řekla bych jako po porodu...Jen nepříjemný pocit. Pan profesor je neskutečně milý a ochotný. S úsměvem za mnou byl před zákrokem i hned po probuzení....všechno mi řekl, všechno se mnou probral....Jsem nadšená jak z jeho přístupu tak přístupu celého oddělení. Jestli některá uvažujete o tomto zákroku a já vím, že je váš spousta, tak určitě pana profesora navštivte. Mám za sebou už tři plastiky a sedm operaci a tohle je ta nejpříjemnější zkušenost. I sestřičky, které mě nenechali trpět ani vteřinu a já měla pocit, že jsem jediná na celém oddělení. Moc děkuji....

Byla jsem na konzultaci u pana profesora a šla jsem tam s velikou obavou ze zákroku a studem. Jeho přístup mě velmi překvapil, je milý, vstřícný a jedná s pacientkou s takovým nadhledem, že strach z operace, která bude na konci června vůbec nemám. Těším se a určitě napíší svou zkušenost po operaci. Maminka u něj byla na abdominoplastice výsledek je neuvěřitelný, i kdyz ji je už 64 bříško má pořád ploché....

Jsme již starší manželé, 59 let a z osobních důvodů jsme se s MUDr Tomáškem domluvili na konzultaci a po vyšetření ,sepsaní smlouvy i na provedení rekonstrukce panenské blány. Tímto krátkým vzkazem bychom velice rádi poděkovali za vstřícné jednání přítomné zdravotní sestřičky a profesionální přístup lékaře. M a V. 21.1.2015.

Podrobila jsem se operaci pásky v návaznosti močového měchýře, k tomu i plastiku děložního svalstva a rekonstrukci hráze, u pana doc. MUDr. M.Otčenáška, a to v roce 2011 v ˇUPMD v Podolí. Vše v pořádku dodnes. Tento lékař je nejen velice sympatický, empatický, ale především mistrem ve svém oboru.Škoda, že takovýchto lidí je menšina.....Za vše děkuji, jen tak dále, pane doktore....Dana Šedivá

Dobrý den, jsem zhruba týden po platické operaci pánevního dna od doc.Otčenáška (v nemocnici na Bulovce) a jsem velice spokojená. Vřele doporučuji všem, co mají podobné problémy.Pane doktore, děkuji moc, a hlavně také za Váš velmi příjemný přístup k pacientkám. Jitka H.