27. 11. 2020 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Zvětšení rtů implantátem Perma lip u Mudr. Kupky

MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary

Zvětšení rtů ( Augmentace - pomocí Permalip implantátu) Pan doktor má skvělý přístup ke komunikaci s klienty. Poté co jsem zadala poptávku na Perma lip, tak byl první kdo mě telefonicky kontaktoval a vše vysvětlil aniž by z toho něco měl. Ostatní kliniky pokud se vůbec obtěžovaly ozvat prostřednictvím vygenerovaných emailů z počítače byly velkým zklamáním. Jediný pan doktor mi věnoval čas. Co se týče například Perfect Clinic kde jsem měla dvě operace, tak mi ani nezvedli telefon a ani nezavolali nikdy zpět. Ostatní co se ozvali bylo jen přes asistentky, které tomu sami nerozuměli. Navíc cena na těchto klinikách za oba implantáty byla jednou tolik. Pan doktor ví co dělá a psal mi emaily každý den, aby věděl jak se hojím. Tohle je jediná klinika kde se Vám opravdu věnují i po pracovní době. Podstoupím zde další operace. Jinak rty jsou krásné a v obou mám velikost 5(tedy největší.Je to určite lepší než výplně a hlavně napořád.Implantát po čase není cítit a v ničem neomezuje. :) Předtím jsem měla rty párkát napíchnuté a už mě nebavilo stále to opakovat hlavně kvůli bolesti a tomu jak to splaskává do pár měsíců. Vím, že permalip je bezpečný, jelikož je ze kvalitního silikonu. Zákrok trvá zhruba 30 minut a nepříjemné pouze injekce, ale to se dá vydržet a za chvilku už není nic cítit. Až odezní anestezie, tak to samozřejmě bolí, ale pomůže ibalgin a bolesti trvají max 3 dny. Na otoky pomůže stále ledovat. K jídlu doporučuji smoothie z banánu a neslané věci. Počítejte, že minimálně týden do práce jít nebudete moct. Vše záleží na péči během prvních 3 dnů. Rozhodně to za krásné rty stojí a můžete si vybrat velikost co bude přirozená a nebo jako já s viditelnějším výsledkem. Jsem maximálně spokojená! Hlavně s pooperační péčí pana doktora a neustálé kontroly mého stavu.

DOPORUČUJI

Komentáře (3)

Dobrý den,
krásná práce 😍 za jak dlouho se rty zcela zahojily?
No pocitejte, ze 3 dny jsou nejhorsi a opravdu to boli. Po tech trech dnech prijde uleva a padaji otoky a zhruba za tyden az 10 dnu muzete mezi lidi. Rozhodne do te doby ne a pak to behem casu splaskava. :)
mužu se zeptat, jak se cítíte, není o nepříjemné, jak jste si zvykla na implantát?

Perfektní rty po výplních!
Jsem 3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou a mám rty dokonale definované a zvětšené jak jsem si vždycky přála!Paní doktorka je neuvěřitelně milá a vstřícná a se stále ujišťovala, zda mne nic nebolí!Vřele doporučuji:)
Úprava rtů

Už při vstupu na kliniku jsem byla nadšená. Jak prostředím, kde klinika sídlí, tak především přátelským přístupem personálu. Podstoupila jsem pár estetických zákroků a nemohu si vynachválit profesionální a osobité chování po celou dobu na klinice....