MUDr. Michaela Havlíčková

MUDr. Michaela Havlíčková

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Koněvova 2427/205, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Michaela Havlíčková
MUDr. Michaela Havlíčková
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Michaela Havlíčková je specialistkou v oboru dermatovenerologie. Studovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kterou úspěšně zakončila v roce 1991 a následně složila atestaci z dermatovenerologie I.a II. stupně. Nejprve působila na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde pracovala do roku 2012, dnes je jednou z lékařek dermatologické ambulance Online 24 s.r.o. a v neoClinic s.r.o. Lovosice, zároveň působí na poliklinice Chmelnice. Kromě poskytování komplexní péče týkající se dermatovenerologických onemocnění, jejich diagnostiky a léčby,se též věnuje estetické dermatologii. Je členkou výboru Sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatovenerologické společnosti JEP. Domluvíte se s ní i anglicky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Lékařka nabízí služby estetické dermatologie v rámci své ordinace v Praze v poliklinice Chmelnice a v neoClinic s.r.o. v Lovosicích. Poskytuje různé druhý zákroků a ošetření, jako například aplikaci dermálních výplní kyseliny hyaluronové, injekční lipolýzu (redukce tuku v lokálních oblastech), frakční laser (odstranění znamének, skvrn, kožních výrůstků a jizev), mezoterapie (přípravek Teosyal), mikrojehličkování, plazmaterapie (léčba vlastní krví) a aplikaci botulotoxinu (odstranění mimických vrásek).

Naše ordinace

MUDr. Michaela Havlíčková v současnosti působí v ordinaci na poliklinice Chmelnice v Praze a v neoClinic s.r.o. V její ordinaci v prostorách polikliniky Chmelnice nabízí profesionální služby a individuální přístup ke všem svým pacientům, kterým poskytuje služby estetické dermatologie. Ordinace poskytuje příjemné prostředí a moderní vybavení. V centru estetické dermatologie neoClinic je jejím lékařským kolegou MUDr. Vladimír Danda, chirurg, který se též specializuje na dermatoestetické zákroky.

neoClinic s.r.o.

neoClinic s.r.o. je zdravotnické zařízení, které se specializuje na estetickou dermatologii a nabízí svým pacientům nadstandardní péči. Lékařský tým kliniky je vysoce profesionální a má dlouholeté zkušenosti, díky nimž poskytuje ta nejvhodnější řešení každému ze svých pacientů. Samozřejmostí pro personál je též naprosto diskrétní přístup.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Perfektně píchnutý botox čela i očí
K paní doktorce jsem se dostala náhodou, když onemocněl můj lékař, ke kterému jsem chodila 10let. Nemám ráda změny, tak jsem měla trochu obavy :)) , ale jsem velmi spokojená. Rozhodně se budu vracet.

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.