MUDr. Barbora Lischkeová

MUDr. Barbora Lischkeová

Žádné recenze
Ohodnotit
Revoluční 765/19, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Barbora Lischkeová
MUDr. Barbora Lischkeová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Barbora Lischkeová provozuje vlastní ORL-ORDINACI, která sídlí v Praze 1 a nabízí svým klientům vyšetření, diagnostiku i léčbu ORL onemocnění u dospělých i dětí.

Lékařka se blíže specializuje předvším na oblast otorinolaryngologie.

Vzdělání:

MUDr. Barbora Lischkeová úspěšně dokončila v roce 1992 studium na lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze.

O pět let později, v roce 1997, zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru otorinolaryngologie. Za další čtyři roky, v roce 2001, pak složila v tomto oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Pracovní zkušenosti:

Lékařka po promocích, ve stejném roce, nastoupila do nemocnice ve Vysočanech. Od roku 1995 do roku 2007 pracovala na Klinice ORL a chirurgie hlavy a krku I. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici Motol v Praze.

Mezi lety 2002 až 2007 působila jako odborná asistentka na Katedře otorinolaryngologie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Praze. Rovněž se během svého působení věnovala výuce budoucích lékařů na I. LF Univerzity Karlovy v Praze, a to přímo na Klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Mimo pracovní a pedagogické zkušenosti se podílela také na řešení grantu, jež byl zaměřen na patogen Staphylococcus aureus.

Lékařka se během své praxe zúčastnila také několika odborných zaraničních stáží zamřených na oblast otorinolaryngologie. V roce 1998 absolvovala studijní pobyt v nemocnici Gustava Roussy v Paříži. O rok později, v roce 1999, pak v nemocnici Lariboisiere v Paříži, kam se vrátila ještě v letech 2004 a 2005.

Členství v oborných lékařských organizacích:

MUDr. Barbora Lischkeová je členkou České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku a samozřejmě i České lékařské komory.

Jazykové dovednosti:

Lékařka ovládá anglický a francouzský jazyk.

MUDr. Barbora Lischkeová aktivně publikuje v oborné literatuře. Je autorkou a spoluautorkou řady publikací, které se věnují především problematice orofaryngeálního karcinomu, tonzilektomie, atypických nosních polypů, maligního melanomu v otorinolaryngologii nebo angiofibromů nosohltanu apod.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.