Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Žádné recenze
Ohodnotit
Podpěrova 6, Brno, Jihomoravský kraj
Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.
Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.
Žádné recenze

Informace

Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc. patří mezi přední české dermatology. Je uznávanou odbornicí v oboru lékařské kosmetiky. Kromě toho je také autorkou více než 100 odborných publikací.

Je absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univezity, obor dětské lékařství se specializací na dermatovenerologii.

V současnosti působí jako předsedkyně 1. Pracovní skupiny pro akné při ČDS ČLS JEP. Zároveň je vedoucí lékařkou v Centru estetické dermatologie Syncare.

Celoživotně se tato lékařka specializuje na léčbu akné a jiných obličejových dermatóz. Zároveň se zaměřuje i na léčbu chorob vlasů a na poruchy tvorby pigmentu.

Je také specialistkou v estetické medicíně. V této oblasti se specializuje především na léčbu vrásek, aplikaci výplní, ale také na AHA peeling a rollerovu mezoterapii. Zmínit musíme také fakt, že se věnuje i léčbě jizev a poruchám pigmentace.

Jak už bylo zmíněno, doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc. v současnosti působí v Centru estetické dermatologie SynCare, kde zastává post vedoucí lékařky. Tato klinika se zaměřuje na 2 hlavní oblasti: všeobecnou dermatologii a lékařskou kosmetiku. Centrum se však věnuje i odborné kosmetické péči, která je zaměřena především proti stárnutí pleti a také na rejuvenaci pokožky.

V rámci všeobecné dermatologie nabízí centrum svým pacientům například diagnostiku a léčbu akné, lupénky a ekzémů. Věnuje se však například i chorobám nehtů a vlasů. Lékařská kosmetika je pak zaměřena především na léčbu pokožky s projevy stárnutí, mezoterapii či aplikaci botulotoxinu. Nesmíme však opomenout zmínit také službu, která je především v letním období vemi žádaná – tedy určení fototypu kůže a následné doporučení vhodného stupně opalovacího přípravku.

V budově tohoto centra se nachází také lékárna, kde mohou pacienti zakoupit všechny předepsané léky.

Klinika je velmi dobře dostupná i veřejnou dopravou, leží totiž v centru města Brna. V těsné blízkosti kliniky najdeme zastávku tramvaje. K centru nenáleží parkoviště, řidiči však mohou zaparkovat například na ulici Pekařská či Annenská.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.