MUDr. Jana Kreisslová

MUDr. Jana Kreisslová

Žádné recenze
Ohodnotit
Nerudova 768, Jirkov, Ústecký kraj
MUDr. Jana Kreisslová
MUDr. Jana Kreisslová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jana Kreisslová vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se oboru dermatovenerologie – v současnosti provozuje centrum dermatoestetiky DERMADOLPHIN, které se nachází v Jirkově. V minulosti působila například v Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnici Chomutov, o. z..

V rámci působení ve svém centru se věnuje tato lékařka dermatoestetickým zákrokům.

Centrum nabízí opravdu širokou nabídku služeb. Mezi ně patří například vyšetření pigmentových skvrn, laserová terapie, chemický peeling, mezoterapie či plazmalifting.

Laserová terapie

Laserový paprsek lze využít pro celou řadu dermatoestetických ošetření. Zařízení využívá kvalitní biostimulační laser – ošetření tímto přístrojem je bezbolestné.

Tato terapie je vhodná pro léčbu celé škály problémů a onemocnění. Laserová terapie je velmi účinná například při léčbě akné, vypadávání vlasů, ekzémů či oparů, dokáže však například i zlepšit vzhled jizev.

Vyšetření pigmentových a jiných projevů na kůži

Zařízení nabízí také dermatoskopické vyšetření pigmentových projevů. Vyšetřit je možné například pihy, pigmentové skvrny, mateřská znaménka, ale i výrůstky na kůži. Po realizaci vyšetření lékař stanoví diagnózu a případně navrhne další postup (například odstranění kožního projevu).

Rázová vlna (AWT)

Trápí vás celulitida? Nebo byste se rádi zbavili nadbytečných tukových zásob? Rázová vlna vám může pomoci! AWT, neboli Acoustic Wave Therapy je moderní metodou, která využívá akustickou vlnu.

Tato metoda se objevila v estetické medicíně už v roce 2007. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, slouží i pro rozrušení ložisek tuku. Ošetření rázovou vlnou je bezbolestné a poměrně rychlé – trvá zhruba 20 až 30 minut. Pro maximální efekt je vhodné zákrok opakovat (zhruba 6-10 ošetření) s intervalem 3 až 4 týdny mezi jednotlivými ošetřeními.

Centrum je dobře dostupné hromadnou dopravou – nedaleko najdeme zastávku trolejbusu Nové Ervěnice. Zároveň se také nedaleko budovy nachází několik parkovišť (například parkoviště Karla Čapka).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.