Avienclinic

Avienclinic

Žádné recenze
Ohodnotit
V Háji 1092/15 , Praha, Praha (kraj)
Avienclinic
Avienclinic
Žádné recenze

Informace

Každá žena chce být krásnější. Řešení má jméno Avienclinic – špičková klinika, kde se budete cítit příjemně jako doma. Z komplexní nabídky lékařských, estetických a relaxačních zákroků si vybere i nejnáročnější klientela. A hlavně – zcela zdarma můžete využít služeb našeho beautycoache, který vám poradí, jaké procedury vám pomohou krásně se cítit a krásnější být. Navštivte nás a uvidíte – krásně vám poradíme.

Tým v Avienclinic – to jsou odborníci nejvyšší úrovně a zároveň lidé citliví, ohleduplní a pozorní – zkrátka vždy připravení pomáhat.

V Avienclinic dbáme nejen na spokojenost pacientů s léčbou a provedenými zákroky, ale jde nám o celkový komfort, který by pacient měl pociťovat na každém kroku. Od prvního telefonického kontaktu s recepční až po možnost mít přímý mail na svého ošetřujícího lékaře. Jsme si vědomi, že vřelý osobní přístup k pacientovi je prvním krokem ke spokojenosti – vaší i naší.

Estetická dermatologie

Krásná, mladistvá tvář je prvním, čeho si na lidech všimnete a co obdivujete. Ne vždy je k nám příroda blahosklonná a je nutné její nežádoucí zásahy poupravit. Estetická dermatologie je však mocná čarodějka, která účinně napraví, co příroda, stárnutí či negativní vlivy prostředí narušily.

V Avienclinic vám tým vysoce erudovaných a zkušených lékařů poradí a vzápětí pomůže, abyste se cítili mladší, krásnější a spokojenější sami se sebou. Používáme nejmodernější technologie a vysoce kvalitní přípravky celosvětově uznávaných značek.

Klasická dermatologie

Základem naší osobní spokojenosti a štěstí je jediné – zdraví. Nikdo nemůže být spokojen, pokud má nějaké zdravotní obtíže – třeba rozličné kožní choroby a defekty. A právě s nimi vám pomohou v Avienclinic. Kromě estetické dermatologie nabízíme i zákroky a konzultace v oboru klasické léčebné dermatologie, která vám pomůže ke zdravé pokožce a kýžené spokojenosti.

Neinvazivní liposukce

Dokonalá postava je snem snad každé ženy. Můžete se jí přiblížit racionálním stravováním, pravidelným cvičením nebo chirurgickou liposukcí. Pokud na to první nemáte náladu, na to druhé čas a z toho třetího máte obavy – máte ještě další možnost jménem neinvazivní liposukce. Tento zákrok provádíme v Avienclinic pomocí špičkového přístroje Bodyka PLUS.

Bodyka PLUS je určena k neinvazivnímu (nechirurgickému) ošetření těla v oblastech s lokalizovaným tukem a celulitidou. Bodyka PLUS využívá celosvětově patentovaný systém SCP (program řízené sonifikace) spolu s nízkofrekvenčním ultrazvukem (30 – 40 kHz) a díky tomu je bezpečná a nehrozí poškození pokožky. Bodyka PLUS, to je exkluzivní synergie mezi sonifikací, sonoforézou a podkožní masáží.

  • Sonifikace – trvale odstraňuje tukové buňky působením nízkofrekvenčního ultrazvuku, který selektivně ošetřuje pouze tukové tkáně.

  • Sonoforéza – využívá speciální gely na přírodní bázi, působí drenážně, lipoliticky a aktivuje metabolismus buňky.

  • Podkožní masáž – rukojeť se speciálními kuličkami stimuluje podkožní vrstvu pomocí vakua.

Vyzkoušejte tuto výjimečnou metodu bez rizika a vedlejších účinků s hmatatelnými výsledky.

V případě kontraindikací – onkologické onemocnění, srdeční onemocnění, onemocnění lymfatických cév, jater či ledvin, kožní onemocnění, nitroděložní tělísko, kardiostimulátor, ušní naslouchátka, kovové dlahy či kovové kloubní implantáty, vyšší hladina cholesterolu – vyzkoušejte lymfatické masáže (manuální lymfodrenáž), kterou naleznete v naší nabídce masáží.

Dietologická poradna

Dieta – to je slovo, které každý z nás minimálně jednou v životě převedl do praxe. Někdo úspěšně, ale většina už má za sebou i několik dietních pokusů, které skončily obávaným jo – jo efektem. Pokud chcete shodit nadbytečná kila a zůstat štíhlí, potom vám v Avienclinic poradíme, jak na to.

V naší dietologické poradně se vám dostane cenných rad od odborné poradkyně, pod jejímž vedením bude váš pokus zhubnout konečně úspěšný.

Nabídka

Odborné poradkyni pro výživu, fitness a aerobní sporty popíšete svůj momentální zdravotní stav, specifikujete, čeho chcete dosáhnout, a co byste chtěli na sobě a svém životním stylu změnit. Bude vám připraven individuální program zahrnující nejen obecné rady, ale i konkrétní jídelníček a cvičební program šitý na míru.

Kosmetika

Když chceme, aby naše pleť byla co nejdéle krásná, vyžaduje pravidelnou a kvalitní péči.

V Avienclinic vám nabízíme ošetření obličeje i těla jednou z nejluxusnějších značek v kosmetologii – Maria Galland Paris.

Vaše pleť bude hýčkána nejen exkluzivními přípravky, ale i umem profesionální kosmetické značky Maria Galland Paris. Kosmetické přípravky Maria Galland Paris si u nás můžete i zakoupit.

Klinická psychologie

Staré přísloví praví, že ve zdravém těle je zdravý duch. Pokud tomu tak není a vaše duše strádá, opět hledejte pomocnou ruku v Avienclinic. V našem zařízení naleznete ordinaci renomovaného klinického psychologa, takže z Avienclinic bude odcházet zdraví a krásní nejen na těle, ale i na duchu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Plastická chirurgie

Obrázky (12)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (7)

Čím mazat čerstvé jizvy?
Odpověď odborníka · 12. 9. 2011
Dobrý den, vhodný je biostimulační laser, lze aplikovat ještě když jsou stehy, následně masírovat krémy vhodnými k ovlivnění jizev, lze též aplikovat silikonové náplasti. Mudr.Petra Samková
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.