Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 36 odpovědí

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Avienclinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Avienclinic

Motto:

Budoucnost Vaší krásy

Uvítání

Každá žena chce být krásnější. Řešení má jméno Avienclinic – špičková klinika, kde se budete cítit příjemně jako doma. Z komplexní nabídky lékařských, estetických a relaxačních zákroků si vybere i nejnáročnější klientela. A hlavně – zcela zdarma můžete využít služeb našeho beautycoache, který vám poradí, jaké procedury vám pomohou krásně se cítit a krásnější být. Navštivte nás a uvidíte – krásně vám poradíme.

Tým v Avienclinic – to jsou odborníci nejvyšší úrovně a zároveň lidé citliví, ohleduplní a pozorní – zkrátka vždy připravení pomáhat.

V Avienclinic dbáme nejen na spokojenost pacientů s léčbou a provedenými zákroky, ale jde nám o celkový komfort, který by pacient měl pociťovat na každém kroku. Od prvního telefonického kontaktu s recepční až po možnost mít přímý mail na svého ošetřujícího lékaře. Jsme si vědomi, že vřelý osobní přístup k pacientovi je prvním krokem ke spokojenosti – vaší i naší.

Naše klinika

Estetická dermatologie

Krásná, mladistvá tvář je prvním, čeho si na lidech všimnete a co obdivujete. Ne vždy je k nám příroda blahosklonná a je nutné její nežádoucí zásahy poupravit. Estetická dermatologie je však mocná čarodějka, která účinně napraví, co příroda, stárnutí či negativní vlivy prostředí narušily.

V Avienclinic vám tým vysoce erudovaných a zkušených lékařů poradí a vzápětí pomůže, abyste se cítili mladší, krásnější a spokojenější sami se sebou. Používáme nejmodernější technologie a vysoce kvalitní přípravky celosvětově uznávaných značek.

Klasická dermatologie

Základem naší osobní spokojenosti a štěstí je jediné – zdraví. Nikdo nemůže být spokojen, pokud má nějaké zdravotní obtíže – třeba rozličné kožní choroby a defekty. A právě s nimi vám pomohou v Avienclinic. Kromě estetické dermatologie nabízíme i zákroky a konzultace v oboru klasické léčebné dermatologie, která vám pomůže ke zdravé pokožce a kýžené spokojenosti.

Neinvazivní liposukce

Dokonalá postava je snem snad každé ženy. Můžete se jí přiblížit racionálním stravováním, pravidelným cvičením nebo chirurgickou liposukcí. Pokud na to první nemáte náladu, na to druhé čas a z toho třetího máte obavy – máte ještě další možnost jménem neinvazivní liposukce. Tento zákrok provádíme v Avienclinic pomocí špičkového přístroje Bodyka PLUS.

Bodyka PLUS je určena k neinvazivnímu (nechirurgickému) ošetření těla v oblastech s lokalizovaným tukem a celulitidou. Bodyka PLUS využívá celosvětově patentovaný systém SCP (program řízené sonifikace) spolu s nízkofrekvenčním ultrazvukem (30 – 40 kHz) a díky tomu je bezpečná a nehrozí poškození pokožky. Bodyka PLUS, to je exkluzivní synergie mezi sonifikací, sonoforézou a podkožní masáží.

  • Sonifikace – trvale odstraňuje tukové buňky působením nízkofrekvenčního ultrazvuku, který selektivně ošetřuje pouze tukové tkáně.

  • Sonoforéza – využívá speciální gely na přírodní bázi, působí drenážně, lipoliticky a aktivuje metabolismus buňky.

  • Podkožní masáž – rukojeť se speciálními kuličkami stimuluje podkožní vrstvu pomocí vakua.

Vyzkoušejte tuto výjimečnou metodu bez rizika a vedlejších účinků s hmatatelnými výsledky.

V případě kontraindikací – onkologické onemocnění, srdeční onemocnění, onemocnění lymfatických cév, jater či ledvin, kožní onemocnění, nitroděložní tělísko, kardiostimulátor, ušní naslouchátka, kovové dlahy či kovové kloubní implantáty, vyšší hladina cholesterolu – vyzkoušejte lymfatické masáže (manuální lymfodrenáž), kterou naleznete v naší nabídce masáží.

Dietologická poradna

Dieta – to je slovo, které každý z nás minimálně jednou v životě převedl do praxe. Někdo úspěšně, ale většina už má za sebou i několik dietních pokusů, které skončily obávaným jo – jo efektem. Pokud chcete shodit nadbytečná kila a zůstat štíhlí, potom vám v Avienclinic poradíme, jak na to.

V naší dietologické poradně se vám dostane cenných rad od odborné poradkyně, pod jejímž vedením bude váš pokus zhubnout konečně úspěšný.

Nabídka

Odborné poradkyni pro výživu, fitness a aerobní sporty popíšete svůj momentální zdravotní stav, specifikujete, čeho chcete dosáhnout, a co byste chtěli na sobě a svém životním stylu změnit. Bude vám připraven individuální program zahrnující nejen obecné rady, ale i konkrétní jídelníček a cvičební program šitý na míru.

Kosmetika

Když chceme, aby naše pleť byla co nejdéle krásná, vyžaduje pravidelnou a kvalitní péči.

V Avienclinic vám nabízíme ošetření obličeje i těla jednou z nejluxusnějších značek v kosmetologii – Maria Galland Paris.

Vaše pleť bude hýčkána nejen exkluzivními přípravky, ale i umem profesionální kosmetické značky Maria Galland Paris. Kosmetické přípravky Maria Galland Paris si u nás můžete i zakoupit.

Klinická psychologie

Staré přísloví praví, že ve zdravém těle je zdravý duch. Pokud tomu tak není a vaše duše strádá, opět hledejte pomocnou ruku v Avienclinic. V našem zařízení naleznete ordinaci renomovaného klinického psychologa, takže z Avienclinic bude odcházet zdraví a krásní nejen na těle, ale i na duchu.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Kavitace ultrazvuková Od 1 000 Kč Do 3 500 Kč
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků
Léčba celulitidy
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 10 000 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie)
Odstranění strií Od 600 Kč Do 2 100 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
Renokin - léčba vypadávání vlasů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
V Háji 1092/15
Parkování zdarma v garážích Avien Clinic. Vjezd z ulice Na Maninách 20.
170 00 Praha
Praha 7 Holešovice
Česká republika