shaykliment

Jmenuji se Shay je mi 30 let a jsem FTM transgender či že z ženy na muže, jako muž se cítím už od mých 6 let v teto době jsem cítil že se mnou není něčo v pořádku. Byl a stále jsem uvězněn v nesprávném těle. Od mých 16 let jsem chodil z ženami a celá rodina věděla že jsem jinak orientovaný jako tedy lesba, ale spíš jako kluk . Nikdy jsem se neoblekl jako žena ani jsem se tak nikdy nechoval. Celá moje rodina o mě věděla a nebylo to pro ne ani nic nového jelikož v mě rodině jsou lesbičky a gayové a taky jeden transgender babičky bratr je muž ale vydává se za ženu či ze je MTF . Takže pro mou rodinu to nebylo nic nového nic nezvyklého takže to vzali úplně normálně. A dokonce moje maminka mě v tom vždy podporovala a dále podporuje. V mých 20 jsem potkal ženu mého života a jsme spolu i nadále už je to 11 let s ni jsem začal být sám sebou jako muž vychovávame spolu dcerku který už je 12 let a ta mě nazývá otcem. Je to krásný pocit k nezaplacení. Na hormonech jsem od roku 2018 takže už to jsou 3 roky ale bohužel ještě nemám za sebou ani jednu operaci jelikož bydlím v Německu a je to dost komplikované takže jsem zoufali v depresi. Operace tedy postoupim v Čechách a chtěl bych u pana doktora Frajera , operace budu platit sám nic jiného mi nezbývá než tím to způsobem. Už se nemohu dočkat opravdu je to pro mě hrozné stále si stahovat hrudník a velmi bolestivé. Jelikož jsem na hormonech tak jsem i dost přibral ne jen ve svalech ale i v tuku bohužel 😌 takže mám větší prsa a ty mi opravdu překáží. Jsem s toho zoufali mám zničené zadá žebra a pod paži mám to zjizvene a tmave opravdu nic hezkého. Také co se dalo čekat po tolika letech stahování opravdu nic pěkného.jinak jsem konečně šťastný ze jsem konečně muž tak jak jsem se cítil ze vnitr rak postupně vypadam i na venek. Doufám ze se mi dok. Frajer brzy ozve a tyto operace budu mít za sebou a až to tak bude určitě vám to sem dam vědět a pochlubím se .

Spanem profesorem J.Veselým mám veliký obdiv k jeho práci i osobě jako člověka.Každé možné setkání je vždy na vysoké urovni a především laskavosti.Moje diagnoza F640 která činí i v dnešní době mnoha lidem určité rozpaky našla u pana profesora nový start do života nejen pro mě ale i mnoho dalších.Proto si dovoluji napsat slova díku a přání pevného zdraví mnoha osobních a pracovních uspěchů.Pane profesore velmi vřele Vám děkuji za vše jste člověk který bude v mé mysli zapsán po zbytek mého života který s Vaší odborností nachází krásy života. S uctou k Vám. Srdečný pozdrav Martin Hl.

ddddd

Pan profesor je kapacita, mistr oboru a skvělý člověk. Budu mu vděčný do konce života. Podstoupil jsem faloplastiku a rekonstrukci močové trubice. Doporučuji všem klukům, kteří váhají, nebo se bojí. Výsledky stojí za to. Děkuji pane profesore. Denys S.

pavlinka747383

Dobrý den, chci se zeptat... zda je v Praze plastický chirurg zkušený s augmentací u ženy po změně pohlaví? ( Transgender ženy) ? Moje výška je 171cm a šířka hrudníku 91cm..výchozí velikost menší A ...tudíž je potřeba větší implantát kterého se hodně plastických chirurgů bojí... mé přání je... prsa D kulatý implantát Mentor...ev Motiva děkuji

Jmenuji se Zdeňka a nemohou už dál žít v ženském těle chtěla jsem to udělat už před lety ale měla jsem strach a nebyla jsem rozhodlá jestli to vlastně chci jenom že se nic nezměnilo jsem stále víc nešťastná přeji si být aspoň těch pár let prožívat svůj život jako muž tak bych chtěla vědět jestli je to možné děkuji Zdeňka

lukymimozemsta587252

4.5.2017 jsem u pana doktora Procházky podstoupil operaci, odstranění prsou, v rámci procesu přeměny pohlaví (transsexualita). Pan doktor měl od začátku lidský a ochotný přístup, cítil jsem se díky tomu dobře. Operace se povedla a já mám konečně mužský hrudník, po kterém jsem tak toužil. Pan doktor přinesl do mého života další štěstí. Moc děkuji. Lukáš

Vážení, tímto bych chtěl velmi poděkovat panu profesorovi MUDr. Jiřímu Veselému, CSc. a celému špičkovému kolektivu za profesionální a precizní práci na mé náročné operaci dne 15.11.2012. Chtěl bych poděkovat za velkou péči, jak na oddělení JIP, tak na ženském lůžkovém oddělení. Měl jsem nadstandard pokoj , který byl na ženském oddělení. Pan profesor MUDr. Jiří Veselý, CSc. je špičkový přednosta, celebrita s velmi příjemným a profesionálním vystupováním, jeho humor mi pomáhal psychicky, jak při pobytu, tak léčbě v nemocnici. Personál má z něho velký respekt a nejen personál. Po celou dobu jsem byl velmi spokojen. Sestry i lékaři po celou dobu byli velmi ochotní s profesionálním a lidským přístupem. Před operací jsem se velmi bál, jelikož jsem tam nikoho neznal, ani prostředí, pouze pana prof. MUDr. Veselého, CSc. z jeho kanceláře v 1.p., když jsem si tam byl zařizovat předoperační papíry a jiné.. Bál jsem se, jak to tam bude vypadat, z přístupu sester a lékařů, z hygieny nemocnice atd..., ale už při vstupu do nemocnice a u první registrace nástupu ze mne strach odpadl a cítil jsem se příjemně a začal jsem mít pocit důvěry, což je velmi důležité. Jistě mnoho lidí pochopilo o čem píši. Dříve jsem pracoval ve Švýcarsku, Německu …, takže jsem navštívil i pár nemocnic v těchto státech a mohu prohlásit, že kvalitou se tato nemocnice dá klidně srovnat s kvalitou ve Švýcarsku, kde jsem byl hospitalizován ve špičkové nemocnici z důvodu úrazu. Lidem, kteří píší, že pan profesor MUDr. Veselý je arogantní, stále telefonuje atd...vzkazuji: „Nepoškozujte záměrně jméno špičkového lékaře, když ho řádně neznáte a nikdy nevíte, kdy ve vašem životě může přijít chvíle, kdy Vám tento člověk může pomoci a to se netýká jen pana profesora MUDr. Veselého, CSc., ale nás všech.“ A možná v mnoha případech pouze „vázne“ komunikace, která může hodně vyřešit. Ještě jednou všem velmi děkuji a přeji mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak v privátním životě. Danny V každém případě DOPORUČUJI!!!

patrik700461

Dobrý den chtěly bych se zeptat kolik stojí přeoperovaní z muže na ženu a ke komu bych měl první zajít a informovat jestly svého doktora nebo k někomu jinému . trápí mě to asi tak od zakladní školy ale nevenoval jsem tomu pozornost a nikomu to neříkal ani na strední škole kvůli možno posměchu :/ i když mám více sklony k ženě .A tu je ten takovy malý zádrhel :/ chtěl bych podstoupit preoprovaní z muže na ženu ale stím že bych byl po přeoprovaní žena ,ale vypadal pořád stějně jako kluk bez žádné transformace postavy a hlasu tu bych podstoupil treba po čase, pokud je to takhle možné provést :) předem děkuju za odpověd :)

chriis

Jsem vic muz nez zena citim se uzavreny v zenskem tele snasim to psychicky hodne spatne Ocekavani: Budu osvobozeny,budu muzem ze vsim vsudy

navstevnik301177

Sem nespokojen s tim ze sem muz. Chci byt zenou. Uz mne nestaci jenom se prevlect za zenu. Chci byt plnohodnotna zena. Ale bojim se reakce okoli. Znovu jinde zacinat nechci.