17. 1. 2019 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Recenze zvětšení prsou + fotky 2 a 5 týdnů po operaci

Recenze zvětšení prsou + fotky 2 a 5 týdnů po operaci

Chci poděkovat celému týmu Leticia Brno hlavně panu dr. Hýžovi za výborně odvedenou práci! Na klinice jsem byla velice spokojena veškerou péčí a chování personálu. Byla jsem velice překvapena průběhem hojení . Nepocitovala jsem skoro žádnou bolest , jen vstavaní z postele bylo nepříjemné ale zvladala jsem to v pohodě sama. Za týden jsem nevěděla ze jsem na nějakém zvětšení byla . Chtěla jsem hlavně přirozena prsa proto jsme s panem doktorem vybrali implantáty značky motiva 380cc ergonomix a myslím si ze výsledek je perfektní. Ještě jednou obrovské díky! Foto: 2 a 5 týdnu po operaci .

Mate je nádherné! ????☺️K panu doktorovi jdu též, někdy v květnu. Budu mít kolem 400 motivu ergonomix, vy máte plná prsa a tak přirozená! Snad jsem si nevymyslela nějaké balony, ikdyz v podprde a pod trikem vypadala krásné a na 3d modelaci také. Jak velká prsa jste měla před operací?
Děkuji moc ! ☺️ Určitě ne , také jsem měla strach ze budou obrovská a jsou úplně akorát :) Určitě budete spokojena :) Před jsem nosila podprsenku 75B ale byla hodně vycpana , takže takové jedničky. Dala bych sem fotku ale žádnou nemam :/
Dobry den, mate prsa moc krasna tedy! Mam uplne stejne ml i znacku implošů- Motiva ergonomix, 375ml vysoky profil , ted jsem tyden po operaci a zatim mi moje prsa pripadaji dost neprirozena a trčící :D Chtela jsem se vas zeptat. Ty vase fotky jsou tedy- prvni -2 tydny po OP? A druha - 5 tydnu po OP? Protoze na te druhe- za 5 tydnu uz jsou super a vypadaji jinak
Dobrý den , děkuji !! Nebojte,oni postupně získávají tvar a jsou hezčí a hezčí :)) Ano ano přesně tak jak píšete :) ten paty týden už krásné klesly .
Díky moc za odpověd. To je dobře, že nezůstanou takhle :) Jestli budou aspon z poloviny jako Vase, tak budu šťastná. Máte je krásné a přirozené. Takže ještě vydržet :) Hezký večer
Dobrý den, četla jsem, váš komentář s chtěla bych de zeptat, byla jste na zákroku? A jak ta prsa vypadají-jsou veliká? Mě teď doporucujou ještě větší , tak se toho moc bojím …. Je pravda ze prsa nemám žádná …
Máte je krásné, já jsem 5 dní po operaci, mám Mentor 375ml dnes jsem je viděla při převazu poprvé a zdály se mi obrovské, natekle tak jsem z toho nesvá. Doufám že když otoky odpadnou tak se i ty prsa zmenší?
Děkuji , ano trosku se ještě zmenší hlavně se tak “vyloupnou” do krásy :D když jsem je viděla poprvé lekla jsem se jak byly skarede ?ten otok udělá hodně
Dobry den, konecne zas perfektni, prirozena prsa, ne kulate mice, vyskocene na vyhublem hrudnicku! ?<br />
Muzete byt spokojena!!!
Dobrý den , děkuji mockrát ! Pan doktor Hýža je mistr ☺️
Krásný výsledek skutečně!!!
První koupě podprsenky ? úžasný pocit mít podprsenku velikosti D . ?❤️
dobrý den, mohla bych se zeptat, jaká jste měla prsa předtím? klidně můžete poslat foto do zprávy
Foto 4 měsíce po operaci ??
Máte ta prsa dokonalá..neskutečně k Vám jdou.:-)Také bych taková brala, nemůžu se pořád rozhoupat.:-)
Děkuji moc :) Určitě neváhejte , nebudete litovat ! :)
Máte je desne prirozene, úplně k vám jdou. Jako kdyby byly vaše prave. Jdu na konzultaci za 2 dny a nemůžu se rozhodnout zda kulate či ergonomix ufff
Dobrý den, Kristino, <br />
<br />
ikdyž pravděpodobně Vaše rozhodnutí už padlo, tak přeci jenom. Kulatý Motiva implantát má tužší gel - vytváří v dekoltu takovou větší bouličku. Ergonomix je přirozenější, měkčí varianta Motiva implantátů, témeř k nerozeznání od přirozených prsou. Jak na pohled, tak i pohmatem. <br />
Pan doktor Hýža používá téměř výhradně Ergonomix, právě kvůli jejich přirozenosti. <br />
Krásný den. <br />
Tým MOTIVA
Dobry den, kolik vazite a merite prosim?
No tak ty jsou naprosto dokonalé!!!

Spokojená se zvětšením prsou

Pan doktor Stupka je zkušený, velmi zručřný operátér. Podstoupila jsem u něj augmentaci prsů a jsem velice spokojená, s průběhem rekonvalescence (až na bolest hned po operaci, ale dostala jsem pain killers) i výsledkem a konečným vzhledem poprsí....

Reaugmentace prsu po prasklém implantátu

Byla jsem u pana primáře na operaci prsou již po druhé. První operace byla bez problémů a s úžasným výsledkem a tak jsem neváhala a při zjištění prasklého implantátu jsem šla opět s maximální důvěrou k panu primáři. Operace byla opět bez problémů,...

Operace víček a zvětšení prsou

Dobrý den, absolvovala jsem operaci horních a dolních očních víček a zároveň zvětšení prsou u pana doktora MUDr Svatopluka Svobody. Pan doktor má opravdu zlaté ruce, obě operace jsem byla bez bolestí a výsledek je úžasný. Moc panu doktorovi...