Recenze zvětšení prsou + fotky 2 a 5 týdnů po operaci

silovop

Chci poděkovat celému týmu Leticia Brno hlavně panu dr. Hýžovi za výborně odvedenou práci! Na klinice jsem byla velice spokojena veškerou péčí a chování personálu. Byla jsem velice překvapena průběhem hojení . Nepocitovala jsem skoro žádnou bolest , jen vstavaní z postele bylo nepříjemné ale zvladala jsem to v pohodě sama. Za týden jsem nevěděla ze jsem na nějakém zvětšení byla . Chtěla jsem hlavně přirozena prsa proto jsme s panem doktorem vybrali implantáty značky motiva 380cc ergonomix a myslím si ze výsledek je perfektní. Ještě jednou obrovské díky!

Foto: 2 a 5 týdnu po operaci .

Zobrazit příspěvky11 Skrýt příspěvky11
sarvyko

Mate je nádherné! 👍👍👍🤗☺️K panu doktorovi jdu též, někdy v květnu. Budu mít kolem 400 motivu ergonomix, vy máte plná prsa a tak přirozená! Snad jsem si nevymyslela nějaké balony, ikdyz v podprde a pod trikem vypadala krásné a na 3d modelaci také. Jak velká prsa jste měla před operací?

Zobrazit odpovědi 4
silovop

Děkuji moc ! ☺️ Určitě ne , také jsem měla strach ze budou obrovská a jsou úplně akorát :) Určitě budete spokojena :) Před jsem nosila podprsenku 75B ale byla hodně vycpana , takže takové jedničky. Dala bych sem fotku ale žádnou nemam :/

Klarixa

Dobry den, mate prsa moc krasna tedy! Mam uplne stejne ml i znacku implošů- Motiva ergonomix, 375ml vysoky profil , ted jsem tyden po operaci a zatim mi moje prsa pripadaji dost neprirozena a trčící :D Chtela jsem se vas zeptat. Ty vase fotky jsou tedy- prvni -2 tydny po OP? A druha - 5 tydnu po OP? Protoze na te druhe- za 5 tydnu uz jsou super a vypadaji jinak

Reakce na Klarixa
silovop

Dobrý den , děkuji !! Nebojte,oni postupně získávají tvar a jsou hezčí a hezčí :)) Ano ano přesně tak jak píšete :) ten paty týden už krásné klesly .

Reakce na silovop
Klarixa

Díky moc za odpověd. To je dobře, že nezůstanou takhle :) Jestli budou aspon z poloviny jako Vase, tak budu šťastná. Máte je krásné a přirozené. Takže ještě vydržet :) Hezký večer

Tesisi

Máte je krásné, já jsem 5 dní po operaci, mám Mentor 375ml dnes jsem je viděla při převazu poprvé a zdály se mi obrovské, natekle tak jsem z toho nesvá. Doufám že když otoky odpadnou tak se i ty prsa zmenší?

Zobrazit odpověď
silovop

Děkuji , ano trosku se ještě zmenší hlavně se tak “vyloupnou” do krásy :D když jsem je viděla poprvé lekla jsem se jak byly skarede 😃ten otok udělá hodně

eli

Dobry den, konecne zas perfektni, prirozena prsa, ne kulate mice, vyskocene na vyhublem hrudnicku! 😃
Muzete byt spokojena!!!

Zobrazit odpověď

Dobrý den , děkuji mockrát ! Pan doktor Hýža je mistr ☺️

ADYTON s.r.o.

Krásný výsledek skutečně!!!

monietta

dobrý den, mohla bych se zeptat, jaká jste měla prsa předtím? klidně můžete poslat foto do zprávy

První koupě podprsenky 😍 úžasný pocit mít…

První koupě podprsenky 😍 úžasný pocit mít podprsenku velikosti D . 😌❤️

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba