Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 1. 2021 · Aktualizováno: 27. 1. 2021

Operace karpálů na obou rukách

Stojí to za to

O lékaři

Chrudim
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Po vyšetření na EMG, kde jsem měla špatné hodnoty, jsme se rozhodla vyhledat vhodného odborníka. Dostala jsem doporučení na Mudr. Roberta Remeše. Ruce mě brněly a bolely až po ramena, nejenom v noci ale už i pres den. Prsty mě začaly přeskakovat, otékat, dle námahy a zatížení celého dne. Při osobním kontaktu mě pan doktor, ujistil svojí odborností, profesionalitou a klidným vystupováním, že do toho mám jít. Během 6 měsíců jsem si nechala odoperovat obě ruce. Dbala jsem rad a pokynů pana doktora k pooperačnímu stavu. Ruce mě prestaly brnět hned druhý den po operaci. Výsledky na EMG byly velmi uspokojivé. Proto bych chtěla touto cestou, poděkovat panu doktorovi a celému jeho kolektivu. Prostředí zde je velmi příjemné a milé, proto jsem se cítila dobře. Svým známým jsem doporučila jeho odbornosti. Děkuji Š.V.

1

Komentář (1)

Milá Šárko,
můžete prosím napsat nějaké rady a pokyny, které Vám pan doktor k pooperačnímu stavu doporučil?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace po úrazu ruky dítěte

Rádi bychom tímto poděkovali celému týmu lékařů, sestřiček a sanitárek oddělení Dětské plastické chirurgie a JIP, především paní doktorce Dvořákové, staniční sestřičce Ivaně xxx *(jméno bylo smazáno z důvodu ochrany os. údajů, děkujeme za...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.