Příbě pacienta: Operace nosu a nosní přepážky v jedné době

20. 1. 2021

Věděli jste, že není vždy nutné podstoupit dvě operace po sobě a dvakrát navštívit operační sál? V Perfect Clinic dokážeme díky otevřené metodě operace nosu upravit esteticky vzhled nosu a současně i průchodnost nosních dírek, která je snížena úrazem či vrozenou vadou. Zlepší se tak naráz vnímání vlastního obličeje i kvalita dýchání. Více o výhodách takového přístupu ve videu osobně MUDr. Roman Kufa.

MUDr. Roman Kufa - Perfect Clinic

Rhinoplastika – plastika nosu

27. 3. 2020

Podívejte se na video z PROMĚNY: (RHINOPLASTIKA) PLASTIKA NOSU, kterou podstoupila na Klinice YES VISAGE Kristína ze Slovenska. Plastika nosu přináší zlepšení vzhledu a může být psychologicky prospěšná. Téměř vždy přináší klientovi větší sebevědomí. Při osobní a nezávazné konzultaci na naší Klinice YES VISAGE se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu každého klienta. Výsledkem je nalezení společného kompromisu požadovaného výsledku mezi klientem a lékařem, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez analýzy okolních obličejových rysů a přemýšlení. U každého pacienta je vždy důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Riziko komplikací nelze nikdy vyloučit. Lze se na ně ale připravit.

15. 7. 2019

U žádného výkonu plastické chirurgie nelze nikdy zcela vyloučit riziko vzniku komplikací během samotné operace nebo během pooperačního období. Pokud k nim dojde, často to znamená delší pobyt ve zdravotnickém zařízení, nutnost revizního či dokonce korekčního operačního výkonu. To, kromě delší a komplikovanější léčby, znamená pro pacienta i nemalé finanční náklady navíc. MUDr. Ján Pilka svým pacientům doporučuje zvážit možnost ochrany před rizikem možných následných nákladů uzavřením speciálního pojištění Beautyprotect. V případě komplikací pak další možné finanční náklady spojené s léčbou či reoperací nese pojišťovna, nikoli pacient. Více informací o pojištění naleznete zde: https://www.beautyprotect.com/beauty

MUDr. Ján Pilka