Příbě pacienta: Operace nosu a nosní přepážky v jedné době

20. 1. 2021

Věděli jste, že není vždy nutné podstoupit dvě operace po sobě a dvakrát navštívit operační sál? V Perfect Clinic dokážeme díky otevřené metodě operace nosu upravit esteticky vzhled nosu a současně i průchodnost nosních dírek, která je snížena úrazem či vrozenou vadou. Zlepší se tak naráz vnímání vlastního obličeje i kvalita dýchání. Více o výhodách takového přístupu ve videu osobně MUDr. Roman Kufa.

MUDr. Roman Kufa - Perfect Clinic

Rhinoplastika – plastika nosu

27. 3. 2020

Podívejte se na video z PROMĚNY: (RHINOPLASTIKA) PLASTIKA NOSU, kterou podstoupila na Klinice YES VISAGE Kristína ze Slovenska. Plastika nosu přináší zlepšení vzhledu a může být psychologicky prospěšná. Téměř vždy přináší klientovi větší sebevědomí. Při osobní a nezávazné konzultaci na naší Klinice YES VISAGE se vždy plastický chirurg seznámí s důvody vedoucí k takovému rozhodnutí a zhodnotí stav nosu každého klienta. Výsledkem je nalezení společného kompromisu požadovaného výsledku mezi klientem a lékařem, neboť plastická chirurgická korekce nosu nesmí být provedena bez analýzy okolních obličejových rysů a přemýšlení. U každého pacienta je vždy důležité udržet nos v souladu s individuálními rysy obličeje.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Riziko komplikací nelze nikdy vyloučit. Lze se na ně ale připravit.

15. 7. 2019

U žádného výkonu plastické chirurgie nelze nikdy zcela vyloučit riziko vzniku komplikací během samotné operace nebo během pooperačního období. Pokud k nim dojde, často to znamená delší pobyt ve zdravotnickém zařízení, nutnost revizního či dokonce korekčního operačního výkonu. To, kromě delší a komplikovanější léčby, znamená pro pacienta i nemalé finanční náklady navíc. MUDr. Ján Pilka svým pacientům doporučuje zvážit možnost ochrany před rizikem možných následných nákladů uzavřením speciálního pojištění Beautyprotect. V případě komplikací pak další možné finanční náklady spojené s léčbou či reoperací nese pojišťovna, nikoli pacient. Více informací o pojištění naleznete zde: https://www.beautyprotect.com/beauty

MUDr. Ján Pilka

Jaké jsou možnosti pro úpravu vzhledu špičky nosu?

23. 5. 2017

Úprava vzhledu špičky nosu, modelace měkké části nosu, patří mezi častá přání, se kterým se plastičtí chirurgové při konzultacích setkávají. Jak se provádí modelační plastika měkké části nosu? Jaké jsou rozdíly mezi otevřenou a uzavřenou metodou? Pacienti se často ptají, jestli je možné odstranit "jen" hrbol na nose, bez nutnosti kompletní rhinoplastiky. Že odpověď není tak jednoduchá, jak se často domnívají, vysvětluje zkušený plastický chirurg MUDr. Peter Ondrejka z Medicom Clinic.

MUDr. Peter Ondrejka - MEDICOM Clinic , MEDICOM Clinic