15. 6. 2020 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Zkušenost s celkovou rhinoplastikou

Zkušenost s celkovou rhinoplastikou

V kvetnu jsem podstoupila celkovou rhinoplastiku nosu. Nos byl 14 dni v sadre coz bylo trochu otravne, clovek je omezen na spani na zadech, porad se hlida aby sadra drzela kde ma atd, ale dalo se zvladnout. Po sundani sadry byl mensi sok, nos byl “az prilis dokonaly” , uzky, prsacek, ale za par dnu se vse srovnalo k memu konecnemu spokojeni . Pan docent mi snizil a obrousil jak kostenou tak chrupavcitou cast, nos zuzil. Jsem vazne spokojena a konecne se rada divam do zrcadla z profilu a fotim se ze vsech stran, za coz jsem se drive stydela, a vyhybala se ve spolecnosti nataceni na stranu ... Dulezite jsou masaze, delam co nejcasteji si vzpomenu. Jinak nos oteka a dela se z nej bambulka. Pan docent toho moc nenamluvi ale je profesional co vi co dela. Celou noc nam byla k dispozici lekarka, ktera nam dala veskerou peci. Za me 1* a velmi dekuji za novy krasny nos !

Pred a po z profilu
Dobrý deň, smiem sa opýtať, aký ma nostek vzhľad v súčasnosti, po zahojeni? Tiež som bola u rovnakeho chirurga...
Mohla bych poprosit o fotku ze předu?
Ahojda, nos vypadá skvěle! Rhinoplastika patří mezi nejčastější zákroky plastické chirurgie, ale také je jedna z těch nejsložitějších. Jakou metodou byla Tvoje operace provedena?
Dobrý večer, cítíte roztříštění kosti pod kůží?

Operace mě čeká, ale čím více si zjištuji, tím více mě to děsí.
Dobry den, nos je po operaci v sadre takze nevnimate vubec nic, po sundani je nos na omak v poradku, kosti jsou po 14ti dnes srostle :) nebojte se budete spokojena :)

Lékař na doporučení

Ich bin vom Arzt und vom Personal sehr begeistert. Das Ergebnis ist hervorragend und es wurde auf alles eingegangen was besprochen wurde. Die Praxis ist modern gestalten und schön sauber gehalten. Kann ich nur weiterempfehlen. -Jana R.

google...