Informace o ceně: Zvětšení penisu

46.822 Kč
průměr
18
odborníků

Chirurgické zvětšení penisu je zákrok, při kterém dochází k řezům v oblasti kořene penisu, čímž se uvolní úpony orgánu, penis se povytáhne ven a opticky prodlouží. Výsledné prodloužení je individuální – závisí na délce úponů, zpravidla se jedná o 1 až 3 cm. Průměrná cena zvětšení penisu je 46.822 Kč. Prodloužení je trvalé a používá se zejména u tzv. mikropenisů, tedy neobvykle malých penisů, se kterými se muži již narodí.

Zvětšení penisu Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 24.000 Kč 24.000 Kč 24.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 30.000 Kč 30.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Praha 14.000 Kč 46.500 Kč 79.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 30.000 Kč 30.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 90.000 Kč 90.000 Kč 90.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 14000 - 35.115 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 35.116 Kč - 58.527 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 58.528 Kč - 90.000 Kč
2 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně zvětšení penisu?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s lékařem: samotnému chirurgickému zvětšení penisu předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace lékař probere s pacientem důvody operace a možná řešení, vyhodnotí zdravotní stav penisu, rozsah zákroku a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
 • Předoperační vyšetření: před samotnou operací je provedeno celkové vyšetření zjišťující zdravotní způsobilost pacienta k provedení zákroku.
 • Anestezie: chirurgické zvětšení penisu se provádí v celkové anestezii.
 • Samotný zákrok: zákrok trvá přibližně 2 až 3 hodiny.
 • Hospitalizace: pacient bývá hospitalizován na klinice do druhého dne, poté je propuštěn do domácího ošetření.
 • Speciální kompresní pooperační prádlo: pacient těsně po zákroku nosí kompresní prádlo, po dobu minimálně dvou týdnů po operaci se pacientovi doporučují nosit těsnější slipy.

Co může zvýšit cenu zvětšení penisu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které operace zvětšení penisu probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě chirurgického zvětšení penisu, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 46.822 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti intimních partií – pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků:

 • Obřízka: cca 18 000 Kč
 • Rozšíření penisu vlastním tukem: cca 60 000 Kč

Hradí zvětšení penisu pojišťovna?

Ne, chirurgické zvětšení penisu není ze systému zdravotního pojištění propláceno, a proto si pacient jeho provedení hradí sám.

Existuje možnost financování operace zvětšení penisu?

Ano, v případě zájmu o financování chirurgického zvětšení penisu je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která tento operační výkon provádí a vyžádat si informace ohledně možnosti financování.

Obecná doporučení

Pacient by při volbě vhodného lékařského zařízení k provedení chirurgického zvětšení penisu měl vedle ceny zvážit i odbornost a profesní zkušenosti chirurga a přihlédnout k recenzím nebo pocitům jednotlivých pacientů, kteří zvětšení penisu již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
proff

Dobrý den , zajímalo by mě jaká je cena při zvětšení jak tukovém tak i při prodloužení o 2 cm při jednom zákroku a jak dlouho po zákroku nesmím do práce diky za info.

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Každé pracoviště má svoji cenu u nás prodloužení do 26.000 a zesílení průměru do 30 tis. Společný výkon má však své podmínky, to je předmětem konsultace. Být v klidu doma bez práce by měl být člověk po operaci minimálně 2 týdny Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovan ... číst dál

1 odpověď číst dál
zoufalec666

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat zdali jde při zvětšení mužského údu prováděného vlastním tukem pčítat s delším nastavením třeba 5cm, než u operace kde vám ukotvení penisu odříznou od stydké kosti, tam je to jen nějákých 2-3cm. + bych se ještě chtěl zeptat kolik by tak byla odhadem cena takového zákroku+ s tím vším ostatním co to obnáší. Předem děkuji za odpovědi

Dobry den, pokud se penis vyplnuje vlastnim tukem, Jde predevsim o tlusteni a zmohutneni tela penisu nikoli vsak o Delku.zdravi dr vraspirova

2 odpovědi číst dál

Dobry vecer uz nekolik roku me trapi zuzena prekdozka a jizvycky na ni.Uvazuji o kompletni obrizce a tak bych se chtel zeptat.Ktereho lekare mam navstivit aby mi k teto operaci dal doporuceni a jeste by me zajimalo jestli tuto operaci hradi zdravotni pojistovna a pokud ne, tak by me zajimala cena teto operace.Dekuji predem za odpoved

Dobrý den, navštivte urologa, který Vám doporučení k zákroku může dát podle lokálního nálezu. Jestliže bude zdravotní důvod (zúžená předkožka apod.), výkon Vám hradí pojišťovna. V případě, že jde o kosmetický zákrok, hradí jej klienti sami. U nás v Uroclinic je cena výkonu v lokální anestezii 5000 Kč, není třeba doporučení a výkon provádíme ambula ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Přesná cena implantátu adrenalin · Dnes

Dobrý den,je zde napsáno že implantát stojí cca 5-10 tisíc.To je trochu velký rozdíl.Šlo by to upřesnit,na kolik tak asi příjde voperování implantátu se vším všudy???A pojišťovna,přispívá něco?Děkuji za odpověď.

Jedná se asi ne o zcela přesnou informaci. Jedna věc je cena implantátů a druhou je cena za celou operaci včetně léků,narkozy,převazů a kontrol atd. Cena za 1 ks implantátu se většinou pohybuje mezi 8-12.000 Kč. Pár těch nejkvalitnějších implantátů tedy přijde asi na 24.000 Kč.Pak jsou tady ale ještě anatomické implantáty, a ty většina z nich jsou ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ZVĚTŠENÍ PENISU

Penoplastika - pohyblivost
Dobrý den, na tomto webu (https://www.estheticon.cz/zakroky/operace-muzskeho-genitalu) je popsáno, že při...
daes
Poslední komentář: 1. 6. 2021 ·
1
Objem penisu botulotoxinem
Chci se zeptat jestli je mozni mi u delat o bjem penisu botoxem již sem si u delal o bjem na pset kosce po...
burizon
Poslední komentář: 20. 11. 2017 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení penisu. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Po operaci jsem veškerou doporučenou péči od dr důkladně dodržoval,přesto se mi penis prodloužil pouze o půl centimetru.  Nemám to dr za zlé přestože udává prodloužení od 1,5-3cm. Jsem si vědom že každé tělo je jinak stavěné, ale počítal jsem s prodloužením aspoň s min. co dr udává a to o 1,5 cm. Penize jsem defakto vyhodil do vzduchu a mám tam nehezkou jizvu.Pokud bude někdo chtít podstoupit tuto operaci, rád zodpovím otázky.

Cena 22.000 Kč