Informace o ceně: Zvětšení penisu

37.900 Kč
průměr
10
odborníků

Chirurgické zvětšení penisu (penoplastika) je zákrok, při kterém dochází k řezům v oblasti kořene penisu, čímž se uvolní úpony orgánu, penis se povytáhne ven a opticky prodlouží. Výsledné prodloužení je individuální – závisí na délce úponů, zpravidla se jedná o 1 až 3 cm. Prodloužení je trvalé a používá se zejména u tzv. mikropenisů, tedy neobvykle malých penisů, se kterými se muži již narodí.

Zvětšení penisu Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Ústí nad Labem 30.000 Kč 30.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Brno 24.000 Kč 27.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Praha 25.000 Kč 49.666 Kč 70.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 24000 - 28.424 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 28.425 Kč - 47.375 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 47.376 Kč - 70.000 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně chirurgického zvětšení penisu?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s lékařem: samotnému chirurgickému zvětšení penisu předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace lékař probere s pacientem důvody operace a možná řešení, vyhodnotí zdravotní stav penisu, rozsah zákroku a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
 • Předoperační vyšetření: před samotnou operací je provedeno celkové vyšetření zjišťující zdravotní způsobilost pacienta k provedení zákroku.
 • Anestezie: chirurgické zvětšení penisu se provádí v celkové anestezii.
 • Samotný zákrok: zákrok trvá přibližně 2 až 3 hodiny.
 • Hospitalizace: v případě celkové anestezie zůstává pacient hospitalizován na klinice do druhého dne, poté je propuštěn do domácího ošetření.
 • Speciální kompresní pooperační prádlo: pacient těsně po zákroku nosí kompresní prádlo, po dobu minimálně dvou týdnů po operaci se pacientovi doporučují nosit těsnější slipy.

Co může zvýšit cenu chirurgického zvětšení penisu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které zákrok probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě chirurgického zvětšení penisu, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 33 000 Kč, existují i jiné estetické zákroky v oblasti intimních partií – pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků:

 • Obřízka: cca 18 000 Kč.
 • Rozšíření penisu vlastním tukem: cca 60 000 Kč.

Hradí chirurgické zvětšení penisu pojišťovna?

Ne, chirurgické zvětšení penisu není ze systému zdravotního pojištění propláceno, a proto si pacient jeho provedení hradí sám.

Existuje možnost financování chirurgického zvětšení penisu?

Ano, v případě zájmu o financování chirurgického zvětšení penisu je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která tento operační výkon provádí a vyžádat si informace ohledně možnosti financování.

Obecná doporučení

Pacient by při volbě vhodného lékařského zařízení k provedení chirurgického zvětšení penisu měl vedle ceny zvážit i odbornost a profesní zkušenosti chirurga a přihlédnout k recenzím nebo pocitům jednotlivých pacientů, kteří operaci prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
proff

Dobrý den , zajímalo by mě jaká je cena při zvětšení jak tukovém tak i při prodloužení o 2 cm při jednom zákroku a jak dlouho po zákroku nesmím do práce diky za info.

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Každé pracoviště má svoji cenu u nás prodloužení do 26.000 a zesílení průměru do 30 tis. Společný výkon má však své podmínky, to je předmětem konsultace. Být v klidu doma bez práce by měl být člověk po operaci minimálně 2 týdny Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovan ... číst dál

1 odpověď číst dál
zoufalec666

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat zdali jde při zvětšení mužského údu prováděného vlastním tukem pčítat s delším nastavením třeba 5cm, než u operace kde vám ukotvení penisu odříznou od stydké kosti, tam je to jen nějákých 2-3cm. + bych se ještě chtěl zeptat kolik by tak byla odhadem cena takového zákroku+ s tím vším ostatním co to obnáší. Předem děkuji za odpovědi

Dobry den, pokud se penis vyplnuje vlastnim tukem, Jde predevsim o tlusteni a zmohutneni tela penisu nikoli vsak o Delku.zdravi dr vraspirova

2 odpovědi číst dál
Zúžená předkožka a jizvičky Tomas209580 · 7. 11. 2013

Dobry vecer uz nekolik roku me trapi zuzena prekdozka a jizvycky na ni.Uvazuji o kompletni obrizce a tak bych se chtel zeptat.Ktereho lekare mam navstivit aby mi k teto operaci dal doporuceni a jeste by me zajimalo jestli tuto operaci hradi zdravotni pojistovna a pokud ne, tak by me zajimala cena teto operace.Dekuji predem za odpoved

UroKlinikum - urologická klinika Praha

UroKlinikum - urologická klinika Praha

Dobrý den,úzká, zúžená předkožka je obvykle nikoli kosmetický problém ale hlavně zdravotní. Rozhodně pokud Vám vadí během pohlavního styku, močení, pokud ji lze ale bolestivě přetáhnout skrze žalud penisus, doporučuji kontrolu urologem. V Uroklinikum, Praha provádíme indikované operace předkožky plně ambulantně, v lokální anestezii.Cena operac ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Přesná cena implantátu adrenalin · 16. 2. 2011

Dobrý den,je zde napsáno že implantát stojí cca 5-10 tisíc.To je trochu velký rozdíl.Šlo by to upřesnit,na kolik tak asi příjde voperování implantátu se vším všudy???A pojišťovna,přispívá něco?Děkuji za odpověď.

Provádím pouze výkony nehrazené pojišťovnou, ale pochybuji, že by toto pojišťovna hradila. Dá se s tím žít a je to v zásadě na společensky skrytém místě. Cenové relace jsou tak individuální, že s cenou materiálu téměř nesouvisí. Ptejte se při konsultaci na zkušenosti a erudici lékaře. To je nejdůležitější. Zdraví Dr. Tomášek 607990077

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ZVĚTŠENÍ PENISU

Penoplastika - pohyblivost
Dobrý den, na tomto webu (https://www.estheticon.cz/zakroky/operace-muzskeho-genitalu) je popsáno, že při...
daes
Poslední komentář: 1. 6. 2021 ·
1
Objem penisu botulotoxinem
Chci se zeptat jestli je mozni mi u delat o bjem penisu botoxem již sem si u delal o bjem na pset kosce po...
burizon
Poslední komentář: 20. 11. 2017 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení penisu. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Po operaci jsem veškerou doporučenou péči od dr důkladně dodržoval,přesto se mi penis prodloužil pouze o půl centimetru.  Nemám to dr za zlé přestože udává prodloužení od 1,5-3cm. Jsem si vědom že každé tělo je jinak stavěné, ale počítal jsem s prodloužením aspoň s min. co dr udává a to o 1,5 cm. Penize jsem defakto vyhodil do vzduchu a mám tam nehezkou jizvu.Pokud bude někdo chtít podstoupit tuto operaci, rád zodpovím otázky.

Cena 22.000 Kč