21. 5. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Zkušenost s prodloužením penisu

Nepřesvědčivý výsledek

Po operaci jsem veškerou doporučenou péči od dr důkladně dodržoval,přesto se mi penis prodloužil pouze o půl centimetru.  Nemám to dr za zlé přestože udává prodloužení od 1,5-3cm. Jsem si vědom že každé tělo je jinak stavěné, ale počítal jsem s prodloužením aspoň s min. co dr udává a to o 1,5 cm. Penize jsem defakto vyhodil do vzduchu a mám tam nehezkou jizvu.Pokud bude někdo chtít podstoupit tuto operaci, rád zodpovím otázky.

Ahoj, aky velky penis si mal pred operaciou, resp. kolko mas teraz? mal si bolesti po? pre sexe? mas nejake komplikacie pri sexe po operacii? vraj penis nevie stat po operacii. Dakujem za odpoved.
Penis se mi prodloužil zhruba o 1cm.Po operaci jsem měl bolesti asi měsíc a zůstala mi škaredá jizva.Teď už nemám žádné problémy při sexu a stojí mi úplně normálně jako před operaci .Zbytečně byhozených 24 tis.Doporučil bych raději dr Jana Pilku,je to dražší ale má lepší výsledky a určitě by nezůstala taková velká škaredá jizva.
Myslíte plastiku v Brně? Kde je pan dr. Pilka?
Tyto zákroky provádí v Praze ale myslím že i v Brně ,to si musíte zjistit .
Jardo prosimte mám otázku. Po operaci stojí ti penis normálně nahoru? Nebo ti stojí směrem dolů, když se prorizl ten váz dik
Dobrý den, můžu se zeptat kde jste operaci podstoupil?
U dr. Tomáška Davida
Jizva po operaci se dá odstranit tak po jednom roce od operace. Otázka je též úpooperační péče, já dlouhodobě po výkonu doporučuji prodlužovací strojek, ne proto, aby penis prodloužil, to, upřímě ani moc nejde, ale aby nedovolil povolenému poutku znovu se přitajhovat jizvou. V tom někdy tkví úspěch. Také je otázka odkud to klient měří. Vždy by si měl nechat vysvětlit princip měření, není to od kořene penisu, ale od provedené jizvy a písta, kde se původně řez vedl.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Jardo prosimte mám otázku. Po operaci stojí ti penis normálně nahoru? Nebo ti stojí směrem dolů, když se prorizl tě váz dik
Stojí ti penis normálně nahoru nebo ti padá směrem dolů. Dík za info
Ano, stojí. Po operaci nestál směrem nahoru ale rovně, teď už stojí opět směrem nahoru. Žádný lékař neřekne že časem to sroste tak i tak, protože by přišli o kšeft ,a tím že ty poutka srostla, je zřejmé že zákrok prodloužení penisu nemá význam a to jsem používal prodlužovací strojek aby poutka nesrostla
Jde mi o to že když sexuju mám rád když je ten penis jakoby pod úhlem tudis je jakoby zapřeny a tím je hrubší. Kdybych jsi tedy udělal tenhle zákrok přišel bych o ten pružný efekt? A když ti to srostlo je tam to prodloužení stále?
Asi po roce a půl by se měl dostat do stejné polohy jakou má teď .Po srostnutí je prodloužení stejné jako po operaci ,tedy půl centimetru.V žádném případě nikomu nedoporučuji podstoupit tento zákrok ,prodloužení o půl centimetru za 22 tisíc opravdu za to nestojí .Dr mi přitom říkal před operaci že se mi prodlouží o 1,5-3 cm,ukazoval i fota ale je to jen jeden velký podvod jak vytáhnout od lidí peníze .

Řešení malého penisu
Už dlouhý léta mam problém s malim penisem při v vztahu a sexu jeto mac znát mam s toho velmi špatný pocit oto horší jeto že jsem dost vnimsvi člověk pro mně toje velmi důležitý aby se to konecne změnilo Děkuji D.
Elongace penisu

Kliniku plastické chirurgie v Ústí nad Labem doporučuji všem, kteří vyžadují profesionální a přátelský přístup. Podstoupil jsem zde estetický zákrok na intimních partiích a i když jsem stydlivý muž a tým kliniky tvoří převážně ženy v čele s...

Umělé varle kvůli estetické stránce

Syn byl při sportu zraněn a následně mu bylo odoperováno levé varle. Je mu 17 let, takže tento hendikep hodně prožívá. Je dost stydlivý a mám obavu, že tato operace mu jeho sebevědomí ještě více potlačí. Věřím, že se bude cítit lépe při navazování...