Informace o ceně: Obřízka

19.017 Kč
průměr
70
odborníků

Obřízka neboli circumcize je chirurgický zákrok, při kterém je částečně, nebo kompletně odstraněna předkožka penisu – ať už z náboženských, zdravotních, či estetických důvodů. Ze zdravotních důvodů se obřízka provádí kvůli příliš těsné předkožce nebo kvůli jejímu častému zánětu. Obřízka tedy slouží jako řešení i prevence zánětů předkožky, dále snižuje možnost výskytu rakoviny penisu, pomáhá při obtížném močení, nebo potížích s erekcí – a tudíž vede i k celkovému zlepšení sexuálního života. Průměrná cena obřízky je 19.017 Kč.

Obřízka Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 8.500 Kč 11.700 Kč 14.900 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Praha 8.000 Kč 12.000 Kč 16.000 Kč
Ceny ve městě Liberec 19.000 Kč 19.000 Kč 19.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 9.000 Kč 10.500 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 11.000 Kč 12.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 25.000 Kč 25.000 Kč 25.000 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 16.000 Kč 16.000 Kč 16.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 28.000 Kč 28.000 Kč 28.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 8000 - 14.261 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 14.262 Kč - 23.771 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 23.772 Kč - 28.000 Kč
4 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně obřízky?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní konzultace s odborníkem: samotné obřízce předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav předkožky, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné dotazy.
  • Anestezie: obřízka se nejčastěji provádí ambulantně v lokální anestezii. Nicméně lze ji provést i v celkové anestezii, zde závisí na konkrétních preferencích pacienta.
  • Samotný zákrok: obřízka spočívá v odstranění zevního i vnitřního listu předkožky a jejich sešití. Tento malý zákrok trvá přibližně 45 až 75 minut.
  • Hospitalizace: V případě celkové anestezie zůstává pacient hospitalizován na klinice do druhého dne, poté je propuštěn do domácího ošetření.

Co může zvýšit cenu obřízky?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Chirurg provádějící obřízku, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které obřízka probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav předkožky a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě obřízky, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 19.017 Kč, existují i jiné estetické zákroky – pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k odstranění, či korekci estetických i funkčních nedostatků:

  • Chirurgické zvětšení penisu: cca 33 000 Kč
  • Rozšíření penisu vlastním tukem: cca 60 000 Kč

Hradí obřízku pojišťovna?

Ano, v některých případech je obřízka hrazena ze zdravotního pojištění. Pacient má na obřízku nárok, pokud ji podstupuje ze zdravotních důvodů – nejčastěji kvůli fimóze, tedy zúžené předkožce. V takovém případě o jejím provedení rozhodne lékař. Je-li obřízka prováděna z estetického důvodu, platí si ji v plném rozsahu pacient sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování obřízky?

Ano, pokud má pacient o financování obřízky zájem, měl by kontaktovat konkrétní kliniku, která se na tento zákrok specializuje a vyžádat si informace ohledně možnosti financování.

Obecná doporučení

Při výběru vhodné kliniky, která odborně provede obřízku, hraje roli nejen cena, ale velmi důležitý je i konkrétní chirurg provádějící operaci, jeho profesní zkušenosti i výsledky. V neposlední řadě by se pacient měl rozhodovat i s přihlédnutím k recenzím jednotlivých pacientů, kteří operaci na dané klinice prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na otázku, která mě delší dobu trápí a nevím na koho se obrátit. Byla mi ze zdravotních důvodů doporučena plná obřízka, ale po čtení informací (hlavně diskuze na internetu) váhám, protože se bojím, že po jejím provedení mi nezbyde dost kůže na plnou erekci, což zmenší velikost penisu. Abych uvedl hlavní důvod, proč mě to znepokojuje - v klidovém stavu mám poměrně malý penis, cca 7 cm, zatímco v erekci se prodlouží na 16 cm, což je více než dvojnásobek. Dočetl jsem se, (hlavně z diskuzí na internetu, takže nevím jestli tomu věřit), že při provedení plné obřízky u tohoto typu penisu, který je podprůměrně dlouhý v klidu, ale průměrný až nadprůměrný v erekci, někdy po zákroku nezbyde dostatek kůže a penis se v důsledku v erekci nadobro zkrátí. Je to pravda nebo se nemusím zkrácení obávat?

Zatím žádné odpovědi
devard

Dobrý den, absolvoval jsem obřízku kvůli fimóze a zkrácené uzdičce na doporučení urologa, pracoviště záměrně neuvedu. Výsledek, co se týká estetiky, je pro mě zklamáním - jako by mě operovali dva chirurgové, každý z jedné strany. Jedna strana penisu OK, do hladka, druhá uskočená s nehezkou "hranou", viz foto. Po uzdičce mi na penisu zůstal jakýsi výstupek. Chci se zeptat na možnost korekce, zda ještě za "čerstva" (jsem cca 4 týdny po zákroku), nebo kdy je optimální doba, popř. zda-li je to vůbec možné a jakou metodou, zda by šlo o de facto novou obřízku. Jsem ochotný dojet kamkoliv.

Dobry den, jste krátce po zákroku, je rozumné ještě vyčkat a jizvu masírovat, stav se ještě upraví.zdravi dr Vraspirova

1 odpověď číst dál
broucek593496

Dobrý den, mám za sebou už dvě obřízky, naposledy před dvěma roky, vše v pořádku, jen mi vadí zbytek vnitřního listu předkožky, ze začátku ta kůže nebyla vidět, ale po čase jizva změkla a z horní strany přebývá asi 0,5 cm a zespod kolem 1 cm. Bylo by možné vyříznout i ten zbytek a kůži přišít přímo na žalud? Ať je jizva skryta pod lemem žaludu. Čeho se obávám při této korekci je cena, aby nebyla jako při obřízce první. Díky.

Musí se to vyšetřit, vidět, vyměřit zda to ještě půjde. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři naše ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobrý den,mám otázku ohledně obřízky.Nejprve je me 37 let a předkoška mě jde přetáhnout ale po sexu me často bolí uzdicka.Zdá se mě že kratší než má byt a při sexu mám pocit že mě praskne.Pak bych se chtěl zeptat jestli muže obřízka pomoci od občasnych kožních problemu na žaludu přesto ze poctivě dodrzuji hygienu..děkuji Tomáš B.

Fotodokumentace toho moc neprozrazuje, je nutné to vidět. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je umístěno v Konstantinově ulici č. 1/1479 v Praz ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU OBŘÍZKA

Částečná nebo úplná obřízka
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na cenu obřízky, mám problém se zůženou předkožkou, která nejde přetáhnout...
lukas_123204628
Poslední komentář: 26. 3. 2021 ·
12
Krátká uzdička penisu
Při erekci je moje uzdička hodně napnutá a žalud je ohnutý dolů a celkem mě to bolí a žalud je moc citlivý...
MirekH
Poslední komentář: 28. 9. 2021 ·
1 4
citlivost jizvy po frenuloplastice
Dobrý den, před 6 týdny jsem podstoupil frenuloplastiku. Chci se zeptat, jestli jizva bude více citlivá než...
anonnym123456
Poslední komentář: 11. 5. 2021 ·
0
Fimoza? Je třeba to řešit?
Zdravím jsem kluk je mi 23 let a chci se zeptat jestli je nutné operační zákrok.. Predkozku stáhnu přes...
DanielM
Poslední komentář: 29. 4. 2021 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Obřízka. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den ,před rokem sem podstoupil re-operaci po částečné obřízce (kroměřížská nemocnice). Odstraněna byla nevzhledna jizva a po prvním zákroku. Druhy zakrok se povedl (vysoká obřízka) a už necestuje žádná kůže přes žalud a jizva je téměř nepatrná a s výsledkem sem moc spokojený . Operace proběhla v Brně u pana doktora Štěpána. Tímto mu moc děkuji za vstřícný přístup.

Cena 9.000 Kč

Obřízku jsem podstoupil z důvodu pokročilé fimózy. Už od malička jsem nemohl přetáhnout předkožku... Asi po roce od prvního sexu jsem se překonal a obřízku jsem podstoupil. Jsem velice rád za obřízku protože mi to ve spoustě věcech změnilo život k lepšímu. Doporučuji všem, kteří fimózou trpí. Ale i těm, co mají předkožku v pořádku.

Cena 1 Kč

Zdravím, jmenuji se Ondra, je mi 31 let. Obřízku jsem podstoupil letos v květnu 2020 a chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh, který bude zároveň i takovou malou recenzí zdravotnického zařízení, ve kterém jsem obřízku podstoupil. Můj příběh Od jakživa jsem měl hodně dlouhou a užší předkožku, kdy i při úplné erekci jsem měl žalud úplně zakrytý. Po sexuální stránce mě to nijak zásadně neomezovalo, byť jsem občasně trpěl na záněty žaludu a předkožky, ale četnost nebyla tak častá, takže jsem se tím nezabýval. Zásadní zlom nastal až v roce 2019, kdy byla manželka podruhé těhotná. Těhotenství bývá ráj a živná půda pro kvasinky a podobné věci. I díky tomu jsem během druhé poloviny roku několikrát po sobě prodělal zánět žaludu a předkožky. Zde začala zrát myšlenka, že je potřeba tento stav nějak systematicky vyřešit. Na základě informací a zkušeností nalezených na internetu (i zde na tomto webu) jsem postupně dospěl k potřebě úplné obřízky a vnitřně se s ní smířil a našel si na ní pozitiva. Z různých možností jsem si vybral úplnou obřízku metodou „Sleeve resection“, která mi přišla jako nejšetrnější a zároveň vzhledově nejhezčí. Problém trochu je, že se jedná o náročnější metodu, kterou nabízí pouze omezené množství lékařů. Na základě informací a názorů nalezených na webu jsem se rozhodl pro Mudr Moniku Hanákovou, která se svým manželem vede brněnskou soukromou urologickou ambulanci Uromeda. Na konzultaci mi paní doktorka nabídla i jiné možnosti řešení, ale již jsem byl rozhodnut pro obřízku, takže jsme se domluvili na termínu. Samotný zákrok trval asi 2 hodiny a byl proveden pouze v částečné anestezii. Stav bezprostředně po obřízce a následující cca dva dny nebyl úplně příjemný, ale zase to nebylo nic, co by se nedalo po omezenou dobu přežít. Průběh rekonvalescence bych považoval asi za normální. Prvních 24 hodin po zákroku klidový režim a chlazení, každý den do konce krvácení návštěva ambulance kvůli převazu a poté postupný návrat k normálu. Obřízku jsem podstoupil v úterý odpoledne, do pátku jsem chodil na převazy a v pondělí po definitivním odstranění obvazů jsem šel do práce. Veškeré stehy mi vypadaly přibližně do dvou týdnů. První opatrnou masturbaci vibrátorem na žaludu jsem zkoušel asi po týdnu a první sex jsem měl přibližně po dvou týdnech. Nějakou přecitlivělost žaludu vůči prádlu jsem nepozoroval, hned od sundání obvazů mi to přišlo v pohodě a rozdíl oproti žaludu krytého předkožkou nijak nepozoruji. Poměrně zajímavý je fakt, že paní doktorka zastává názor, že pokud není oprávněný důvod, je nejlepší ponechat hojení přirozenou cestou, takže jsem penis nijak neošetřoval. Pouze po vypadání stehů jsem začal používat gel k vyhlazení jizev Contratubex. Úplné vyhlazení jizev zabralo cca 5 měsíců. Vsuvka k Uromedě Mudr Hanákovou jsem si vybral na základě kladných informací a recenzí na internetu. Přístup doktorky i veškerého personálu hodnotím jako pozitivní a velmi profesionální. Prostředí ambulance na mě působilo příjemně. Paní doktorka mi vše vysvětlila, před samotným zákrokem jsme se domluvili na konkrétním provedení obřízky, kdy jizva bude cca 3 cm za žaludem. Vzhledově se mi to tak líbilo a podle doktorky je to optimální i z lékařského hlediska. Obřízku v tomto provedení neplatí pojišťovna a její provedení si člověk musí zaplatit sám. Částka rozhodně není zanedbatelná, ale zdraví, penis a sexuální život má člověk jenom jeden, tak si myslím, že je nesmysl šetřit. Podle mě to za ty peníze rozhodně stojí. V některých diskuzích jsem se zpětně setkal s názorem, že obřízka od doktorky, ženy, nikdy, protože přece žena nikdy nemůže pochopit muže a jeho sexuální potřeby a podobně. Osobně, to považuju za hloupost, protože pověst, zkušenosti, erudice a um jsou daleko důležitější schopnosti, než pohlaví lékaře. Výsledek S odstupem přibližně půl roku musím jednoznačně říct, že jsem spokojen a jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal. V první řadě zmizely veškeré zdravotní problémy se záněty, odřenou porušenou předkožkou a podobně a to bez ohledu na frekvenci sexu a masturbace. Ani partnerka od té doby neměla jedinou mykózu. Močení i používání kondomu je bez předkožky mnohem pohodlnější. Vzhledově se mi penis líbí mnohem více. Po sexuální stránce vnímám změnu jednoznačně k lepšímu, až mě překvapilo jak zásadní vliv může obřízka mít. Prožitek z orgasmu je jiný, orgasmus mi přijde jako lépe ovladatelný. Masturbace drážděním žaludu a prstence kůže pod ním mi přijde lepší, než když jsem honil klasicky stahováním předkožky. Paradoxně bych řekl, že nyní jsem schopen se sám udělat daleko rychleji, než předtím, když chci. Samotný sex taky vnímám dost odlišně. Prvotní průnik díky absenci předkožky vyžaduje více vzrušenou partnerku, nebo gel. Tím, že nejcitlivější část penisu je nyní pod žaludem, vzrostla o něco výdrž, což se mi hodí. Největší rozdíl je asi orální sex, kde se výdrž zvýšila opravdu výrazně. Závěr Když to celkově shrnu, pro mě osobně měla obřízka pozitivní přínos a jsem rád, že jsem do ní šel. Manželka si musela chvíli zvykat, ale po čase je s tím také spokojená, byť jí vyhovoval i předchozí stav. Pokud někdo uvažuje nad obřízkou, z vlastní zkušenosti bych doporučil hodně dobře zvážit důvody. Ač to možná z prezentací některých lékařských zařízení nevypadá, pořád se jedná o dost zásadní zákrok na dost citlivém místě těla a výsledek operace je extrémně závislý na zvolené metodě, umu chirurga a na tom jak si tu změnu každý z nás srovná v hlavě. Bez zdravotních důvodů tedy z čistě kosmetických důvodů, nebo kvůli prodloužení výdrže bych do obřízky asi nešel. Přece jen vyřešení zdravotních obtíží je dost významná motivace, aby se člověk pozitivně sžil se stavem po obřízce. Jak se někdy říká obřízka vše kolem sexu změní, a vrátit se nedá. Ondra

Cena 12.000 Kč

Ve svých 20 letech jsem se rozhodl pro obřízku kvůli zúžené předkožce. Původně jsem plánoval podstoupit pouze obřízku částečnou (tedy vlastně odstranění jen toho místa předkožky, kde tato je užší, než by měla být). Musím velmi vyzdvihnout odbornost pana doktora Frajera, který mi na prvotní konzultaci popsal možné varianty částečné vs. “úplné” obřízky (odstranění celé předkožky) a co oba typy obnáší. Na základě zkušeností mnoha jeho předchozích klientů mi pan doktor doporučil podstoupit úplnou obřízku, pro kterou jsem se tedy nakonec rozhodl, a jsem maximálně spokojený. Tuhle zkušenost zmiňuji proto, že jsem předtím byl na konzultaci i u 2 jiných panů doktorů, kteří však měli přístup “tak mi řekněte jak si to představujete a já Vám to tak udělám”. Když jsem chtěl například vědět, co by při zákroku udělali s uzdičkou (prodloužit?/odstranit?) tak jeden z nich to bral způsobem “vůbec se nebojte a nechte to na mně” a nějak mi nedokázal přesně říct, jak by to vlastně provedl - já jsem samozřejmě úplné odstranění nechtěl, ovšem to může být pro chirurga náročnější a je proto třeba se na tomto výslovně domluvit, možná to není u všech standard. Oproti tomu pan doktor Frajer si opravdu dal záležet, abych přesně věděl, jak by to po kterém zákroku vypadalo (estetika i funkčnost), abych se dokázal kvalifikovaně rozhodnout - tedy ne jen podle svého pocitu nebo toho, co jsem četl někde na internetu. Tohle je pro mě strašně důležité, protože zrovna na této části těla každý detail zákroku bude mít dost pravděpodobně velký dopad. Proto si myslím, že člověk by měl získat velmi jasnou představu o tom, do čeho vlastně jde a jak přesně to chce. Zákrok od pana doktora Frajera na Perfect Clinic v Brně (u mě při lokální anestezii, ale lze zvolit i celkovou) byl naprosto profesionální, hojení proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. U mě konkrétně šlo o obřízku těsnou (=žalud není ani z části zakrýván předkožkou) a nízkou (=vnitřní a vnější list předkožky jsou po zkrácení spojeny jen kousek za žaludem). Obřízka se pro mě ukázala být nejen řešením zúžené předkožky, také všechno ostatní mi po ní připadá lepší, subjektivně bych řekl, že o hodně - estetický dojem, cit při sexuálních aktivitách, čistota… a podle všeho i z dámského pohledu to tak může být vnímáno :) Je to nejen řešení problému, ale i mnoho navíc. Já osobně bych obřízku doporučil každému, kdo ji zvažuje, ať už z jakéhokoliv důvodu. Chápu však, že tohle věc čistě osobní preference. Pokud o obřízce uvažujete tak přinejmenším nezávazná konzultace u pana doktora Frajera za mě vždy dává smysl, protože jak jsem sám viděl, ne u všech člověk může očekávat tuto vrcholovou míru odbornosti. Ještě jednou tedy shrnuji - pan doktor Frajer je opravdový profesionál a se vším jsem 100% spokojený, opravdu mohu pouze chválit a doporučit.

Cena 19.000 Kč

Na operaci jsem byl letos v dubnu, operace proběhla hladce, hojení v domácím prostředí cca 3-4 týdny, do práce jsem vyrazil po pěti dnech od operace. Nyní téměř půl roku od zákroku naprostá spokojenost, tedy přesně řečeno již po dvou měsících se vše vrátilo do normálu, co se intimity týče. Již žádné svědění, pálení, špinění, citlivost je téměř stejná. Díky obřízce manželku konečně netrápí výtoky, popraskání a pálení. Měl jsem tento zákrok podstoupit již dříve, měli bychom skoro 10 let klidu.

Cena 23.000 Kč