Informace o ceně obřízka

17 648 Kč
průměr
39
odborníků
Obřízka Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 15 000 Kč 18 571 Kč 20 000 Kč
Cena v Praha 15 000 Kč 17 450 Kč 20 000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 15 000 Kč 15 000 Kč 15 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 15000 - 13 235 Kč
3 Zkušenosti
Průměrná cena 13 236 Kč - 22 060 Kč
1 Zkušenost
Nejvyšší cena 22 061 Kč - 20 000 Kč
3 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Korekce estetiky obřízky Devard · 14 kvě 2019

Dobrý den, absolvoval jsem obřízku kvůli fimóze a zkrácené uzdičce na doporučení urologa, pracoviště záměrně neuvedu. Výsledek, co se týká estetiky, je pro mě zklamáním - jako by mě operovali dva chirurgové, každý z jedné strany. Jedna strana penisu OK, do hladka, druhá uskočená s nehezkou "hranou", viz foto. Po uzdičce mi na penisu zůstal jakýsi výstupek. Chci se zeptat na možnost korekce, zda ještě za "čerstva" (jsem cca 4 týdny po zákroku), nebo kdy je optimální doba, popř. zda-li je to vůbec možné a jakou metodou, zda by šlo o de facto novou obřízku. Jsem ochotný dojet kamkoliv.

Dobry den, jste krátce po zákroku, je rozumné ještě vyčkat a jizvu masírovat, stav se ještě upraví.zdravi dr Vraspirova

1 odpověď číst dál
Obřízka - udělat ji těsně k žaludu broucek593496 · 8 čen 2018

Dobrý den, mám za sebou už dvě obřízky, naposledy před dvěma roky, vše v pořádku, jen mi vadí zbytek vnitřního listu předkožky, ze začátku ta kůže nebyla vidět, ale po čase jizva změkla a z horní strany přebývá asi 0,5 cm a zespod kolem 1 cm. Bylo by možné vyříznout i ten zbytek a kůži přišít přímo na žalud? Ať je jizva skryta pod lemem žaludu. Čeho se obávám při této korekci je cena, aby nebyla jako při obřízce první. Díky.

Dobry den, abych Vam mohla odpovedet, je treba Vas vysetrit anebo alespon budet fota penisu.zdravi dr vraspirova

2 odpovědi číst dál

Dobrý den,mám otázku ohledně obřízky.Nejprve je me 37 let a předkoška mě jde přetáhnout ale po sexu me často bolí uzdicka.Zdá se mě že kratší než má byt a při sexu mám pocit že mě praskne.Pak bych se chtěl zeptat jestli muže obřízka pomoci od občasnych kožních problemu na žaludu přesto ze poctivě dodrzuji hygienu..děkuji Tomáš B.

Dobrý den, po provedení obřízky bude rozhodně hygiena snažší a pravděpodobně se potíží zbavíte. Rozhodně se zcela vyřeší problém se zkrácenou uzdičkou. Přeji hezký den. Martin Drábek www.uroclinic.cz

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, jsem 13 dní po částečné obřízce. Stehy vypadaly. Praktikoval jsem 2x denně 10minut v heřmánkovém nálevu a mazal framykoinem. Když vypadaly stehy, tak jsem začal provádět masáž jizvy stylem přitlačením prstu na jizvu a setrvání tlaku na cca 30 vteřin, poté se přesunu vedle a zopakuji, to celé opakuji několikrát denně, jelikož je jizva celkem tvrdá. Chtěl jsem se zeptat, čím to mám v současné době mazat. Byla mi doporučena bílá toaletní vazeníla, ale někdo zase říkal, že je to pom velice citlivý žalud. Potřeboval bych poradit, co je nejlepší řešení, aby jizva změkla a byla promazaná, popřípadě aby lépe vypadala, jestli je to možné. Mnohokrát díky

Není špatná, je z mého pohledu jen nedostateční, chybí v masti desinficiens. Zdraví Dr. Tomášek 607990077 www.plasticka-chirurgie-praha.cz

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O OBŘÍZKA

Částečná nebo úplná obřízka
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na cenu obřízky, mám problém se zůženou předkožkou, která nejde přetáhnout...
lukas_123204628
Poslední komentář: 25 srp 2020 ·
9
Špatné hojení po obřízce
Dobrý den, Ve FNKV v praze mi dne 22.2 byla provedena celková obrizka ze zdravotních důvodů s frajerem...
Zdeno13
Poslední komentář: 8 čen 2020 ·
7 5
Správné hojení po obřízce
Dobry den, Zitra 13.9.2019 to bude tyden co jsem byl na zakroku zvanem obrizka,chci se zeptat zda podle...
Freedy90
Poslední komentář: 19 zář 2019 ·
3 2

Nabídky týkající se Obřízka

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Obřízka. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Obřízka. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Velice prijemny doktor, vstricny a odvedena vyborna prace - reseni castecnou obrizkou s uspanim. Vse v pohode vysvetli predem a navrhne reseni. Spokojenost. Sestricky a prostredi v pohode. Rozhodne lepe si priplatit nez jit do nemocnice na uplnou obrizku. Cena komplet zakrok s uspanim, konzultacema.

Cena 15 000 Kč

Nemohl jsem normálně přetáhnout předkožku,měl jsem takový zjizvený prstenec po prodělaném zánětu,který jsem bohužel nijak neřešil.Vše jsem odkládal a snažil to řešit mastičkami ...k ničemu to nebylo.Nakonec jsem se odhodlal a měl jsem to udělat dřív.Nebylo se čeho bát.Paní doktorka Šilhánková je perfektní,taktéž vybavení kliniky a personál.Trápil jsem se asi 4,5 roku... a teď je to prostě skvělé,bez přehánění.

Cena 15 000 Kč

Loni jsem si nechal udělat v Ostravě obřízku. Vůbec nebyla podle mých představ. Před měsícem jsem si ji nechal opravit, ale tentokrát ne v Ostravě, ale v Perfect Clinic v Brně. Výsledek je super. Dělal ji pan doktor Frajer. Uděla ji přesně tak, jak jsem chtěl. Co nebylo možné v Ově, to proběhlo u MUDr. Frajera v pohodě. Perfektní práce. MUDr.Frajer je frajer.

Cena 15 000 Kč

Dobrý den ,před rokem sem podstoupil re-operaci po částečné obřízce (kroměřížská nemocnice). Odstraněna byla nevzhledna jizva a po prvním zákroku. Druhy zakrok se povedl (vysoká obřízka) a už necestuje žádná kůže přes žalud a jizva je téměř nepatrná a s výsledkem sem moc spokojený . Operace proběhla v Brně u pana doktora Štěpána. Tímto mu moc děkuji za vstřícný přístup.

Cena 9 000 Kč

Obřízku jsem podstoupil z důvodu pokročilé fimózy. Už od malička jsem nemohl přetáhnout předkožku... Asi po roce od prvního sexu jsem se překonal a obřízku jsem podstoupil. Jsem velice rád za obřízku protože mi to ve spoustě věcech změnilo život k lepšímu. Doporučuji všem, kteří fimózou trpí. Ale i těm, co mají předkožku v pořádku.

Cena 1 Kč