Informace o ceně: Bělení konečníku

5.000 Kč
průměr

Navzdory tomu, že je úplně normální, že pokožka kolem konečníku je tmavší než okolí, mnoho lidí uvažuje o trendu análního bělení. Za tmavší tóny může i genetika nebo každodenní tření. Výsledky bělení konečníku pomocí bělících přípravků můžete vidět už po jednom sezení, ale pravděpodobně bude potřeba několik aplikací, než získáte požadovanou barvu. Průměrná cena bělení konečníku je 5.000 Kč. Profesionální kliniky obvykle používají účinnější zesvětlovací produkty, které přinášejí rychlejší výsledky. Pokud si nepřejete bělení konečníku kosmetickými výrobky, existuje alternativa bělení laserem. Anální bělení je estetická laserová metoda zaměřená na odstranění pigmentace kolem konečníku jednoduchým způsobem a to pomocí depigmentačního laseru. Dnes neexistuje žádná oblast mužského nebo ženského těla, kterou by lékaři nebyli schopni upravit nebo vylepšit.

Bělení konečníku cena

Průměrná cena za bělení konečníku se v České republice pohybuje kolem 5.000 Kč. Samotnému ošetření předchází konzultace, která se cenově pohybuje kolem 500 Kč. Některé kliniky cenu konzultace započítávají do konečné ceny zákroku, který probíhá ambulantní formou. Před zákrokem se aplikuje znecitlivující krém a poté se provede samotné laserové ošetření konečníku.

Co je zahrnuto v ceně bělení konečníku?

V ceně bělení konečníku je zahrnuto nanesení znecitlivující masti a ošetření depigmentačním laserem, který konečník vybělí. Někdy je nutné zákrok opakovat. Cena bělení nemusí zahrnovat cenu konzultace.

Co může zvýšit cenu bělení konečníku?

Cena bělení konečníku závisí také na pigmentaci konečníku a počtu laserových ošetření. U menší pigmentace stačí jedno laserové ošetření. Pokud je nutné laserové bělení opakovat, cena zákroku se tím automaticky navýší. Výše ceny záleží také na samotném ohodnocení kliniky a zkušenostech s laserovým bělením konečníku.

Ceny bělení konečníku v České republice

Cena zákroku je závislá na místě kliniky a kvalitách lékaře, který laserové bělení konečníku provádí. Některým klientům je doporučeno zákrok opakovat, proto je osobní konzultace pro kalkulaci zákroku nutná.

Je bělení konečníku hrazeno pojišťovnou?

Bělení konečníku je zákrok estetického charakteru, není tak hrazen pojišťovnou. Pacient si jej vždy hradí sám a to v plné výši.

Je možné bělení konečníku na splátky?

V dnešní době kliniky na veškeré zákroky od určité částky poskytují individuální platební plán. Výše splátek se může lišit dle podmínek Vámi vybrané kliniky. Jedná-li se o menší částku, zákrok se většinou klinice platí jednorázově.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU BĚLENÍ KONEČNÍKU

Bělení intimních partií v Praze
Dobrý den, chci se zeptat, jestli se někde v Praze provádí bělení intimních partií laserem. Případně prosím...
poppaea
Poslední komentář: 9. 3. 2020 ·
4