Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bělení konečníku: ceny

5.219 Kč
průměr
7
podle
lékařů
Bělení konečníku je zesvětlení pokožky anální oblasti z estetických důvodů, obvykle pomocí laserové technologie, i když ji lze kombinovat s bělícími krémy. Technika a počet ošetření bude záviset na každém konkrétním případě a pigmentaci anální oblasti.

Cena tohoto ošetření je orientační, vychází z průměru zveřejněného specialisty na stránce Estheticon.cz. Může se lišit v závislosti na klinice, pacientovi a/nebo složitosti zákroku.

Bělení konečníku cena

Průměrná cena za bělení konečníku se v České republice pohybuje kolem 5.000 Kč. Samotnému ošetření předchází konzultace, která se cenově pohybuje kolem 500 Kč. Některé kliniky cenu konzultace započítávají do konečné ceny zákroku, který probíhá ambulantní formou. Před zákrokem se aplikuje znecitlivující krém a poté se provede samotné laserové ošetření konečníku.

Co je zahrnuto v ceně bělení konečníku?

V ceně bělení konečníku je zahrnuto nanesení znecitlivující masti a ošetření depigmentačním laserem, který konečník vybělí. Někdy je nutné zákrok opakovat. Cena bělení nemusí zahrnovat cenu konzultace.

Co může zvýšit cenu bělení konečníku?

Cena bělení konečníku závisí také na pigmentaci konečníku a počtu laserových ošetření. U menší pigmentace stačí jedno laserové ošetření. Pokud je nutné laserové bělení opakovat, cena zákroku se tím automaticky navýší. Výše ceny záleží také na samotném ohodnocení kliniky a zkušenostech s laserovým bělením konečníku.

Ceny bělení konečníku v České republice

Cena zákroku je závislá na místě kliniky a kvalitách lékaře, který laserové bělení konečníku provádí. Některým klientům je doporučeno zákrok opakovat, proto je osobní konzultace pro kalkulaci zákroku nutná.

Je bělení konečníku hrazeno pojišťovnou?

Bělení konečníku je zákrok estetického charakteru, není tak hrazen pojišťovnou. Pacient si jej vždy hradí sám a to v plné výši.

Je možné bělení konečníku na splátky?

V dnešní době kliniky na veškeré zákroky od určité částky poskytují individuální platební plán. Výše splátek se může lišit dle podmínek Vámi vybrané kliniky. Jedná-li se o menší částku, zákrok se většinou klinice platí jednorázově.

Nabídky pro zákrok Bělení konečníku

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Bělení konečníku. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky