FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o.
FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o.

FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o. Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Těšnov 1, Praha 1, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o.
FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o. Premium
Žádné recenze

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 1698 návštěv profilu

Na klinice estetické medicíny FORMOSITAS, která se nachází v centru Prahy 1 na adrese Těšnov 1 se především soustředíme na procedury za využití nejmodernějších dostupných technologií, díky kterým docílíme přirozené regenerační procesy v kůži, podkožní tkáni i svalech. Veškeré zákroky nabízené na naší klinice jsou prováděny na základě předchozí osobní konzultace se specialistou a případně i po lékařských vyšetřeních. Ve FORMOSITAS věříme, že krása je výsledkem péče o zdraví – krása a zdraví jsou pro nás synonyma.

S čím vám tedy ve FORMOSITAS dokážeme pomoci?

Specializujeme se na potlačování projevů stárnutí (zvýšení pevnosti i elasticity kůže, vyhlazování vrásek), na šetrné odstraňování celulitidy a hyperpigmentaci a na korekce jizev či strií. Naši specialisté vám pomohou s tvarování postavy pomocí terapie zaměřené na budování svalů a redukci podkožního i viscerálního tuku. Pro muže, ale i ženy nabízíme terapii ztráty vlasů, lymfatické masáže, intenzivní pulzní světlo a mnoho dalších estetických a chirurgických zákroků. 

Na klinice působí jen zkušení odborníci, kteří vám na bezplatné konzultaci vždy doporučí nejvhodnější postup, který bude respektovat vaše očekávání.

Přístrojová ošetření:

Klinika estetické medicíny FORMOSITAS spolu se Shape Your Body, s.r.o. nabízí nejnovější technologie v oblasti tvarování postavy a minimálně invazivních rejuvenačních procedur - EMSCULPT NEO, EMTONE, EMSELLA, neinvazivní liposukci EXILIS, neinvazivní facelifting EXILIS ELITE, estetickou rázovou vlnu X-WAVE Expert, ošetření IPL, ošetření fokusovaným ultrazvukem LIFTERA, aktuální novinkou je ošetření obličeje i těla ENDOLIFT - jedná se o laserové zpevnění kůže s případnou trvalou redukcí nežádoucích depozit podkožního tuku.

Korektivní dermatologie

I v této oblasti je nabídka služeb velmi obsáhlá: aplikace botulotoxinu a výplní kyselinou hyaluronovou, hloubková dermální hydratace skinboostery, či široká škála preparátů pro biorevitalizaci i bioregeneraci kůže a podkožní tkáně.

Vlasová poradna

Klinika se zaměřuje i na diagnostiku a léčbu nadměrného vypadávání vlasů.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Neinvazivní liposukce

EMSCULPT NEO je první a jediná technologie na světě, která umožňuje při jednom ošetření budovat svaly a spalovat tuk díky současnému působení RF (= radiofrekvence) a HIFEM (= vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole). Jde o zcela neinvazivní terapii tvarování těla, při které dochází k efektivnímu spalování tuků a současně budování a zpevňování svalů v ošetřované oblasti. Během 30 minut svaly provedou 20.000 svalových kontrakcí, zatímco Vy u toho ležíte a relaxujete!
Od: 2.500 Kč

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Obrázky (58)

Videa (8)

Požádejte: FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (8)

Zapouzdřelá kyselina hyaloronová
Odpověď odborníka · 7. 7. 2022

Dobrý den, doporučuji neprodleně navštívit lékaře, který výplň aplikoval. V případě, že se jednalo o kyselinu hyaluronovou, lze ji postupně a relativně snadno odstranit kdykoliv. Vámi popisované "zapouzdření" by mohlo (ale také nemusí) být...

Číst dál
Alternativa botulotoxinu do čela
Odpověď odborníka · 21. 4. 2021

Aplikace botulotoxinu plnohodnotnou alternativu nemá. Víčka "spadnou" v případě, že se do čela aplikovala příliš velká dávka. Příště si nechte nejprve ošetřit pouze glabelu a oči, čelo vyřešte minimálním dopichem za 10-14 dní poté. Ivana Pokorná,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: FORMOSITAS - Klinika estetické medicíny, s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!