Dr. Marianna Poljančuková

Dr. Marianna Poljančuková

Žádné recenze
Ohodnotit
Krakovská 8/581, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5161531189
Dr. Marianna Poljančuková
Dr. Marianna Poljančuková
Žádné recenze

Informace

Lékař-specialista v oboru estetické medicíny, interního lékařství & specializovaný kosmetolog

Jako jediná lékařka v ČR je držitelkou licence kosmetologa a odborníka v kosmetickém průmyslu Cellap Laboratoire S.A. a současně i držitelkou licence International Beauty expert and master aesthetic performer.

V současné době působí v týmu estetické dermatologie a medicíny pražské Kliniky GHC.

Paní doktorka je absolventkou lékařské fakulty Užhorodské Národní Univerzity. Své získané zahraniční vysokoškolské studium si posléze potvrdila diplomem na Univerzitě Karlově v Praze.

V roce 2017 úspěšně dokončila studium oboru Kosmetologie a kosmetický průmysl na prestižní odborné škole Cellap Laboratories S.A. ve Švýcarsku. Paní doktorka Poljančuková pokračovala dále studiem v oboru estetické medicíny a malé plastické chirurgie v USA, ve školícím centru Americké asociace estetické medicíny a plastické chirurgie.

Nabyté zkušenosti lékařka dále prohlubovala během dlouhodobé zahraniční stáže na privátní elitní klinice Esthé - The Ritz-Carlton Herzliya v Izraeli. Po svém návratu do České republiky působila jako vedoucí lékařka pražské kliniky estetické medicíny Vermione a stala se lektorkou prestižní francozské kosmetologické školy Le Club des Professionnels.

Paní doktorka se intenzivně zajímá o novinky a trendy v estetické medicíně a kosmetologie. Pravidelně se účastní odborných kongresů, stáží i praktických workshopů, mezi kterými nechybí IMCAS - Aesthetic Surgery & Cosmetic Dermatology v Pařízi, International Practical Aesthetic Medicine Congress IPAM v Miláně, TAMC The Aesthetic Medicine Congress v Dubrovníku či pravidelné každoroční školení od Consulting Room v Londýně.

Paní dr. Poljančuková je členkou mnoha významných odborných lékařských společností, a to jak českých, tak i zahraničních.

 • Česká lékařská komory
 • Česká lékařská společnosti J.E. Purkyně
 • Kosmetologická společnosti ČR
 • Společnost estetické a laserové medicíny
 • AAAMS - Americká společnost estetické medicíny a plastické chirurgie
 • BCAM - Britská komora estetické medicíny
 • Mladí lékaři z.s.
 • WONCA The World Organization of Family Doctors (Mezinárodní společnosti praktických lékařů)
 • ISIM International Society of Internal Medicine (Mezinárodní internistické společnosti)

Kromě oblasti estetické medicíny se paní doktorka věnuje i svému druhému hlavnímu oboru - internímu lékařství. I zde má bohaté profesní zkušenosti. V období mezi lety 2013 až 2018 vykonávala paní doktorka lékařskou činnost pro největší nadnárodní řetězec nemocnic ve střední a východní Evropě - Penta hospitals. Působila i jako lékař - internista na Interním oddělení Nemocnice Sokolov, jako praktický lékař v OPL Lidická Ostrov i jako lékař pracovně právních služeb pro Witte Automotive, Léčebné lázně Jáchymov, Nemocnice Ostrov a další.

Od roku 2017 zajišťovala odborný lékařský dohled na FIS Světových šampionátech ve snowboardingu.

Na klinice GHC Praha působí paní doktorka výlučně jako odborník estetické medicíny a specializovaný kosmetolog, ale uplatňuje se zde i jako lékař - internista.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.