MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová

MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová

(4 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Opavská 962/39, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 24 hodin
MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová
MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová
(4 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 1599 návštěv profilu

MUDr. Daniela Kluchová jen specialistka v oboru dermatologie se zaměřením na korektivní a estetickou dermatologii a této oblasti se věnuje zhruba 8 let. V oboru dermatologie má celkově více než 12 let zkušeností. V současnosti působí jako lékařka společnosti Dermoestetika, v rámci níž nabízí služby z oboru korektivní a estetické dermatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová se specializuje na zákroky korektivní a estetické dermatologie, mezi které patří aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek či pro léčbu nadměrného pocení, aplikaci výplní kyseliny hyaluronové, dále je v ordinaci možné podstoupit ošetření chemickým peelingem, ošetření přípravkem Belkyra k odstranění nahromaděného tuku v oblasti podbradku či ošetření známek stárnutí metodou Profhilo. Metody používané v ordinaci MUDr. Daniely Kluchové dokážou řešit povrchové nerovnosti kůže, tvorbu vrásek, ale též asymetrii v obličeji, a dále barevné změny kůže, zpomalují projevy stárnutí pleti a aktivují tvorbu důležitých látek pro zdravý vzhled pokožky. Po konzultaci s paní doktorkou vám bude navrženo vhodné řešení přímo pro vás a váš problém.

Nabídka služeb Dermoestetika MUDr. Daniely Kluchové se nadále rozšiřuje a stále přibývají nová ošetření nabízená jejím pacientům.

Naše ordinace

MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová v současnosti působí na několika pracovištích. Jedná se o Kožní oddělení ve fakultní nemocnici Ostrava, kde je členem týmu Všeobecné kožní ambulance specializované na léčbu chronických ran. Jejími kolegyněmi zde jsou MUDr. Andrea Marešová a MUDr. Veronika Biolková. Na EUC Klinice Ostrava pak pracuje na oddělení dermatovenerologie, kde ordinuje každé pondělí a úterý. Zde poskytuje též estetické zákroky v rámci ordinace Dermoestetika.

EUC Klinika Ostrava

V rámci ordinace na EUC Klinice Ostrava v ulici Opavská poskytuje MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová služby dermatovenerologie a estetické dermatologie. Jedná se o komplexní dermatovenerologickou péči a zároveň nabídku různých druhů estetických ošetření, které pracují s výplňovými materiály, botulotoxinem i chemickým peelingem.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (4)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Oceňuji profesionální a starostlivý přístup paní doktorky i zdravotní sestřičky. Před zákrokem mi vždy srozumitelně vysvětlily celý postup, seznámily mě s výhodami i případnými riziky zákroku. Zákrok byl téměř bezbolestný a odehrál se v příjemné a po...Číst dál

Doporučuji všem, vše trpělivě vysvětleno, zákrok a výsledek na 1*.

Úžasný přístup, mohu jen a jen doporučit. Vše perfektní.

Velmi spokojená.

Požádejte: MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Požádejte: MUDr. Daniela Ďurďa Kluchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!