Venova Klinika

Venova Klinika

Premium
(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Krejcárkem 975/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: 8:00-17:00
IČP nebo IČO 17393639
Venova Klinika Premium
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 788 návštěv profilu

Venova Klinika je soukromá, moderně vybavená klinika cévní chirurgie se zaměřením na prevenci, diagnostiku a léčbu křečových žil.

Všem klientům zde nabízíme nadstandardní péči, a to již od vstupní konzultace. V případě, že u nás budete operováni, veškeré kontroly a konzultace jsou pro vás po dobu 1. roku od zákroku zdarma. 

Venova Klinika má výhodnou polohu kousek od centra Prahy a výbornou dostupnost MHD, nebo automobilem. Sídlíme v prostorách budovy Krejcárek na Praze 3, na rozhraní Prahy 8 a 9.

Naši specialisté v čele s vedoucím lékařem MUDr. Antonem Karalko disponují bohatými zkušenostmi, které si neustále rozšiřuje na tuzemských a mezinárodních kongresech, školeních a workshopech. MUDr. Anton Karalko studoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, je atestovaným cévním chirurgem, je členem české lékařské komory a má bohaté mezinárodní zkušenosti. V oboru cévní chirurgie se i nadále aktivně vzdělává, a to jak u nás, tak i v zahraniční.

Naše klinika disponuje nejmodernějším laserovým a ultrazvukovým vybavením. Cílem celého týmu Kliniky Venova je poskytnout každému klientovi individuální péči nejvyšší kvality doprovázenou empatickým přístupem a poskytnutí nejvhodnější léčby k odstranění křečových žil. 

Pro větší komfort klientů jsou zákroky prováděny v analgosedaci společně s lokální anestezií. O to se postará vedoucí anesteziologického týmu, špičkový specialista v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny MUDr. Michal Kroupa, který má atestaci A+R I. a II. stupně, vlastní osvědčení k výkonu soukromé praxe v oboru A+R a má licenci pro výkon vedoucího lékaře a primáře zdrav. zařízení. 

Trpíte pocitem těžkých nohou, nebo otoky, máte bolesti při dlouhém stání, nebo cítíte svědění kůže v oblasti povrchových žil?

Při vstupní konzultaci vám bude provedeno ultrazvukové vyšetření, na základě kterého určí lékař diagnózu, a v případě potřeby i nejvhodnější způsob léčby. 

Na konzultaci je nutné se předem objednat. V akutních případech je po domluvě možné, využít ošetření i o víkendech a svátcích.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte a kontaktujte nás !

Váš tým  Venova Klinika 

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Zkušenost:

 • 2 roky

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Křečové žíly

Samotný zákrok odstranění křečových žil laserem byl bezbolestný, všechno proběhlo bez komplikací. Velmi pěkné prostředí, neuvěřitelně milý a vstřícný zdravotní personál. Děkuji a určitě doporučuji.

Laserová operace křečových žil

Operace laserového odstranění křečových žil u pana doktora Karalka byla skvělá volba. Profesionální péči, vstřícný přístup a výsledek předčil očekávání. Jsem velmi spokojená. Vágnerová

Laserové odstranění rozšířených žilek

Velmi vstřícný a profesionální přístup lékařů i ostatního personálu. Vše předem vysvětleno a dobře zajištěno. S výsledkem jsem spokojená. Příjemné a krásné je i prostředí kliniky i snadná dostupnost. Určitě doporučuju.

Požádejte: Venova Klinika o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (14)

Videa (1)

Požádejte: Venova Klinika o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!