MUDr. Jana Malá

MUDr. Jana Malá

Žádné recenze
Ohodnotit
Ulrichovo náměstí 762/6, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Jana Malá
MUDr. Jana Malá
Žádné recenze

Informace

Kliniku DermaVein Esthetic najdete na Ulrichově náměstí v centru Hradce Králové. Bez problému se k nám dostanete hromadnou dopravou i vlastním vozem. Nedaleko je několik parkovišť a parkovacích domů.

Vítejte na profilu MUDr. Jany Malé, atestované dermatoložky, která v současnosti působí na soukromé klinice DermaVein Esthetic s.r.o.

MUDr. Jana Malá ošetřuje dětské i dospělé pacienty. Zabývá se diagnostikou a terapií akutních kožních problémů (lupénka, ekzém apod.). Lékařla také provádí dermatoskopická vyšetření mateřských znamének a dalších kožních útvarů a následně stanovuje léčbu.

Dále se zabývá prevencí a diagnostikou kožních nádorů a léčbou pacientů s tímto onemocněním. Lékařka se specializuje také na práci s laserem v dermatologii. Laserem provádí jak odstraňování nežádoucích útvarů na kůži, tak zákroky estetické medicíny, jako například omlazení pleti nebo trvalou epilaci.

V estetické medicíně se MUDr. Jana Malá specializuje na odstranění rozšířených žilek nebo pigmentace, rejuvenaci (omlazení pleti ve čtyřech krocích během jedné návštěvy lékaře) a resurfacing pleti, odstraňování bradaci, strií či jizev, aplikaci výplní apod. Většina těchto výkonů není hrazena ze zdravotnícho pojištění. Kompletní ceník najdete na webu kliniky.

V oblasti estetické medicíny pracuje na klinice vedle MUDr. Jany Malé ještě Doc. MUDr. Radovan Malý Ph. D.

MUDr. Jana Malá je atestovaná lékařka v oblasti dermatologie. Získala osvědčení pro výkon privátní lékařské praxe od ČLK a absolvovala také školení lymfologie.

Zkušená dermatoložka má klinickou praxi v dermatovenerologii, estetické medicíně, lymfologii nebo dermatochirurgii.

Je členkou České dermatologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Společnosti estetické a laserové medicíny.

MUDr. Jana Malá za sebou má příspěvky do českých i světových odborných časopisů.

Nově lékařka v DermaVein Esthetic provádí omlazení okolí oční erbiovým laserem. Novinka pro rok 2019 se nazývá FOTO DYNAMIS - SMOOTH EYE a také přibyly dvě nové metody pro odstranění vrásek

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.